• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color

Serwis Informacyjny o Lesku

Dołącz do nas!

Lesko.net.pl
Uwaga gimnazjaliści
 Od 9 maja do 27 czerwca 2017r. trwa składanie podań przez kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych.

 
Powitanie lata w leskim amfiteatrze
 Lesko. Niedziela, 11.06.17r. Start godz. 17.00. Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku  i Lokalna Grupa Działania Nasz Bieszczady  Zapraszają na:

 
Sukcesy zespołów tanecznych BDK
 1.Festiwal Tańca "Złote Sznurowadło" II Miejsce - Inne Propozycje Zespoły do lat 12. 2.Dyplom dla Zespołu "Bieszczadzkie Żabki" za Zajęcie II miejsca. Inne Propozycje  Zespoły do 12 lat. Festiwal Tańca Złote Sznurowadło 2017r.  ...

 
Zabawy z robotami
 Wspólna zabawa robotami to prezent Biblioteki Publicznej w Lesku dla dzieci z okazji Dnia Dziecka. Ci, co przybyli na imprezę na pewno dobrze się bawili i każdy znalazł coś ciekawego dla siebie.

 
Zdjęcia i wyniki zawodów  XIII Leski Bieg im. Jana Pawła II
 Prezentujemy najlepszych zawodników poszczególnych konkurencji : j.n.

 
Południowo Podkarpacka Liga w Pływaniu - wyniki
 Wyniki zawodów Finałowych Południowo Podkarpackiej Ligi w Pływaniu oraz wyniki klasyfikacji generalnej.

 
Plener plastyczny
 23 maja 2017 roku dzięki uprzejmości Nadleśnictwa Lesko odbył się już po raz kolejny jednodniowy plener plastyczny.

 
Dni Leska 2017 - fotorelacja
 Trzy dni zabawy, atrakcji i muzyki przy pięknej pogodzie. Zapraszamy za rok !!! Zobacz zdjęcia j.n.

 
Zabawa z robotami
 Pokazy, budowanie i programowanie robotów

 
Barwne, gwarne, radosne Dni Leska 2017
 W tym roku Dni Leska odbyły się w dniach 26, 27, 28 maja 2017 r. Organizatorami byli Burmistrz Miasta i Gminy Lesko, Bieszczadzki Dom Kultury i Uczniowski Klub Sportowy Aquarius.

 
Modernizacja gospodarstw rolnych
 Nabór wniosków w ramach operacji typu „Modernizacja gospodarstw rolnych

 
Cyrk Korona w Lesku
 Lesko, Huzele nad Sanem. Start : 31.05.2017 - środa - godz.: 17:30. Serdecznie Zapraszamy Dorosłych i Dzieci.

 
Liposukcja w Klinice Flebo ?
 Czym jest body jet? Body Jet® jest pierwszym na świecie urządzeniem, wykorzystującym metodę WAL (water-jet assisted liposuction), która stanowi doskonałą alternatywą dla konwencjonalnej,  bolesnej liposukcji.

 
26-28.05.17r. - Burmistrz Miasta i Gminy Lesko zaprasza na:
 Piątek , - Dzień Młodzieży, - Żakinada , - Koncert dla mamy.  Sobota ,- Piknik Rodzinny Koncerty i Zabawy.  Oprawa muzyczna z D.J. Demko. Gwiazda wieczoru Zespół Andre. Niedziela ,- Dzień z TVP3 Rzeszów, Gry , Zabawy , Konkursy. Dla każdego  coś dobrego. Imprezę poprowadzi W. Zemlak.

 
II edycja południowo-podkarpackiej ligi w pływaniu 2017
 Wyścigi indywidualne i sztafetowe dziewcząt i chłopców w kategoriach: Kat I ( 2008 i młodsi ), Kat II ( 2007-2006), Kat III ( 2005-2004),  Kat IV ( 2003-2001 ) Zapraszamy !!!

 
Planetarium w Lesku
 Pokazy Astronomiczne Dni Leska. 27-28 maja 2017r. Zaprasza Basen "Aquarius".

 
Dni Leska 2017
 Burmistrz Miasta i Gminy Lesko zaprasza 26-28 maja 2017r. na "Dni Leska" Program j.n.

