• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color

Serwis Informacyjny o Lesku

Dołącz do nas!

Lesko.net.pl
Charytatywny Piknik Rodzinny dla Anielki
 Charytatywny Piknik Rodzinny  odbędzie się na Rynku Głównym w Sanoku w dniu 4 czerwca 2016 roku w godzinach od 10.00 do 20.00.

 
16 maja 2016 r.- Symbolika Zawodu Pielęgniarki
 W dniu 16 maja 2016 roku w Instytucie Medycznym PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku odbyła się kolejna już Uroczystość  Symboliki Zawodu Pielęgniarki. Po raz pierwszy odbyła  się w Centrum Sportowo-Dydaktycznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku.

 
Światowej sławy Jazz Trio Filipa Wojciechowskiego na estradzie BDK w Lesku
 Niepowtarzalna okazja, aby posłuchać genialnych aranżacji jazzowych chopinowskich utworów. W ramach II edycji „Wawer Music Festival w Bieszczadach” odbędzie się występ Jazz Trio Filipa Wojciechowskiego.

 
Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
 Grupa nieformalna Razem dla Bezmiechowej oraz Lokalna Grupa Działania Nasze Bieszczady : Zaproszenie do realizacji inicjatywy pt: Rodzinna wioska Bezmiechowa. Termin realizacji od 04.05.16r. do 29.07.16r. Spotkanie organizacyjne 24.05.16r. godz. 17.00 w świetlicy wiejskiej Bezmiechowej Górnej.

 
Dni Leska 2016
 20-22.05.2016r. Burmistrz Miasta i Gminy Lesko Zaprasza Na Dni Leska.

 
Komunikat: Podkarpacki Wojewódzki Lekarz Weterynarii
 Informacja o planowanej od 23 maja do 5 czerwca br. wiosennej akcji szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie.

 
Oficjalne obchody jubileuszu 35-lecia działalności Bieszczadzkich Żabek
 W Bieszczadzkim Domu Kultury w Lesku 14 maja 2016 roku było bardzo uroczyście, gwarno i radośnie a wszystko to za sprawą wielkiego święta Bieszczadzkich Żabek. Minęło bowiem 35 lat od chwili powstania zespołu.

 
XXII Sesja Rady Powiatu Leskiego
 XXII Sesja Rady Powiatu Leskiego odbędzie się w dniu 25 maja 2016 r. o godz. 14:00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Lesku.

 
Power do pracy
 Projekt „POWER do pracy” skierowany do osób młodych, niepracujących i nieuczących się w wieku do 24 roku życia z terenu woj. podkarpackiego.

 
XVII Krośnieńskie Juwenalia - Dni Kultury Studenckiej
 W tym roku studencka impreza trwać będzie trzy dni i odbędzie się w terminie 19-21 maja. Cała wspólnota PWSZ w Krośnie dołożyła wszelkich starań,  aby uatrakcyjnić cały przebieg imprezy . Na tę okoliczność została zaplanowana moc atrakcji, z których będą mogli skorzystać wszyscy  uczestnicy Juwenaliów. Jednego możemy być pewni, nie będziemy mogli narzekać na nudę.

 
Dni Leska 2016 - na sportowo
 Już "19.05.2016r. Czwartek" Stadion Miejski godz. 9.00- Leski Bieg im. Jana Pawła II

 
Czy głosowaliście w ubiegłym tygodniu na nasz projekt w konkursie TESCO?
 Wszystkim tym, którzy wrzucili żeton do urny z napisem WILCZKI serdecznie dziękujemy.

 
Oferta dla przedsiębiorców z branży turystycznej
 Zwracamy się do Państwa z propozycją współpracy, która pozwoli Państwu podnieść atrakcyjność Waszej oferty turystycznej a basenom „Aquarius” poszerzyć obszar działania i zdobyć nowych klientów.

 
Obchody Majowego Święta
 W 225 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszym mieście odbyły się uroczystości, podczas których barwny pochód przemaszerował ulicami miasta.

 
Bieszczadzkie zadumania...
 W Galerii Sztuki Synagoga 30 kwietnia 2016 r. uroczyście zainaugurowano wystawę prac artystów bieszczadzkich. Podczas wernisażu zgromadzeni uczestnicy mogli wysłuchać pięknego koncertu włoskiego artysty DAVE'A NILAYA, który zauroczył wszystkich swoim śpiewem. Akompaniował mu znany muzyk Tadeusz Leśniak.

 
Przedszkolaki z Białoczerwoną - Święto Flagi
 Spotkanie przedszkolaków z Przedszkola Samorządowego im. Misia Uszatka w Lesku w Ratuszu oraz składanie kwiatów.

