• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color

Serwis Informacyjny o Lesku

Dołącz do nas!

Lesko.net.pl
Szkoła dla rodziców
 Indywidualna Praktyka Psychoterapii i Diagnozy Psychologicznej Marcin Patronik zaprasza na Trening Kompetencji Wychowawczych. Zajęcia są bezpłatne przeznaczone dla rodziców. Ilość miejsc jest ograniczona.

 
Będziemy bliżej siebie
 Indywidualna Praktyka Psychoterapii i Diagnozy Psychologicznej Marcin Patronik zaprasza na trening komunikacji w rodzinie tj. warsztaty z dziećmi od 13 do 17 roku życia.

 
Gomar V - Okna i Drzwi Brzozów
 Firma Gomar z Brzozowa zajmuje się sprzedażą i montażem okien i drzwi. Nasza firma znana jest na rynku z bogatej oferty okien i drzwi zarówno używanych sprowadzanych z Niemiec, jak i okien nowych.

 
Zlot Młodzieży PTSM
 Informacja z przebiegu XXXIX Wojewódzkiego Zlotu Młodzieży PTSM w Bieszczadach „Lesko 2016”

 
Spotkanie autorskie z Elżbieta Sobieszczuk
 W BDK w Lesku odbędzie się spotkanie z autorką książki "Chudnij z miłością do siebie". Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy!


 
Narodowy Dzień Sportu na Orliku
 Piękna pogoda, wspaniała zabawa i sportowe emocje na wysokim poziomie towarzyszyły turniejowi piłki nożnej z okazji Narodowego Dnia Sportu.

 
Biała Laska 2016
 Wzorem lat ubiegłych w leskim schronisku młodzieżowym BIESZCZADNIK odbyło się spotkanie integracyjno-szkoleniowe z okazji święta DNIA BIAŁEJ Laski, propagujące idę dostrzegania i niesienia pomocy osobom niewidomym i słabowidzącym.

 
Wystawa fotograficzna
 Czarnobyl 30 lat po, fotografie autorstwa Urszuli Wałachowskiej.  Zaprasza Mała Galeria BDK Lesko.

 
IV ultraMaraton Bieszczadzki
 Już w najbliższą niedzielę biegacze będą zmagać się w ultraMaratonie Bieszczadzkim. Jesień pokolorowała już Bieszczady ferią barw, więc poza wysiłkiem będzie sporo wrażeń wizualnych.

 
Zaproszenie na spotkanie
 PiMBP Lesko zaprasza na spotkanie autorskie z Witoldem Mołodyńskim autorem książki "Bieszczadzkie okupacje"

 
Teatr Maska w Lesku
 Serdecznie zapraszamy na spektakl Katarzyny Kawalec.

 
Niepubliczna Oświata w Sanoku
 Nowa Oferta Studiów Podyplomowych i Liceum Dla Dorosłych. Serdecznie Zapraszamy !!!

 
Projekt "Dotacja Na Start"
 Do 35.000 zł Na Własną Firmę. Zapraszamy Osoby Niepracujące i Bierne Zawodowo, powyżej 29 Lat, które są: - Rolnikami lub Domownikami (dodatkowe punkty), - Kobietami, Niepracującymi powyżej 12 m-cy, -Osobami z Orzeczoną Niepełnosprawnością, -Osobami powyżej 50 Lat.

 
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
 Policjanci leskiej komendy od poniedziałku dyżurują na leskim rynku informując mieszkańców i turystów o sposobie korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Mapa jest narzędziem dającym możliwość informowania Policji o miejscach i zdarzeniach, które wpływają na poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. Działając wspólnie możemy wpłynąć na poziom bezpieczeństwa w naszej miejscowości.

 
Weź paragon ze sobą
 Pod hasłem „Weź paragon ze sobą” w całym kraju rusza ogólnopolska kampania informacyjna Ministerstwa Finansów. Akcja ma uświadomić Polakom z czym wiąże się nie wydawanie paragonów fiskalnych na stacjach paliwowych i nie zabieranie ich ze sobą w przypadku otrzymania. Kampania prowadzona będzie od września do listopada 2016 roku.

 
Policjanci rozmawiają z dziećmi o bezpieczeństwie na drodze
 Policjanci ruchu drogowego odwiedzili szkoły powiatu leskiego w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły”. Funkcjonariusze omawiali podstawowe zasady bezpieczeństwa pieszych użytkowników dróg, a z najmłodszymi dziećmi przeprowadzili praktyczną naukę przekraczania jezdni.

 
Olszanica wygrała sprawę o dowóz uczniów
 W wyniku rezygnacji z leskich szkół dosyć znaczącej ilości uczniów, Barbara Jankiewicz, burmistrz Leska złożyła skargę do Regionalnej Izby Obrachunkowej. Wyrok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, który zapadł w Rzeszowie, został podtrzymany w następnej instancji Warszawie.

 
Rozgrywki w piłce siatkowej MLS - zapisy na sezon 2016/2017
 Informujemy, że został ogłoszony nabór drużyn, które chciałyby uczestniczyć w rozgrywkach: Miejskiej Ligi Siatkówki.

