• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color

Serwis Informacyjny o Lesku

Dołącz do nas!

Lesko.net.pl
Wystawa fotografii - Zagórska Droga Krzyżowa
 Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku ( Mała galeria ) Zaprasza na: " Wystawę fotografii " - Jacka Lipińskiego. Wystawa czynna od 27.03.17r. do 5 maja 2017r. 

 
Ruszyła akcja Bieszczady to nie zadupie
 Inicjatorzy społecznej kampanii postanowili powiedzieć stop komunikacyjnemu wykluczeniu Bieszczadów.

 
Zmiana czasu 2017 - od kiedy obowiązuje czas letni?
 Kiedy dokładnie przestawiamy zegarki? Zmiana czasu na letni z zimowego w Polsce w 2017 roku nastąpi w nocy z 25.03 (sobota) na 26.03 (niedziela) z godziny 2:00 na 3:00

 
Skorzystaj i zarejestruj się już dziś !!!
 Klinika Flebo, dr n. med. Wojciech Skibiński w Sanoku. Znajdują się tu podstawowe informacje o zabiegach: usuwania żylaków metodą obliteracji laserowej, skleroterapii piankowej oraz innych zabiegach oraz badaniach wykonywanych w klinice.

 
Wielkanocne Cudeńka
 Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku zaprasza wszystkie chętne osoby do  wzięcia udziału w wystawie rękodzieła pn. Wielkanocne Cudeńka.

 
Międzynarodowy Cyrk Safari w Lesku
 Nowy międzynarodowy program prezentują nowi artyści. Ponad 30 zwierząt. 5 wielbłądów , 5 koni fryzjerskich , alpaki , kuce , pony , pieski , kozy , węże dusiciele i inne . Orkiestra cyrkowa , klauni , ekwilibryści , akrobaci. Atrakcyjne akrobacje na wysokim lopingu. Serdecznie Zapraszamy !!! Pozostałe informacje j.n.

 
Wolne stanowisko urzędnicze Referenta w Wydziale Organizacji, Kadr i Nadzoru
 Informacja o wynikach naboru na wolne stanowisko urzędnicze Referenta w Wydziale  Organizacji, Kadr i Nadzoru w pełnym wymiarze czasu pracy w Starostwie Powiatowym w Lesku Rynek 1, 38-600 Lesko

 
Stop wypalaniu traw
 Mieszkańcy Powiatu Leskiego Wypalanie traw jest przestępstwem! Wypalanie traw jest zagrożone karą grzywny lub więzienia.

 
Darmowe szkolenia z zakresu "Ginących Zawodów"
 Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Lesku ogłasza nabór na bezpłatne szkolenia z zakresu „ginących zawodów” przeznaczone dla młodzieży w wieku do 25 lat.  W ofercie szkoleń: cukiernik, piekarz, wędliniarz, tkacz, rymarz, strzecharz,  kołodziej, kowal, kamieniarz, zdun.

 
Weremień "LESKO-SKI", 3 marca 2017 Slalom Gigant. Lista Startowa
 "III PODKARPACKIE MISTRZOSTWA SAMORZĄDOWE W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego Przewodniczącego Zarządu PSST"

 
Wyniki dalszego postępowania rekrutacyjnego
 Lista Kandydatów Spełniających wymogi formalne w postępowaniu rekrutacyjnym na wolne stanowisko urzędnicze księgowego w Powiatowym Centrum Usług Wspólnych w Lesku Rynek 1, 38-600 Lesko.

 
Tropem Wilczym - wyniki
 Dziękujemy za udział w BIEGU! Poniżej wyniki

 
Harmonogram Planowanych Szkoleń 2017
 Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego

 
Wichura na terenie powiatu leskiego
 W dniu 28.02.2017 r. na terenie powiatu leskiego strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej oraz z Ochotniczych Straży Pożarnych brali udział w 25 działaniach ratowniczych związanych z likwidacją skutków zniszczeń wyrządzonych przez silne wiatry.

 
Chcesz uniknąć pożaru? Sprawdź swój komin
 Czad i sadza to dwie największe zmory sezonu grzewczego. Strażacy odnotowują coraz większą liczbę pożarów sadzy w kominach. A przecież tych pożarów można łatwo uniknąć – wystarczy sprawdzić stan swojego komina. Nasza firma oferuje  frezowanie oraz rozwiercanie kominów. Solidnie i profesjonalnie wykonana przez  nas usługa zapewni Państwu bezpieczeństwo Wasze i Waszej rodziny.

