• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color

Serwis Informacyjny o Lesku

Dołącz do nas!

Lesko.net.pl
IV ultraMaraton Bieszczadzki
 Już w najbliższą niedzielę biegacze będą zmagać się w ultraMaratonie Bieszczadzkim. Jesień pokolorowała już Bieszczady ferią barw, więc poza wysiłkiem będzie sporo wrażeń wizualnych.

 
Zaproszenie na spotkanie
 PiMBP Lesko zaprasza na spotkanie autorskie z Witoldem Mołodyńskim autorem książki "Bieszczadzkie okupacje"

 
Teatr Maska w Lesku
 Serdecznie zapraszamy na spektakl Katarzyny Kawalec.

 
Niepubliczna Oświata w Sanoku
 Nowa Oferta Studiów Podyplomowych i Liceum Dla Dorosłych. Serdecznie Zapraszamy !!!

 
Projekt "Dotacja Na Start"
 Do 35.000 zł Na Własną Firmę. Zapraszamy Osoby Niepracujące i Bierne Zawodowo, powyżej 29 Lat, które są: - Rolnikami lub Domownikami (dodatkowe punkty), - Kobietami, Niepracującymi powyżej 12 m-cy, -Osobami z Orzeczoną Niepełnosprawnością, -Osobami powyżej 50 Lat.

 
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
 Policjanci leskiej komendy od poniedziałku dyżurują na leskim rynku informując mieszkańców i turystów o sposobie korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Mapa jest narzędziem dającym możliwość informowania Policji o miejscach i zdarzeniach, które wpływają na poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. Działając wspólnie możemy wpłynąć na poziom bezpieczeństwa w naszej miejscowości.

 
Weź paragon ze sobą
 Pod hasłem „Weź paragon ze sobą” w całym kraju rusza ogólnopolska kampania informacyjna Ministerstwa Finansów. Akcja ma uświadomić Polakom z czym wiąże się nie wydawanie paragonów fiskalnych na stacjach paliwowych i nie zabieranie ich ze sobą w przypadku otrzymania. Kampania prowadzona będzie od września do listopada 2016 roku.

 
Policjanci rozmawiają z dziećmi o bezpieczeństwie na drodze
 Policjanci ruchu drogowego odwiedzili szkoły powiatu leskiego w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły”. Funkcjonariusze omawiali podstawowe zasady bezpieczeństwa pieszych użytkowników dróg, a z najmłodszymi dziećmi przeprowadzili praktyczną naukę przekraczania jezdni.

 
Olszanica wygrała sprawę o dowóz uczniów
 W wyniku rezygnacji z leskich szkół dosyć znaczącej ilości uczniów, Barbara Jankiewicz, burmistrz Leska złożyła skargę do Regionalnej Izby Obrachunkowej. Wyrok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, który zapadł w Rzeszowie, został podtrzymany w następnej instancji Warszawie.

 
Rozgrywki w piłce siatkowej MLS - zapisy na sezon 2016/2017
 Informujemy, że został ogłoszony nabór drużyn, które chciałyby uczestniczyć w rozgrywkach: Miejskiej Ligi Siatkówki.

 
Informacja UMiG Lesko
 Komunikat Szefa Obrony Cywilnej Burmistrza Miasta i Gminy Lesko

 
Armako,- auto na gaz
 Jesteśmy firmą z branży motoryzacyjnej działającą na rynku od 1996 r. Od początku głównym kierunkiem naszej działalności jest montaż i serwis samochodowych instalacji gazowych. W tej branży posiadamy bardzo bogate doświadczenie zdobyte podczas licznych szkoleń oraz wieloletniej praktyki.

 
GINĄCE ZAWODY ,- bezpłatne szkolenia
 W Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania w Roskoszy od 27.06.2016r. realizowany jest cykl szkoleń dla młodzieży w ramach projektu „Ginące zawody pomysłem na przyszłość”. Do tej pory zostało przeszkolonych prawie 200 osób. Ze względu na duże zainteresowanie młodzieży, Komenda Głowna OHP zaplanowała uruchomienie kolejnych kursów. W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w rekrutacji młodzieży do wspomnianego przedsięwzięcia oraz rozpropagowania informacji w Państwa Urzędzie. Szczegółowe informacje zestawiono poniżej.

 
Wojewódzki trening systemu wykrywania i alarmowania
 W dniu 27 września 2016 r. na terenie województwa podkarpackiego przeprowadzony zostanie trening systemu wykrywania i alarmowania ludności. W ramach treningu zostanie przeprowadzona głośna próba uruchomienia systemów alarmowych na terenie powiatu leskiego.

 
Rozszerzenie warunków uczestnictwa w projektach dotacyjnych BFE w Lesku
 Uprzejmie informujemy, że osoby pobierające rentę albo emeryturę (do 74 roku życia) i nie posiadające pracy w dniu rozpoczęcia uczestnictwa w projekcie są traktowane jako osoby bierne zawodowo. W związku z tym takie osoby mogą być uczestnikami i uzyskać wsparcie finansowe w ramach naszych projektów „Moja firma sukces Podkarpacia” oraz „Skuteczny przedsiębiorca – od pomysłu do biznesu” realizowanych z działania 7.3 RPO WP 2014-2020 – Wsparcie rozwoju przedsiębiorczości.

 
Okupacja Sowiecka - Wystawa
 Otwarcie wystawy odbędzie się w dniu 21.09.2016r. o godz. 10.00 w Sali Narad Urzędu Miasta i Gminy w Lesku. Wystawa będzie czynna do dnia 27.09.2016r. , w dni robocze, w godz. 11.00-15.00. Plakat j.n.