 
Uroczystość wręczenia odznaczeń
 Uroczystość wręczenia odznaczeń nadanych przez Ministra Obrony Narodowej za zasługi dla obronności kraju dla Stanisławy i Stanisława Maślak zam. Jankowce oraz Heleny i Kazimierza Rypyść zam. Manasterzec. Medale wręczyli Wojskowy Komendant Uzupełnień w Sanoku ppłk. Marek Staroń oraz Burmistrz Miasta i Gminy Lesko Barbara Jankiewicz

 
Potyczki małego czytelnika
 W dniu 28 kwietnia 2016 r. w Bibliotece Publicznej w Lesku było gwarnie i kolorowo. Stało się tak za sprawą uczestników finału konkursu czytelniczego „Potyczki Małego Czytelnika”. Był on przeznaczony dla uczniów klas I-III ze szkół podstawowych Powiatu Leskiego.

 
UKS SAN Lesko
 Drużyna kadetek UKS "SAN" wzięła udział w międzynarodowym turnieju piłki siatkowej kadetek i juniorek w miejscowości Iasi

 
"Rodzina 500 plus" - statystyki
 Najnowsze informacje nt. realizacji programu 500 plus (stan na 22 kwietnia 2016 r. godz. 13) w Województwie Podkarpackim.

 
Wypożyczalnia samochodów Moto-Rent
 Miałeś kolizję z oc sprawcy w ostatnich trzech latach? Wyślij nam swój kosztorys naprawy uszkodzonego samochodu a my zaproponujemy dopłatę bez żadnych formalności. Gotówka od ręki!

 
225 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja
 Burmistrz Miasta i Gminy Lesko oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Lesku Zapraszają Na Uroczystości 3go Maja 2016r. 

 
Majówka w Olszanicy
 Pałac Biesa i Urząd Gminy Olszanica Zapraszają Na Rodzinną Majówkę 1 maja 2016r.

 
Dni Gminy Solina 2016  majówka w Bieszczadach
 Solińska Noc Kabaretowa 30.04.216r. , Bieszczadzkie Granie 01.05.16r. , Elvis Nad Solina 02.05.16r. ... Serdecznie zapraszamy na wszystkie imprezy WSTĘP WOLNY !!!

 
Gra miejska za nami...
 Biblioteka Publiczna w Lesku po raz drugi zorganizowała grę miejską dla uczniów leskich szkół średnich - Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Leśnych, Zespołu Szkół Technicznych i Artystycznych. Grupy składające się z pięciu przedstawicieli poszczególnych szkół w dniu 20 kwietnia 2016 r. zmierzyły się z leską historią i sprawdziły swoją kondycję.

 
Medytacje Słowno-Muzyczne
 W sali widowiskowej Bieszczadzkiego Domu Kultury w Lesku odbyło się wyjątkowe spotkanie, podczas którego prezentowane były fragmenty poezji i dramatów Karola Wojtyły.

 
Przegląd i konkurs teatralny w BDK w Lesku
 We wtorek 12 kwietnia 2016 r. już po raz ósmy młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z powiatów brzozowskiego, leskiego i sanockiego spotkała się na przeglądzie i konkursie wiedzy o teatrze „Kurtyna wyobraźni”. Po raz piąty miejscem spotkania był Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku.

 
Sprawozdanie z działalności PZN Koło w Lesku
 Koło Polskiego Związku Niewidomych z/s w Lesku, działające na terenie dwóch powiatów leskiego i bieszczadzkiego w roku bieżącym zorganizowało przy współpracy i pomocy instytucji samorządowych i prywatnych sponsorów szereg spotkań i szkoleń dla osób niewidomych i słabowidzących.

 
XXI Targi Rzemiosła, Przedsiębiorczości i Leśnictwa - AGROBIESZCZADY 2016
 Agrobieszczady 30-31.07.2016r. informacja o dokumentach do pobrania.

 
Wielkie sukcesy w Dębicy
 W dniu 9 kwietnia 2016 roku grupa Mini Żabek i Foks wzięła udział w VIII Przeglądzie Zespołów Tanecznych "O złoty gryf" w Dębicy.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 401 - 450 z 3561
 
Archiwalna Wypowiedź Starosty
Marek Pańko   
Agrobieszczady 2013r. Zapraszamy na nasz kanał < kliknij tutaj >

   
   
 
  
 
 


GRE Nieruchomości


Powierzchnia: 3737.0

Grunty - Lesko

Powierzchnia: 1532.0

Odwiedziło nas


Wyszukiwarka Pracy

Szukaj ofert pracy
praca.gratka.pl