• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color

Serwis Informacyjny o Lesku

Dołącz do nas!

Lesko.net.pl
Narodowe Czytanie 2016
 Po raz kolejny Biblioteka Publiczna w Lesku aktywnie włączyła się w Narodowe Czytanie, mające na celu popularyzację dzieł polskiej literatury i promocję kultury żywego słowa. Lekturą piątej odsłony zostało "Quo vadis", którego wybór – drogą internetowego głosowania – doskonale wpisuje się w obchody Roku Henryka Sienkiewicza.

 
Stypendium odmieniło Twoje życie? Pokaż to!
 Konkurs „Sukces zaczyna się od stypendium” Stypendia dają moc. Stypendia mogą pomóc w rozwoju,  w podjęciu ważnych decyzji edukacyjnych, w spełnianiu marzeń. Jeśli Twoja historia wpisuje się w hasło „Sukces zaczyna się od stypendium”, weź udział w naszym konkursie! Stwórz krótki film (lub fotokast), opisujący zmiany, które wniosło w Twoje życie zdobyte przez Ciebie stypendium. Zainspiruj innych.

 
Studia w Sanoku  oferta dla osób w każdym wieku
Studia najczęściej kojarzą się z młodością i beztroskim okresem w życiu. Tak oczywiście nadal jest, ale równocześnie od wielu lat zdaje się zauważyć istotne zmiany zarówno w samej strukturze studiów, jak i w potrzebach edukacyjnych społeczeństwa i rynku pracy. Współcześnie mówi się o edukacji przez całe życie – jako nowym modelu dokształcania się bez względu na wiek. Studia podejmują dziś ludzie w wieku 30+, 40+, a nawet 50+.


 
Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku zaprasza na:
 Zajęcia Ruchowe dla Dorosłych. Poniedziałki i Środy 17.30. Pierwsze Spotkanie 19.09.16r. godz. 17.30. Godzina zajęć 4 złote. Serdecznie Zapraszamy! 

 
Gostyńscy Filateliści w Lesku
 Od 7 do 10 września 2016r. w BDK Lesko, odbędzie się : "Wystawa Filatelistyczna Członków Koła Polskiego Związku Filatelistów w Gostyniu"

 
Policjanci ujawnili ponad 1,5 kg marihuany
 Policjanci z Wydziału Kryminalnego, wspólnie z funkcjonariuszem z Zakładu Karnego w Uhercach Mineralnych ze specjalnie wyszkolonym psem, ujawnili znaczną ilość środków odurzających. Znajdowały się one w prywatnym domu w miejscowości Postołów. Zabezpieczono łącznie susz roślinny o wadze 1614 g. Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o nielegalną uprawę. Za swój czyn odpowie przed sądem.

 
Utracili prawo jazdy za prędkość
 Policjanci ruchu drogowego prowadzili akcję „Ostatni weekend wakacji 2016”. Działania te miały na celu poprawę bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom ruchu drogowego, którzy wracali z letniego wypoczynku. Podczas akcji policjanci zwracali także uwagę na prędkość jadących pojazdów. Zatrzymano dwa prawo jazdy kierującym, którzy w obszarze zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. Teraz na odzyskanie uprawnień do kierowania pojazdami będą musieli poczekać 3 miesiące.

 
Program Zjazdu Absolwentów z okazji 70-lecia LO im. gen. Władysława Andersa w Lesku
 Zapraszamy do zapoznania się z programem Zjazdu 70-lat Liceum w Lesku. Przypominamy również, że trwają zapisy na zjazd i serdecznie wszystkich zachęcamy do rejestracji na tej stronie. Rejestracja przedłużona została do 05.09.16r.

 
Muzyczne pożegnanie wakacji z "Podoba Mi Się"
 Zespół "Podoba Mi Się" powstał w 2007 roku w Siedlcach. Już po dwóch miesiącach działalności zakwalifikowali się do finałowego koncertu laureatów na festiwalu studenckim Fama w Świnoujściu. Wykonują muzykę autorską, z kręgu gatunków ska oraz reggae.