 
Wieczór poetycko-teatralny
 Powiatowa i Miejska Biblioteka w Lesku zaprasza na: Wieczór poetycko - teatralny 

 
Spotkania informacyjne Fundusze europejskie na rozpoczęcie działalności gospodarczej
 Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych spotkaniach informacyjnych dotyczących wsparcia z funduszy europejskich na rozpoczęcie działalności gospodarczej - ze szczególnym uwzględnieniem dotacji dla osób bezrobotnych i biernych zawodowo powyżej 29 roku życia, znajdujących się w szczególnej sytuacji na rynku pracy.

 
Wystawa wspomnieniowa...
 W Małej Galerii BDK 24 lutego 2017 r. otwarto wystawę poświęconą ś.p. Bolesławowi Baranieckiemu, leszczaninowi, który mimo tego, że na stałe osiadł w Warszawie skrzętnie dokumentował historię naszego miasta i przekazywał swoją wiedzę i wspomnienia kolejnym pokoleniom.

 
Mistrzostwa Samorządowe w Narciarstwie Alpejskim
 III PODKARPACKIE MISTRZOSTWA SAMORZĄDOWE W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego Przewodniczącego Zarządu PSST

 
Samoobrona kobiet
 Plan jest prosty. Założenia jasne i konkretne. Samoobrona Kobiet to projekt bezpłatnych szkoleń, które odbywają się w 30 polskich miastach. Najlepsi wojskowi instruktorzy uczą i pokazują Polkom, jak doskonalić umiejętności i techniki samoobrony, po to, aby w razie niespodziewanego ataku czy znalezienia się w sytuacji zagrażającej osobistemu bezpieczeństwu potrafiły sobie z nimi poradzić.

 
Ogłoszenie Bdk Lesko
 Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku ogłasza nabór młodych muzyków z terenu powiatu leskiego do Orkiestry Dętej BDK w Lesku.

 
Praca Lesko !!!
 Informacja o wynikach wyboru na wolne stanowisko urzędnicze Inspektora w Wydziale Architektury i Budownictwa w wymiarze 3/5 etatu na okres 6 miesięcy w Starostwie Powiatowym w Lesku Rynek 1, 38-600 Lesko. Powiatowe Centrum Usług Wspólnych Ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze księgowego w PCUW w Lesku w wymiarze 1 etatu. Nabór na wolne stanowisko urzędnicze referent w wydziale organizacji, kadr i nadzoru w pełnym wymiarze czasu pracy.

 
Konkurs dla uczniów i rodziców na tekst nowego hymnu Szkoły Podstawowej im. Wincentego Pola w Lesku
 W słowach hymnu powinno znaleźć się odniesienie do osoby patrona szkoły - Wincentego Pola. Podpisane prace należy składać - do 20 marca - do biblioteki szkolnej.

 
Dziesięć lat minęło...
 Lutowe spotkanie leskiego Dyskusyjnego Klubu Książki miało szczególnie uroczysty charakter, gdyż łączący pasjonatów literatury Klub obchodził właśnie jubileusz dziesięciolecia swojego istnienia.

 
Tropem Wilczym - III Edycja Biegu Patriotów Polskich ku Pamięci Żołnierzy Wyklętych
 Starosta Leski – Andrzej Olesiuk i Przewodniczący Rady Powiatu Leskiego – Marek Małecki zapraszają do udziału w biegu

 
Nauka na instrumentach dętych
 Bdk Lesko ogłasza nabór osób chętnych do nauki gry na instrumentach dętych blaszanych

 
Pomóżmy PANI GRAŻYNIE
 Jak Pomoc ? Przekaż 1% podatku. Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży "Caritas"

 
Zaproszenie na wernisaż
 Bdk Lesko mała galeria zaprasza na wystawę  : "Wspomnienie o Bolesławie Baranieckim"

 
"Pomoc na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich"
 Od 13 marca do 11 kwietnia 2017 r. odbędzie się nabór wniosków w ramach Poddziałania "Pomoc na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich".

 
Koncert Lwowskiej Narodowej Orkiestry Kameralnej Akademia
 W sali widowiskowej BIESZCZADZKIEGO DOMU KULTURY w Lesku odbył się niezwykły koncert. Na scenie zagościła LWOWSKA ORKIESTRA KAMERALNA AKADEMIA

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 101 - 150 z 3548
 
Archiwalna Wypowiedź Starosty
Marek Pańko   
Agrobieszczady 2013r. Zapraszamy na nasz kanał < kliknij tutaj >

 


  

    
      

 

GRE Nieruchomości


Powierzchnia: 3737.0

Grunty - Lesko

Powierzchnia: 1532.0

Odwiedziło nas


Wyszukiwarka Pracy

Szukaj ofert pracy
praca.gratka.pl