 
Realizacja projektu Stowarzyszenia Przyjazna Szkoła w Lesku
 Realizacja projektu Stowarzyszenia Przyjazna Szkoła w Lesku z siedzibą w ZSTiA. „Tradycja, integracja i dobra praktyka. Stworzymy coś, co na długo zostanie w pamięci.”

 
Uwaga Nadwaga !!!
 19 września ruszyła V edycja Ogólnopolskiej Akcji Walki z Nadwagą w Rodzinie „Uwaga Nadwaga”, której organizatorem są Centra Dietetyczne Naturhouse. W ramach edukacyjnej kampanii każdy może skorzystać z bezpłatnych konsultacji z dietetykiem i pomiarów składu ciała. Ambasadorką akcji została aktorka Katarzyna Bujakiewicz.

 
Pamiętajmy o bezpieczeństwie podczas grzybobrania
 Trwa sezon na zbieranie grzybów. W związku z tym Policja apeluje do grzybiarzy o zachowanie ostrożności i zdrowego rozsądku podczas wyprawy do lasu. Wystarczy przestrzegać kilku podstawowych zasad, aby uniknąć zagrożenia.

 
"Przeszłość jest to dziś - tylko cokolwiek dalej" Cyprian Kamil Norwid
 Jubileusz to niezwykłe wydarzenie, które niesie ze sobą sposobność, by cofnąć się w czasie i ocenić dorobek nie tylko własny, ale wszystkich tych, którzy kreowali wizerunek LO Lesko. Zobacz film >>>

 
Randka Małżeńska - 24 września 2016 r.
 Kiedy ostatni raz byliście na randce? Dawno? Fatalnie!

 
Okupacja sowiecka na prawym brzegu Sanu
 Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Rzeszowie, Civitas Christiana oraz Urząd Miasta i Gminy Lesko zapraszają na wystawę : Okupacja sowiecka na prawym brzegu Sanu w latach 1939–1941. Ekspozycja przybliża wydarzenia na terenach, które obecnie wchodzą w skład województwa podkarpackiego, a w latach 1939–1941 znajdowały się pod okupacją sowiecką.

 
65 lat filatelistyki w Lesku
 W Bieszczadzkim Domu Kultury w Lesku 7 września 2016 r. odbyły się  jubileuszowe uroczystości z okazji 65 –lecia istnienia Koła Filatelistów  w  Lesku.

 
Bezpłatne porady eksperckie pracowników ZUS
 Informujemy, że w dniu 11.10.2016 r. w  siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Lesku ( sala nr 109, I p.) w godz. 10.00 – 13.00 zostały zaplanowane bezpłatne porady eksperckie ZUS dla mieszkańców Miasta i Gminy.

 
Warsztaty rękodzieła w Manastercu
 Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku zorganizował warsztaty, które odbyły się w świetlicy wiejskiej w Manastercu. Poprowadziła je p. Janina Biega.

 
Zaplanuj Swoją przyszłość z Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Lesku
 Młodzieżowe Centrum Kariery to jednostka budżetowa Ochotniczych Hufców Pracy. Została utworzona w październiku 2009 r. Od momentu powstania prężnie działa na terenie powiatu leskiego. Szczegółowe informacje dotyczące działalności jednostki MCK w Lesku można uzyskać  w siedzibie jednostki przy ulicy Jana Pawła II/18 b ( budynek schroniska młodzieżowego „Bieszczadnik” pod nr tel. 13 469 6510 oraz na stronach internetowych http://www.podkarpacka.ohp.pl , http://www.ecam.ohp.pl

 
Wielki maratonowy weekend
 Zaporowy Weekend, 16-18 września 2016 r., Bieszczady - Orelec - Zapora Myczkowska.  Triathlon, Zaporowe Biegi, Ultramaraton, Półmaraton, Nordic Walking, Bieg skrzata po sadzonkę. Coś dla każdego. Zobacz j.n. !!!

 
Studia w Sanoku  dlaczego warto?
Choć wykłady w sanockiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka rozpoczną się dopiero w październiku, to na Uczelni już teraz panuje ruch. Część pojawiających się na korytarzach osób to studenci zaliczający poprawkowe egzaminy, ale sporo tu także osób dopiero zastanawiających się nad podjęciem studiów. Termin rekrutacji na większość kierunków upływa 23 września i do tego czasu trzeba się zdecydować.

 
Aplikacja "Moja Komenda"
 Od dnia 15 września 2016r. na Podkarpaciu dostępna jest aplikacja "Moja Komenda". Umożliwia ona wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Aby to zrobić wystarczy wpisać np. własny adres zamieszkania, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania oraz pokaże, w której jednostce on pracuje. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku. Aby połączyć się z funkcjonariuszem wystarczy jedno kliknięcie. Wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline. Użytkownik nie musi mieć dostępu do Internetu, aby odnaleźć swojego dzielnicowego.

 
Projekt WSPARCIE W STARCIE dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej
 Podkarpacka Izba Gospodarcza w Krośnie Ogłasza Nabór Kandydatów Do Projektu ”Wsparcie w Starcie” Przyjdź do nas – wierzymy w Twój pomysł na biznes ! Termin Naboru: 20.09.2016 - 03.10.2016r.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 251 - 300 z 3553
 
Archiwalna Wypowiedź Starosty
Marek Pańko   
Agrobieszczady 2013r. Zapraszamy na nasz kanał < kliknij tutaj >

   
   
 
  
 
 


GRE Nieruchomości


Powierzchnia: 3737.0

Grunty - Lesko

Powierzchnia: 1532.0

Odwiedziło nas


Wyszukiwarka Pracy

Szukaj ofert pracy
praca.gratka.pl