• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color

Serwis Informacyjny o Lesku

Dołącz do nas!

Lesko.net.pl
Ostrzeżenie meteorologiczne.
 Nazwa biura IMGW - PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie

 
Armako Auto Gaz
 Jesteśmy firmą z branży motoryzacyjnej działającą na rynku od 1996 r. Od początku głównym kierunkiem naszej działalności jest montaż i serwis samochodowych instalacji gazowych. W tej branży posiadamy bardzo bogate doświadczenie zdobyte podczas licznych szkoleń oraz wieloletniej praktyki.

 
BLzK - spotkania w bibliotece
 JACEK CYGAN PISZE OŁÓWKAMI Pierwsze, jakże udane spotkanie w ramach 11. edycji Bieszczadzkiego Lata z Książką, odbywające się w leskiej bibliotece, rozpoczął Jacek Cygan. Został powitany śpiewająco przez gimnazjalistkę z Uherzec Mineralnych - Joannę Marcinik. Zaśpiewała ona piosenkę „Łatwopalni” napisaną dla M. Rodowicz.

 
XI edycja Bieszczadzkiego Lata z Książką
 W Lesku odbyła się XI edycja Bieszczadzkiego Lata z Książką. 17 czerwca w Bieszczadzkim Domu Kultury oraz Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyły się spotkania autorskie wybitnych ludzi kultury.

 
Zajęcia z programowania
 W ramach wymiany doświadczeń leski Klub Kodera działający przy Bibliotece Publicznej gościł młodzież z Ustrzyk Dolnych. Połączyły ich wspólne zainteresowania - robotyka i programowanie.

 
Spal tkankę tłuszczową
 Chcesz przyspieszyć proces redukcji tkanki tłuszczowej? Łączysz dietę z aktywnością fizyczną? Wspomóż się kapsułkami Slimbel Burn – przyspieszysz odchudzanie i zadbasz o prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

 
Zadbaj o zdrowie!
 Styl życia, który prowadzimy sprawia, że nasz organizm jest zwykle w coraz gorszym stanie.  Specjaliści w Centrach dietetycznych Naturhouse codziennie spotykają młodych ludzi w wieku  18-35 lat, których wiek metaboliczny wskazuje na osobę 50-letnią. Nastolatki mają problemy  ze zbyt wysokim poziomem cholesterolu, osoby w kwiecie wieku borykają się z miażdżycą.  Wydawałoby się, że to wyjątki, a jednak coraz bardziej powszechne.

 
Ocieplenia dachów i poddaszy
 ISOCELL jest specjalistą w zakresie izolacji celulozowych i systemów szczelności powietrznej. Firma ISOCELL GmbH, powstała w roku 1992, ugruntowała swoją markę innowacyjną paletą produktów w zakresach izolacji celulozowych i systemów szczelności powietrznej w sektorze budowlanym i gwarantuje optymalną obróbkę na najwyższym poziomie. Przedsiębiorstwo zajmuje wiodącą pozycję również w zakresie projektowania maszyn do wdmuchiwania.

 
Powitanie lata
 W leskim amfiteatrze tanecznie powitaliśmy lato. Współorganizatorem imprezy była Lokalna Grupa Działania Nasze Bieszczady. Zespoły funkcjonujące przy Bieszczadzkim Domu Kultury zaprezentowały na scenie swój dorobek artystyczny: Kijanki, Mini Żabki, Bieszczadzkie Żabki , Foks młodszy i starszy, czyli ponad setka dzieci w wieku od 5 do 19 lat.

 
Bieszczadzkie Lato z Książką
 Lesko. Sobota, 17 czerwca 2017r. odbędzie się; " 11. Bieszczadzkie lato z książką "

 
Uwaga gimnazjaliści
 Od 9 maja do 27 czerwca 2017r. trwa składanie podań przez kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych.

 
Powitanie lata w leskim amfiteatrze
 Lesko. Niedziela, 11.06.17r. Start godz. 17.00. Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku  i Lokalna Grupa Działania Nasz Bieszczady  Zapraszają na:

 
Sukcesy zespołów tanecznych BDK
 1.Festiwal Tańca "Złote Sznurowadło" II Miejsce - Inne Propozycje Zespoły do lat 12. 2.Dyplom dla Zespołu "Bieszczadzkie Żabki" za Zajęcie II miejsca. Inne Propozycje  Zespoły do 12 lat. Festiwal Tańca Złote Sznurowadło 2017r.  ...

