• Narrow screen resolution
 • Wide screen resolution
 • Auto width resolution
 • Increase font size
 • Decrease font size
 • Default font size
 • default color
 • red color
 • green color

Serwis Informacyjny o Lesku

Dołącz do nas!

Lesko.net.pl
Uwaga Nadwaga !!!
 19 września ruszyła V edycja Ogólnopolskiej Akcji Walki z Nadwagą w Rodzinie „Uwaga Nadwaga”, której organizatorem są Centra Dietetyczne Naturhouse. W ramach edukacyjnej kampanii każdy może skorzystać z bezpłatnych konsultacji z dietetykiem i pomiarów składu ciała. Ambasadorką akcji została aktorka Katarzyna Bujakiewicz.

 
Pamiętajmy o bezpieczeństwie podczas grzybobrania
 Trwa sezon na zbieranie grzybów. W związku z tym Policja apeluje do grzybiarzy o zachowanie ostrożności i zdrowego rozsądku podczas wyprawy do lasu. Wystarczy przestrzegać kilku podstawowych zasad, aby uniknąć zagrożenia.

 
"Przeszłość jest to dziś - tylko cokolwiek dalej" Cyprian Kamil Norwid
 Jubileusz to niezwykłe wydarzenie, które niesie ze sobą sposobność, by cofnąć się w czasie i ocenić dorobek nie tylko własny, ale wszystkich tych, którzy kreowali wizerunek LO Lesko. Zobacz film >>>

 
Randka Małżeńska - 24 września 2016 r.
 Kiedy ostatni raz byliście na randce? Dawno? Fatalnie!

 
Okupacja sowiecka na prawym brzegu Sanu
 Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Rzeszowie, Civitas Christiana oraz Urząd Miasta i Gminy Lesko zapraszają na wystawę : Okupacja sowiecka na prawym brzegu Sanu w latach 1939–1941. Ekspozycja przybliża wydarzenia na terenach, które obecnie wchodzą w skład województwa podkarpackiego, a w latach 1939–1941 znajdowały się pod okupacją sowiecką.

 
65 lat filatelistyki w Lesku
 W Bieszczadzkim Domu Kultury w Lesku 7 września 2016 r. odbyły się  jubileuszowe uroczystości z okazji 65 –lecia istnienia Koła Filatelistów  w  Lesku.

 
Bezpłatne porady eksperckie pracowników ZUS
 Informujemy, że w dniu 11.10.2016 r. w  siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Lesku ( sala nr 109, I p.) w godz. 10.00 – 13.00 zostały zaplanowane bezpłatne porady eksperckie ZUS dla mieszkańców Miasta i Gminy.

 
Warsztaty rękodzieła w Manastercu
 Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku zorganizował warsztaty, które odbyły się w świetlicy wiejskiej w Manastercu. Poprowadziła je p. Janina Biega.

 
Zaplanuj Swoją przyszłość z Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Lesku
 Młodzieżowe Centrum Kariery to jednostka budżetowa Ochotniczych Hufców Pracy. Została utworzona w październiku 2009 r. Od momentu powstania prężnie działa na terenie powiatu leskiego. Szczegółowe informacje dotyczące działalności jednostki MCK w Lesku można uzyskać  w siedzibie jednostki przy ulicy Jana Pawła II/18 b ( budynek schroniska młodzieżowego „Bieszczadnik” pod nr tel. 13 469 6510 oraz na stronach internetowych http://www.podkarpacka.ohp.pl , http://www.ecam.ohp.pl

 
Wielki maratonowy weekend
 Zaporowy Weekend, 16-18 września 2016 r., Bieszczady - Orelec - Zapora Myczkowska.  Triathlon, Zaporowe Biegi, Ultramaraton, Półmaraton, Nordic Walking, Bieg skrzata po sadzonkę. Coś dla każdego. Zobacz j.n. !!!

 
Studia w Sanoku dlaczego warto?
Choć wykłady w sanockiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka rozpoczną się dopiero w październiku, to na Uczelni już teraz panuje ruch. Część pojawiających się na korytarzach osób to studenci zaliczający poprawkowe egzaminy, ale sporo tu także osób dopiero zastanawiających się nad podjęciem studiów. Termin rekrutacji na większość kierunków upływa 23 września i do tego czasu trzeba się zdecydować.

 
Aplikacja "Moja Komenda"
 Od dnia 15 września 2016r. na Podkarpaciu dostępna jest aplikacja "Moja Komenda". Umożliwia ona wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Aby to zrobić wystarczy wpisać np. własny adres zamieszkania, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania oraz pokaże, w której jednostce on pracuje. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku. Aby połączyć się z funkcjonariuszem wystarczy jedno kliknięcie. Wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline. Użytkownik nie musi mieć dostępu do Internetu, aby odnaleźć swojego dzielnicowego.

 
Projekt WSPARCIE W STARCIE dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej
 Podkarpacka Izba Gospodarcza w Krośnie Ogłasza Nabór Kandydatów Do Projektu ”Wsparcie w Starcie” Przyjdź do nas – wierzymy w Twój pomysł na biznes ! Termin Naboru: 20.09.2016 - 03.10.2016r.

 
Zajęcia Plastyczne z BDK Lesko
 Zajęcia odbywać się będą od 3 października 2016r. Ilość miejsc jest ograniczona. Zajęcia płatne 10zł. / 1mc.  Zapisy prowadzi instruktor Jolanta Kordyaczny i sekretariat BDK.

 
BDK Lesko Zaprasza na Wystawę:
 Malarstwo Olha Chyhryk. Wystawa Czynna od 14 września do 5 października 2016r.