 
Informacja UMiG Lesko
 Komunikat Szefa Obrony Cywilnej Burmistrza Miasta i Gminy Lesko

 
Armako,- auto na gaz
 Jesteśmy firmą z branży motoryzacyjnej działającą na rynku od 1996 r. Od początku głównym kierunkiem naszej działalności jest montaż i serwis samochodowych instalacji gazowych. W tej branży posiadamy bardzo bogate doświadczenie zdobyte podczas licznych szkoleń oraz wieloletniej praktyki.

 
GINĄCE ZAWODY ,- bezpłatne szkolenia
 W Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania w Roskoszy od 27.06.2016r. realizowany jest cykl szkoleń dla młodzieży w ramach projektu „Ginące zawody pomysłem na przyszłość”. Do tej pory zostało przeszkolonych prawie 200 osób. Ze względu na duże zainteresowanie młodzieży, Komenda Głowna OHP zaplanowała uruchomienie kolejnych kursów. W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w rekrutacji młodzieży do wspomnianego przedsięwzięcia oraz rozpropagowania informacji w Państwa Urzędzie. Szczegółowe informacje zestawiono poniżej.

 
Wojewódzki trening systemu wykrywania i alarmowania
 W dniu 27 września 2016 r. na terenie województwa podkarpackiego przeprowadzony zostanie trening systemu wykrywania i alarmowania ludności. W ramach treningu zostanie przeprowadzona głośna próba uruchomienia systemów alarmowych na terenie powiatu leskiego.

 
Rozszerzenie warunków uczestnictwa w projektach dotacyjnych BFE w Lesku
 Uprzejmie informujemy, że osoby pobierające rentę albo emeryturę (do 74 roku życia) i nie posiadające pracy w dniu rozpoczęcia uczestnictwa w projekcie są traktowane jako osoby bierne zawodowo. W związku z tym takie osoby mogą być uczestnikami i uzyskać wsparcie finansowe w ramach naszych projektów „Moja firma sukces Podkarpacia” oraz „Skuteczny przedsiębiorca – od pomysłu do biznesu” realizowanych z działania 7.3 RPO WP 2014-2020 – Wsparcie rozwoju przedsiębiorczości.

 
Okupacja Sowiecka - Wystawa
 Otwarcie wystawy odbędzie się w dniu 21.09.2016r. o godz. 10.00 w Sali Narad Urzędu Miasta i Gminy w Lesku. Wystawa będzie czynna do dnia 27.09.2016r. , w dni robocze, w godz. 11.00-15.00. Plakat j.n.

 
Realizacja projektu Stowarzyszenia Przyjazna Szkoła w Lesku
 Realizacja projektu Stowarzyszenia Przyjazna Szkoła w Lesku z siedzibą w ZSTiA. „Tradycja, integracja i dobra praktyka. Stworzymy coś, co na długo zostanie w pamięci.”

 
Uwaga Nadwaga !!!
 19 września ruszyła V edycja Ogólnopolskiej Akcji Walki z Nadwagą w Rodzinie „Uwaga Nadwaga”, której organizatorem są Centra Dietetyczne Naturhouse. W ramach edukacyjnej kampanii każdy może skorzystać z bezpłatnych konsultacji z dietetykiem i pomiarów składu ciała. Ambasadorką akcji została aktorka Katarzyna Bujakiewicz.

 
Pamiętajmy o bezpieczeństwie podczas grzybobrania
 Trwa sezon na zbieranie grzybów. W związku z tym Policja apeluje do grzybiarzy o zachowanie ostrożności i zdrowego rozsądku podczas wyprawy do lasu. Wystarczy przestrzegać kilku podstawowych zasad, aby uniknąć zagrożenia.

 
"Przeszłość jest to dziś - tylko cokolwiek dalej" Cyprian Kamil Norwid
 Jubileusz to niezwykłe wydarzenie, które niesie ze sobą sposobność, by cofnąć się w czasie i ocenić dorobek nie tylko własny, ale wszystkich tych, którzy kreowali wizerunek LO Lesko. Zobacz film >>>

 
Randka Małżeńska - 24 września 2016 r.
 Kiedy ostatni raz byliście na randce? Dawno? Fatalnie!

 
Okupacja sowiecka na prawym brzegu Sanu
 Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Rzeszowie, Civitas Christiana oraz Urząd Miasta i Gminy Lesko zapraszają na wystawę : Okupacja sowiecka na prawym brzegu Sanu w latach 1939–1941. Ekspozycja przybliża wydarzenia na terenach, które obecnie wchodzą w skład województwa podkarpackiego, a w latach 1939–1941 znajdowały się pod okupacją sowiecką.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 251 - 300 z 3561
 
Archiwalna Wypowiedź Starosty
Marek Pańko   
Agrobieszczady 2013r. Zapraszamy na nasz kanał < kliknij tutaj >

   
   
 
  
 
 


GRE Nieruchomości


Powierzchnia: 3737.0

Grunty - Lesko

Powierzchnia: 1532.0

Odwiedziło nas


Wyszukiwarka Pracy

Szukaj ofert pracy
praca.gratka.pl