• green color

Serwis Informacyjny o Lesku

Do陰cz do nas!

Prze這m Besko 1-4 SANOVIA Lesko PDF Drukuj Email
W niedzielne popo逝dnie  29 kwietnia Sanovia Lesko rozegra豉 mecz na wyje寮zie w Besku pomi璠zy dru篡n  Prze這m Besko.

Zawodnicy z Grodu Kmity przywie幢i jak 瞠 wa積e kolejne 3 punkty,  tym bardziej wywalczone na boisku rywala. Ju od samego pocz徠ku spotkania w 5 minucie okazji nie zmarnowa Maciej G瑿u zdobywaj帷 bramk
z karnego. Po kolejnych 6 minutach kolejn bramk popisa si Marcin Czenczek podnosz帷 wynik na 2-0 dla Sanovi.
Zdeterminowani gospodarze w 21 minucie zdobyli bramk kontaktow  strzelon przez zawodnika Prze這mu Besko F.Rymarowicza. spotkanie do pierwszej po這wy zako鎍zy這 si prowadzeniem go軼i 1-2.
W drugiej po這wie dru篡na z Beska przyst徙i豉 do ataku przez co ods這ni豉 swoj lini defensywn wykorzystana w 100% przez zawodników Sanovi Lesko. Kolejnymi bramkami popisali si w 63 minucie Sylwester Biesiada,  oraz drug w tym meczu bramk strzelon w ko鎍owym czasie w 88 minucie przez Marcina Czeneczka.

Stoj od góry od lewej: Konrad Bem, ㄆkasz Czuchry, Rafal Paszkowski, Zbyszek Kolbusz ( bramkarz ),