• green color

Serwis Informacyjny o Lesku

Dołącz do nas!

Przełom Besko 1-4 SANOVIA Lesko PDF Drukuj Email
W niedzielne popołudnie  29 kwietnia Sanovia Lesko rozegrała mecz na wyjeździe w Besku pomiędzy drużyną  Przełom Besko.

Zawodnicy z Grodu Kmity przywieźli jak że ważne kolejne 3 punkty,  tym bardziej wywalczone na boisku rywala. Już od samego początku spotkania w 5 minucie okazji nie zmarnował Maciej Gębuś zdobywając bramkę
z karnego. Po kolejnych 6 minutach kolejną bramką popisał się Marcin Czenczek podnosząc wynik na 2-0 dla Sanovi.
Zdeterminowani gospodarze w 21 minucie zdobyli bramkę kontaktową  strzeloną przez zawodnika Przełomu Besko F.Rymarowicza. spotkanie do pierwszej połowy zakończyło się prowadzeniem gości 1-2.
W drugiej połowie drużyna z Beska przystąpiła do ataku przez co odsłoniła swoją linię defensywną wykorzystana w 100% przez zawodników Sanovi Lesko. Kolejnymi bramkami popisali się w 63 minucie Sylwester Biesiada,  oraz drugą w tym meczu bramką strzeloną w końcowym czasie w 88 minucie przez Marcina Czeneczka.

Stoją od góry od lewej: Konrad Bem, Łukasz Czuchry, Rafal Paszkowski, Zbyszek Kolbusz ( bramkarz ),