 
Zabawy z robotami
 Wspólna zabawa robotami to prezent Biblioteki Publicznej w Lesku dla dzieci z okazji Dnia Dziecka. Ci, co przybyli na imprezę na pewno dobrze się bawili i każdy znalazł coś ciekawego dla siebie.

 
Zdjęcia i wyniki zawodów  XIII Leski Bieg im. Jana Pawła II
 Prezentujemy najlepszych zawodników poszczególnych konkurencji : j.n.

 
Południowo Podkarpacka Liga w Pływaniu - wyniki
 Wyniki zawodów Finałowych Południowo Podkarpackiej Ligi w Pływaniu oraz wyniki klasyfikacji generalnej.

 
Plener plastyczny
 23 maja 2017 roku dzięki uprzejmości Nadleśnictwa Lesko odbył się już po raz kolejny jednodniowy plener plastyczny.

 
Dni Leska 2017 - fotorelacja
 Trzy dni zabawy, atrakcji i muzyki przy pięknej pogodzie. Zapraszamy za rok !!! Zobacz zdjęcia j.n.

 
Zabawa z robotami
 Pokazy, budowanie i programowanie robotów

 
Barwne, gwarne, radosne Dni Leska 2017
 W tym roku Dni Leska odbyły się w dniach 26, 27, 28 maja 2017 r. Organizatorami byli Burmistrz Miasta i Gminy Lesko, Bieszczadzki Dom Kultury i Uczniowski Klub Sportowy Aquarius.

 
Modernizacja gospodarstw rolnych
 Nabór wniosków w ramach operacji typu „Modernizacja gospodarstw rolnych

 
Cyrk Korona w Lesku
 Lesko, Huzele nad Sanem. Start : 31.05.2017 - środa - godz.: 17:30. Serdecznie Zapraszamy Dorosłych i Dzieci.

 
Liposukcja w Klinice Flebo ?
 Czym jest body jet? Body Jet® jest pierwszym na świecie urządzeniem, wykorzystującym metodę WAL (water-jet assisted liposuction), która stanowi doskonałą alternatywą dla konwencjonalnej,  bolesnej liposukcji.

 
26-28.05.17r. - Burmistrz Miasta i Gminy Lesko zaprasza na:
 Piątek , - Dzień Młodzieży, - Żakinada , - Koncert dla mamy.  Sobota ,- Piknik Rodzinny Koncerty i Zabawy.  Oprawa muzyczna z D.J. Demko. Gwiazda wieczoru Zespół Andre. Niedziela ,- Dzień z TVP3 Rzeszów, Gry , Zabawy , Konkursy. Dla każdego  coś dobrego. Imprezę poprowadzi W. Zemlak.

 
II edycja południowo-podkarpackiej ligi w pływaniu 2017
 Wyścigi indywidualne i sztafetowe dziewcząt i chłopców w kategoriach: Kat I ( 2008 i młodsi ), Kat II ( 2007-2006), Kat III ( 2005-2004),  Kat IV ( 2003-2001 ) Zapraszamy !!!

 
Planetarium w Lesku
 Pokazy Astronomiczne Dni Leska. 27-28 maja 2017r. Zaprasza Basen "Aquarius".

 
Dni Leska 2017
 Burmistrz Miasta i Gminy Lesko zaprasza 26-28 maja 2017r. na "Dni Leska" Program j.n.

 
Ostrzeżenie meteorologiczne
 Nazwa biura IMGW - PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie

 
Chcesz dołączyć do Wojsk Obrony Terytorialnej? Zobacz gdzie są najbliższe spotkania!
 Wojskowy Komendant Uzupełnień w Sanoku i Dowódca sanockiego batalionu obrony terytorialnej informują o zaplanowanych spotkaniach w sprawie zasad pełnienia służby w wojskach obrony terytorialnej. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych, pełnoletnich mieszkańców. Spotkania zaplanowano w:

 
Pani Grażyna Leśniak z Leska JEDZIE NA OPERACJĘ do Barcelony !!!
 UDAŁO SIĘ!!! Wspólnymi siłami nazbieraliśmy pieniądze potrzebne na operację Pani Grażynki! Od samego początku, jak tylko zwróciła się do nas z prośbą o pomoc WIERZYLIŚMY!

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 51 - 100 z 3561
 
Archiwalna Wypowiedź Starosty
Marek Pańko   
Agrobieszczady 2013r. Zapraszamy na nasz kanał < kliknij tutaj >

   
   
 
  
 
 


GRE Nieruchomości


Powierzchnia: 3737.0

Grunty - Lesko

Powierzchnia: 1532.0

Odwiedziło nas


Wyszukiwarka Pracy

Szukaj ofert pracy
praca.gratka.pl