 
Puchar Podkarpacia w Nordic Walking
 III Puchar Podkarpacia w Nordic Walking w Polańczyku odbędzie się dnia 3 września 2016r. (sobota). Start godz. 8.30. Na imprezę zaprasza Mistrz Olimpijski Leszek Blanik. Plakat z programem j.n.

 
Jesienny Festiwal Kolorów
 Pierwszą imprezą będzie III Puchar Podkarpacia w Nordic Walking w Polańczyku dnia 3 września (sobota), od godz. 8.30. 10 września ( sobota ) odbędzie się XXV lecie Białej Floty w Solinie, od godz. 13.00. Jesienny Festiwal Kolorów zakończy się 25 września, XIX Turniejem Wsi i VI KGW na stadionie w Wołkowyi, od godz. 14.00. Serdecznie zapraszamy!

 
Z Kulturą w Bieszczady
 Rzadko spotykany, wyjątkowy projekt kulturalno- edukacyjny w Uhercach Mineralnych organizowany przez Fundację Krośnieńską im. Ignacego Paderewskiego. Imprezę zaplanowano na 30 sierpnia – 5 września. 31.08.16r. - 05.09.16r. Wstęp Wolny !!!

 
"Przedsiębiorczość jest kobieca"
 Tarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do udziału w projekcie: "Przedsiębiorczość jest kobieca"

 
Komunikat ARiMR
 Od 12.09.16r. do 11.10.2016r. ARiMR przyjmuje wnioski od rolników, którzy zdecydują się przekazać swoje gospodarstwa w ramach poddziałania 6,5, które finansowane jest ze środków PROW 2014-2020.

 
Narodowe czytanie "Quo Vadis"
 Dnia 03.09.16r. ( Sobota ) Godz. 16.00 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Lesku zaprasza na: Narodowe Czytanie "Quo Vadis" Henryka Sienkiewicza. Wstęp Wolny !!!

 
Zaproszenie do nauki tańca
 Bursa Szkolna w Lesku ogłasza nabór na zajęcia taneczne w roku szkolnym 2016/2017. Kliknij tutaj aby pobrać dokumenty rekrutacyjne , Kliknij tutaj i zobacz nas na facebook'u. Zapisy potrwają do 15 września 2016r.

 
Imperial Show kiedy i gdzie najbliżej
 Cyrk odbędzie się dnia 29.08.16r. ( poniedziałek ) godz. 17.30 Ustrzyki Dolne, ul. 29 Listopada ( k. Policji ). 30.08.16r. ( wtorek ) godz. 17.30 Lesko, Huzele nad Sanem.  31.08.16r. ( środa ) godz. 17.30  Olszanica Amfiteatr - Sołtysówka. Serdecznie Zapraszamy !!!

 
Pierwszy raz w Polsce międzynarodowy Cyrk Imperial Show
 Prezentuje niezapomniany program z udziałem laureatów prestiżowych Festiwali Sztuki Cyrkowej.  Wystąpią m.in. aktorzy z Włoch, Białorusi, Czech, Niemiec, Ukrainy, Mołdawii.

 
Dożynki Gminy Olszanica
 Gmina Olszanica zaprasza na Dożynki Gminne. Impreza odbędzie się na placu przy Świetlicy Wiejskiej w Paszowej, 28 sierpnia.

 
Podkarpacka Letnia Akademia Muzyki
 Zapraszamy na rzadko spotykany, wyjątkowy projekt kulturalno-edukacyjny organizowany przez Fundację Krośnieńską im. Ignacego Paderewskiego.  Imprezę zaplanowano na 30 sierpnia – 3 września 2016 w  pałacu „Biesa” w Olszanicy. Wstęp Wolny. 

