• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color

Serwis Informacyjny o Lesku

Dołącz do nas!

Lesko.net.pl
Mikołajki
 W dniu 7 grudnia 2016 r.  dzieci z terenu powiatu leskiego i bieszczadzkiego  obejrzały w Bieszczadzkim Domu Kultury w Lesku zabawny świąteczny spektakl interaktywny pt. Świąteczne śledztwo.

 
06.12.2016r. czyli: Spotkanie z Świętym Mikołajem w Lesku
 Święty Mikołaj postanowił odwiedzić nasze miasteczko. Sprawdź między innymi z kim spotkał się dziś w Lesku.

 
Prognoza pogody i ostrzeżenie meteorologiczne
 Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy

 
Apelujemy o rozwagę na drodze
 Przełom jesienno zimowy to niebezpieczny czas dla wszystkich użytkowników dróg. Zmiana aury wymusza zmianę techniki prowadzenia pojazdu – niestety wielu kierowców o tym zapomina. Policjanci APELUJĄ o rozwagę i zdrowy rozsądek. Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze może być przyczyną tragedii.

 
Działania Policji pod kryptonimem Andrzejki
 Policyjna akcja pod kryptonimem „Andrzejki” ruszyła w środę rano i potrwa do czwartku. Data działań jest nieprzypadkowa, gdyż przypada w dniu popularnych imienin. W wyznaczonych punktach na drogach policjanci sprawdzają m.in. trzeźwość kierowców. Ich głównym celem jest wyeliminowanie z ruchu tych, którzy mimo, że pili alkohol, zdecydowali się usiąść za kierownicą.


 
MON ogłasza:
 I edycja ogólnopolskich i bezpłatnych szkoleń kobiet z techniki samoobrony

 
Potrącenie pieszej w Lesku
 Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do potrącenia pieszej, wczoraj około godziny 09.30 w Lesku na ulicy Unii Brzeskiej na przejściu dla pieszych. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała 18-letnia kobieta.

 
Poszukujemy Zaginionego Mateusza Szylak
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 25- letniego Mateusza Szylak zamieszkałego w Stańkowej gm. Ustrzyki Dolne. Mężczyzna ostatni raz był widziany w nocy z 19/20 listopada w lokalu "Czarny Kot" przy rzeszowskim Rynku Od tamtej pory nikt go nie widział, a zaginiony nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Jego telefon jest wyłączony.

 
VI Leska Senioriada
 W miłej atmosferze, pełnej poetyckich wzruszeń, muzycznych, tanecznych i teatralnych doznań artystycznych odbyła się VI LESKA SENIORIADA.

 
XII Medzynarodowe Forum Pianistyczne "Bieszczady bez granic"
 Dnia 11.02.2017 godz. 16.00 w Lesku wystąpi: Lviv Chamber Orchestra AKADEMIA w programie Muzyczna Europa: Bach, Bortniansky, Mozart, Chopin, Skoryk, Vilensky, Schnittke.

 
Zaproszenie na konferencje o zdrowiu
 W Sanoku odbędzie się konferencja o zdrowiu w szerokim pojęciu, chodzi o ziemię, żywność i ludzi. Zapraszam Cię a Ty zapraszaj swoich znajomych. Do zobaczenia 21.XI. 10.00 - 15.00, już dziś zarezerwuj sobie wolny czas i przyjdź, nie przegap ważnego dla nas ludzi wydarzenia. Sanok , ul. Mickiewicza 21 PWSZ Instytut Gospodarki Rolnej i Leśnej aula bud. F - Pozdrawiam. Elżbieta Sobieszczuk tel. 601 432 356. Plakat Link >>>

 
Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku zaprasza na wystawę ozdób świątecznych
 "Bożonarodzeniowe cudeńka" w dniach 15,16.XII. 2016r. -Mała Galeria BDK. Zapraszamy !!!

 
Wszystkie wojny Wojciecha Jagielskiego
 Na spotkaniu w Bibliotece Publicznej w Lesku w dniu 15 listopada miłośnicy reportażu mieli niepowtarzalną okazję poznać Wojciecha Jagielskiego.

 
7. Gimnazjalne dyktando
 Już po raz siódmy w Bibliotece Publicznej w Lesku odbył się konkurs ortograficzny skierowany do uczniów gimnazjów z terenu powiatu leskiego.