 
Wicestarosta leski odwołany
 Rada Powiatu Leskiego odwołała Wiesława Kuzio  ( KWW Powiat Nasza Wspólna Sprawa, członek PSL ) z funkcji wicestarosty.  Wniosek o odwołanie złożył na sesji starosta Andrzej Olesiuk ( PiS ). 

 
XIX Turniej Wsi Oraz VI Turniej KGW
 Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Solinie z/s w Polańczyku zaprasza na Turniej Wsi oraz Kół Gospodyń Wiejskich!

 
Warsztaty fotograficzne
 Jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów !!! GOKSiT Solina: Zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty fotograficzne  Zapisywać można się do października.

 
Akademia Tańca Współczesnego Ogłasza Nabór !!!
 Taniec jest dla Ciebie ! Przyjdź ! i Sprawdź ! GOKSiT Solina: Zapraszamy dzieci z terenu Gminy Solina w wieku 6-12 lat. Więcej informacji pod numerem telefonu na plakacie j.n. 
Przerwa technologiczna na basenie!
 Do 18 września 2016 r. z powodu przerwy technologicznej Basen Aquarius będzie nieczynny.  Ważność wszystkich aktywnych kont karnetowych na dzień 5 września 2016 r. zostanie przedłużona o 14 dni. W czasie przerwy nieczynna jest również sauna i siłownia oraz nie odbywają się zajęcia fitness.

 
Szlachetna paczka
 Szlachetna paczka to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, realizowanej przez Stowarzyszenie WIOSNA. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, darczyńców i dobroczyńców, na dwa tygodnie przed Świętami Bożego Narodzenia, rodziny otrzymują paczki odpowiadające ich indywidualnym potrzebom, a często również marzeniom. prócz rzeczy materialnych, rodziny dostają sygnał, że to również  od nich zależy czy zmienią swoją sytuację. Najważniejsze jednak w Szlachetnej Paczce jest spotkanie z drugim człowiekiem.  Potrzebni są WOLONTARIUSZE ! Zgłoś się już teraz! :) 

 
XXV Nadzwyczajna Sesja Rady Powiatu Leskiego
 W dniu 9 września 2016 r. o godz. 13:00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Lesku odbędzie się XXV Nadzwyczajna Sesja Rady Powiatu Leskiego.

 
Rekrutacja do projektu OHP
 Bezpłatne kursy i szkolenia zawodowe dla młodzieży "Akcja aktywizacja - Yei" Młodzieżowe Centrum Kariery w Lesku ul. Jana Pawła II/18 b  , I piętro tel. 13 469 6510

 
Lokalna Grupa Działania Nasze Bieszczady Oferuje Bezpłatne Doradztwo
 W ramach Poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 
Ruszają zapisy do XVII edycji Turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku
 Tak zaczynali Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński. Tylko do 30 września można zgłaszać drużyny do XVII edycji „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Na następców m.in. Arkadiusza Milika, Piotra Zielińskiego i Pauliny Dudek czeka pasjonująca piłkarska przygoda, której Wielki Finał już po raz czwarty rozegrany zostanie na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Zwycięzcy w nagrodę obejrzą na żywo wyjątkowy mecz piłkarski.

 
Narodowe Czytanie 2016
 Po raz kolejny Biblioteka Publiczna w Lesku aktywnie włączyła się w Narodowe Czytanie, mające na celu popularyzację dzieł polskiej literatury i promocję kultury żywego słowa. Lekturą piątej odsłony zostało "Quo vadis", którego wybór – drogą internetowego głosowania – doskonale wpisuje się w obchody Roku Henryka Sienkiewicza.

 
Stypendium odmieniło Twoje życie? Pokaż to!
 Konkurs „Sukces zaczyna się od stypendium” Stypendia dają moc. Stypendia mogą pomóc w rozwoju,  w podjęciu ważnych decyzji edukacyjnych, w spełnianiu marzeń. Jeśli Twoja historia wpisuje się w hasło „Sukces zaczyna się od stypendium”, weź udział w naszym konkursie! Stwórz krótki film (lub fotokast), opisujący zmiany, które wniosło w Twoje życie zdobyte przez Ciebie stypendium. Zainspiruj innych.

 
Studia w Sanoku oferta dla osób w każdym wieku
Studia najczęściej kojarzą się z młodością i beztroskim okresem w życiu. Tak oczywiście nadal jest, ale równocześnie od wielu lat zdaje się zauważyć istotne zmiany zarówno w samej strukturze studiów, jak i w potrzebach edukacyjnych społeczeństwa i rynku pracy. Współcześnie mówi się o edukacji przez całe życie – jako nowym modelu dokształcania się bez względu na wiek. Studia podejmują dziś ludzie w wieku 30+, 40+, a nawet 50+.


 
Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku zaprasza na:
 Zajęcia Ruchowe dla Dorosłych. Poniedziałki i Środy 17.30. Pierwsze Spotkanie 19.09.16r. godz. 17.30. Godzina zajęć 4 złote. Serdecznie Zapraszamy! 

 
Gostyńscy Filateliści w Lesku
 Od 7 do 10 września 2016r. w BDK Lesko, odbędzie się : "Wystawa Filatelistyczna Członków Koła Polskiego Związku Filatelistów w Gostyniu"

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 251 - 300 z 3536
 
Archiwalna Wypowiedź Starosty
Marek Pańko   
Agrobieszczady 2013r. Zapraszamy na nasz kanał < kliknij tutaj > 


  

    
     

   


GRE Nieruchomości


Powierzchnia: 3737.0

Grunty - Lesko

Powierzchnia: 1532.0

Odwiedziło nas


Wyszukiwarka Pracy

Szukaj ofert pracy
praca.gratka.pl