 
Przed nami ostatni weekend wakacji, zadbajmy aby był bezpieczny
 Słoneczna pogoda w ostatnich weekend wakacji będzie sprzyjać wypoczynkowi nad wodą. Nad bieszczadzkimi jeziorami przebywa już wielu turystów, którzy szukają w nich ochłody podczas kąpieli. Niestety zdarza się, że zapominamy wtedy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

 
Koncert Haliny Frąckowiak
 Polańczyk - Amfiteatr, dnia 28.08.16r. ( Niedziela ), zaprasza na występy zespołów muzycznych: Zespół Taneczny " Bandanki " , Michał Matuszewski , Mateusz Mijal , Duet Gajda , Start godz. 16.00. Gwiazdą wieczoru ok.godz. 19.00 będzie Halina Frąckowiak.

 
Dożynki w Polańczyku
„Do Matki Miłosierdzia” – zapraszamy na:  33-cie Dożynki Archidiecezji Przemyskiej i 16-ste Województwa Podkarpackiego, które odbędą się w Polańczyku dnia 28 sierpnia, o godzinie 10.00.


 
Pożegnanie Lata
 Bieszczadzki Dom Kultury zaprasza w sobotę, 27 sierpnia na koncert i disco, które odbędą się w leskim amfiteatrze. Początek imprezy - godz. 18.00.

 
Zawody rowerowe Tropem Wilka
 Nadleśnictwo Baligród wespół z Nadleśnictwem Cisna organizuje trzecią edycję zawodów rowerowych pod nazwą „Tropem wilka i rowerów kilka". Impreza odbędzie się  w dniu 27 sierpnia 2016 r. w dolinie Rabego k. Baligrodu.

 
O bezpieczeństwie na festynie rodzinnym w Jankowcach
 Policjanci uczestniczyli w festynie rodzinnym, który odbył się w Jankowcach. Dzieci i ich rodzice mieli okazję porozmawiać o pracy policjantów i obejrzeć sprzęt, którego funkcjonariusze używają w codziennej służbie. W spotkaniu wziął udział również wilczek „Wyjek”, który rozdawał ulotki i opaski odblaskowe.

 
Festyn Parafialny w Jankowcach
 Don Vasyl Junior i Cygańskie Gwiazdy dn.21.08.2016r. ( Niedziela ) Start godz. 14.00 Występ Gwiazdy godz. 19.00 ,- Wstęp Wolny - Zapraszamy !

 
Don Vasyl Junior i Cygańskie Gwiazdy w Jankowcach
 Dn. 21.08.16r. w Jankowcach (k.Leska) odbędzie się: "VII Festyn Parafialny." W trakcie festynu planuje się sprzedaż cegiełek z upominkami,  licytacje, losowanie nagród, niespodzianki, atrakcje dla dzieci, swojską kuchnie. Cały dochód przeznaczony zostanie na wyposażenie wnętrza kościoła.

 
Charytatywny Maraton Pływacki
 Dn. 21.08.16r. Polańczyk. "Płyniemy dla 5-letniego Wojtusia" Start Godz. 11.00 - Rajskie. 13.00 Scena Cypel ,- Gry i Zabawy dla Dzieci. 16.00 Zumba na Plaży. 17.00 Koncert Zespołu Jahfahrai.

 
Festyn Rodzinny
 Dn. 20.08.16r. Amfiteatr Polańczyk. Start godz. 16.00 ,- Gry i Zabawy dla Dzieci. Godz. 18.00 Koncert Mr Pollack. Godz. 19.30 Bankruci.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 301 - 350 z 3561
 
Archiwalna Wypowiedź Starosty
Marek Pańko   
Agrobieszczady 2013r. Zapraszamy na nasz kanał < kliknij tutaj >

   
   
 
  
 
 


GRE Nieruchomości


Powierzchnia: 3737.0

Grunty - Lesko

Powierzchnia: 1532.0

Odwiedziło nas


Wyszukiwarka Pracy

Szukaj ofert pracy
praca.gratka.pl