 
Ostrzeżenie meteorologiczne
 Nazwa biura IMGW - PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie

 
Chcesz dołączyć do Wojsk Obrony Terytorialnej? Zobacz gdzie są najbliższe spotkania!
 Wojskowy Komendant Uzupełnień w Sanoku i Dowódca sanockiego batalionu obrony terytorialnej informują o zaplanowanych spotkaniach w sprawie zasad pełnienia służby w wojskach obrony terytorialnej. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych, pełnoletnich mieszkańców. Spotkania zaplanowano w:

 
Pani Grażyna Leśniak z Leska JEDZIE NA OPERACJĘ do Barcelony !!!
 UDAŁO SIĘ!!! Wspólnymi siłami nazbieraliśmy pieniądze potrzebne na operację Pani Grażynki! Od samego początku, jak tylko zwróciła się do nas z prośbą o pomoc WIERZYLIŚMY!

 
Mój przyjaciel ... wiersz
 W procesie edukacji każdy z nas musiał uczyć się różnych wierszy. Dla jednych był to przymus, dla niektórych ulubione zajęcie. Niezaprzeczalne jest to, że wiersze ćwiczą pamięć, a ich publiczne recytowanie ośmiela i pozwala pozbyć się tremy.

 
Pozdrowienia Połoninom
 W Małej Galerii Bieszczadzkiego Domu Kultury w Lesku otwarto wystawę fotografii, której autorem jest Zbigniew Polit. Autor jest producentem maszyn, nauczycielem i satyrykiem. Fotografia jest jego pasją.

 
Wystawa fotograficzna
 Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku Mała Galeria Zaprasza na Wystawę Fotograficzna " Pozdrowienia Połoninom " autorstwa Zbigniew Polit - Wystawa Czynna od 12 maja  do 19 czerwca 2017. Wernisaż 12 maja 2017 godz. 18.00

 
Koncert Wiosenny
 Niepubliczna Szkoła Muzyczna I Stopnia  oraz Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku zapraszają na: "Koncert Wiosenny" 10 maja godz. 17.00. Wstęp Wolny. Serdecznie Zapraszamy.

 
Nabór Na Wolne Stanowisko Urzędnicze
 Starostwo Powiatowe w Lesku Ogłasza Nabór Na Wolne Stanowisko Urzędnicze Referenta  w Wydziale Geodezji, Katastru i Nieruchomości w pełnym wymiarze czasu pracy.

 
Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej
 Z okazji święta „Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej” 4 maja w Ratuszu odbyło się spotkanie z przedszkolakami  z Przedszkola Samorządowego im. Misia Uszatka w Lesku.

 
Informacja o wyborze partnera do realizacji projektów
 Zgodnie z ustawą z dnia 11 lipca 2014 r. o zasadach realizacji programów w zakresie polityki spójności finansowanych w perspektywie finansowej 2014–2020 (Dz.U. 2014 poz. 217) w nawiązaniu do ogłoszenia zamieszczonego w dn. 06.04.2017. w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Starostwa Powiatowego w Lesku informujemy, że Aldeo Systemy Zarządzania sp. z o.o.  wybrany został do wspólnej realizacji działań w ramach wspólnie przygotowanych wniosków projektowych.

 
Obchody majowe w Lesku - relacja
 W oficjalnych obchodach 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja wzięli udział przedstawiciele: władz miasta i gminy Lesko oraz powiatu leskiego, służb mundurowych, instytucji i przedsiębiorstw z terenu naszej gminy, delegacje szkół i placówek edukacyjno-opiekuńczych, organizacji pozarządowych, partii politycznych.

 
Bieszczadzkie zadumania
W zabytkowej, leskiej synagodze otwarto wystawę prac artystów bieszczadzkich. Około osiemdziesięciu twórców prezentuje na niej swoje prace.

 
Potyczki małego Czytelnika
 Jedną z form promocji czytelnictwa wśród najmłodszych jaką stosuje Biblioteka Publiczna w Lesku jest konkurs pod nazwą „Potyczki małego Czytelnika”. Na wspólną zabawę wokół wybranych książek 26 kwietnia przybyli tu uczniowie z klas I-III ze szkół podstawowych Powiatu Leskiego.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 51 - 100 z 3551
 
Archiwalna Wypowiedź Starosty
Marek Pańko   
Agrobieszczady 2013r. Zapraszamy na nasz kanał < kliknij tutaj >

   
   
 
  
 
 


GRE Nieruchomości


Powierzchnia: 3737.0

Grunty - Lesko

Powierzchnia: 1532.0

Odwiedziło nas


Wyszukiwarka Pracy

Szukaj ofert pracy
praca.gratka.pl