• red color
  • green color

Serwis Informacyjny o Lesku

Dołącz do nas!

Miażdżącą Wygrana przeciwników SANOVIA LESKO 6-0 Ostoja Kołaczyce PDF Drukuj Email
Czwartkowe popołudnie w Boże Ciało okazało się być dla zawodników gospodarzy bardzo szczęśliwe. Już w pierwszych minutach spotkania Sanovia dzięki podaniu w 7 minucie M. Czeneczka do S. Biesiady  mogła objąć prowadzenie w tym spotkaniu jednak piłka została wybita przez obrońców Kołaczyc. Dwie minuty później odgwizdany został rzut rożny dla Kołaczyc. Następnie w 15 minucie S. Biesiada znowu minimalnie przestrzelił futbolówką nad poprzeczką. Po 10 minutach wyrównanej gry tym razem potężnym strzałem z woleja Biesiada nie dał żadnych szans bramkarzowi Kołaczyc. Na kolejną bramkę czekaliśmy zaledwie 1 minutę gdy pięknym przerzuceniem bramkarza wychodzącego z bramki popisał się znowu Sylwester Biesiada na 2-0.
W Kolejnych minutach przewyższała na boisku Sanovia w 32 minucie wykonywała 3 dośrodkowania z rożnego nie zakończone dokładnym strzałem na bramką. W 37 minucie mogliśmy zaobserwować groźną sytuację w której goście z Koałczyc mało nie zdobyli bramki, główny sędzia musiał konsultować się z bocznym czy nie wpadła bramka. W 40 minucie po kolejnej składnej akcji zawodników Sanovi wynik został podwyższony na 3-0 przez M. Gębusia po dobitce strzału. Pierwsza połowa 3-0 dla Sanovi.

Powiększ zdjęcie         Powiększ zdjęcie            Powiększ zdjęcie

Zaraz po przerwie w 46 minucie Sylwester Biesiada strzela 3 bramkę w tym meczu, goście zaczynają więcej atakować co wykorzystują napastnicy Sanovi w kontrze i w ten sposób w 64 minucie Sylwester Biesiada strzela już swoją  4 bramkęw spotkaniu (głową). Trener Witold Maciela dokonał w 67 minucie dwóch zmian zawodników, w 82 minucie Bem pięknym strzałem z 20 metrów podwyższył prowadzenie na 6-0. W końcowych minutach przed szansą podwyższenia wyniku byli Maciej Gębuś oraz Marcin Czeneczek który minimalnie przestrzelił nad poprzeczką. Zawodnik meczu Sylwester Biesiada.