 
Zakaz palenia śmieci
 Urząd Miasta i Gminy w Lesku przypomina o ustawowym zakazie palenie śmieci na terenie nieruchomości oraz w piecach domowych. Zgodnie z art. 191 ustawy o odpadach (Dz. U. 2013 r., poz. 21 z późn. zm.) „kto wbrew zakazowi termicznie przekształca odpady poza spalarniami odpadów lub współpalarniami odpadów podlega karze aresztu albo grzywny”

 
Podsumowanie działań - " Listopadowy weekend 2016 "
 Nad zapewnieniem porządku i płynnością ruchu drogowego oraz bezpieczeństwem mieszkańców powiatu leskiego w okresie długiego weekendu pracowało 50 policjantów.

 
Policjanci ratowali 21-latka, który spadł z zapory w Solinie
 Sukcesem zakończyła się nocna akcja ratowania młodego mężczyzny, który spadł z zapory w Solinie. 21-latek był w towarzystwie znajomych, prawdopodobnie sam skoczył do wody. Policjanci i strażacy wyciągnęli młodego rzeszowianina, był mocno wyziębiony, trafił do szpitala.

 
Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka
 W dniu 14.11.2016 r. odbył się Dzień Flagi Przedszkola. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości.

 
11 listopada w Lesku
 Bardzo uroczysty charakter miały obchody Narodowego Święta Niepodległości w Lesku. Delegacje władz państwowych, samorządowych, instytucji, służb mundurowych, organizacji pozarządowych, przedstawiciele ośrodków szkolnych i wychowawczych oraz partii politycznych przeszły w asyście orkiestry dętej ulicami miasta.

 
Komunikat Podkarpackiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii
 Informuje o planowanej w dniach 18-27 listopada 2016r. dodatkowej akcji doustnych sczepień lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

 
6 Senioriada w Lesku
 BDK Lesko zaprasza na: "Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów"

 
BFE realizuje projekt
 Projekt „Bądź kreatorem swojej przyszłości – wykorzystaj wszystkie możliwości”

 
Teatr - Zapraszamy
 Teatr Kultureska zaprasza na spektakl pt. Świąteczne Śledztwo, który odbędzie się w Bdk Lesko

 
5 lat przedszkola Wesoły Ludek
 Z Joanną Podstawską dyrektorem Niepublicznego Przedszkola „Wesoły ludek” w Lesku rozmawia Bożena Czuryk

 
Narodowe Święto Niepodległości
 Burmistrz Miasta i Gminy Lesko oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Lesku zapraszają na uroczystość 11 listopada. 

 
Zbiórka odpadów
 Harmonogram i lista punktów zbiórki odpadów w mieście Lesko

 
PiMBP w Lesku zaprasza na
 Spotkanie z Wojciechem Jagielskim, dziennikarzem, publicystą, korespondentem wojennym, reportażystą.

 
Następne sukcesy Bieszczadzkich Żabek
 W dniu 28-29 października zespoły taneczne Bieszczadzkiego Domu  Kultury w Lesku :  Mini Żabki i Foks pojechały do Krakowa na Ogólnopolski Festiwal "Kontrakcja". Mini Żabki spośród 16 zespołów zostały wyłonione do Koncertu Galowego i zostały nagrodzone II nagrodą w kategorii od 7 do 11 lat, Foks natomiast za układ "Spotkanie przy studni" otrzymał wyróżnienie.

 
Tragiczny wypadek w Hoczwi - nie żyją dwie osoby - foto
 Policjanci pracują na miejscu wypadku, do którego doszło w Hoczwi w powiecie leskim, na drodze wojewódzkiej nr 893 (Lesko - Hoczew). W zderzeniu dwóch pojazdów śmierć poniosły dwie osoby, a jedna doznała obrażeń. Droga jest zablokowana.

 
Kampania społeczna "Czad i Ogień - obudź czujność" oraz konkurs
 Wiesz, jak zachować się podczas pożaru? Masz świadomość, że czujka tlenku węgla może uratować życie?  Wiesz jak  rozpoznać  objawy zatrucia czadem? Pokaż to innym! Weź udział w konkursie „Czad i ogień. Obudź czujność” organizowanym przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Nagraj spot, wyślij go do nas i wygraj konkurs!


 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 201 - 250 z 3561
 
Archiwalna Wypowiedź Starosty
Marek Pańko   
Agrobieszczady 2013r. Zapraszamy na nasz kanał < kliknij tutaj >

   
   
 
  
 
 


GRE Nieruchomości


Powierzchnia: 3737.0

Grunty - Lesko

Powierzchnia: 1532.0

Odwiedziło nas


Wyszukiwarka Pracy

Szukaj ofert pracy
praca.gratka.pl