• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color

Serwis Informacyjny o Lesku

Dołącz do nas!

Powitanie lata PDF Drukuj Email
 W leskim amfiteatrze tanecznie powitaliśmy lato. Współorganizatorem imprezy była Lokalna Grupa Działania Nasze Bieszczady. Zespoły funkcjonujące przy Bieszczadzkim Domu Kultury zaprezentowały na scenie swój dorobek artystyczny: Kijanki, Mini Żabki, Bieszczadzkie Żabki , Foks młodszy i starszy, czyli ponad setka dzieci w wieku od 5 do 19 lat.

 

 

 

                          Pod opieką instruktorek Aliny Lis, Małgosi Lis-Pasionek, Agnieszki Lis dzieci osiągnęły znaczące sukcesy na przeglądach i festiwalach ogólnopolskich i regionalnych. Piękne stroje w których występowały uszyły im panie Zofia Misztak i Barbara Łybyk. Elementy scenografii wykonał Robert Podsobiński i Jolanta Kordyaczny. Po wspaniałym tańcu finałowym dyrektor BDK podziękowała wszystkim za całoroczną pracę, rodzicom za zaangażowanie i pomoc. Serdeczne podziękowanie złożono też na ręce dziewczyn, które zdały w tym roku maturę i idą na studia a więc odchodzą z zespołu.  To było piękne, kolorowe i radosne powitanie lata. W oczach widzów, wśród których byli rodzice, rodzeństwo, dziadkowie i babcie widać było dumę i podziw. Cieszymy się z tego.
Państwo Machajowie ufundowali wszystkim dzieciom z zespołów lody a na koniec była wspólna zabawa przy dźwiękach muzyki, którą serwował DJ.Rufio. (BDK)

 

 

 

 

 Źródło: Bdk

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 


Wydawca portalu lesko.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 

 

  REKLAMA:

 

REKLAMA:


Miejsce na twoją reklamę KONTAKT

 

» Wyślij komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Zaloguj się lub zarejestruj.
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
Archiwalna Wypowiedź Starosty
Marek Pańko   
Agrobieszczady 2013r. Zapraszamy na nasz kanał < kliknij tutaj >

      

GRE Nieruchomości


Powierzchnia: 3737.0

Grunty - Lesko

Powierzchnia: 1532.0

Odwiedziło nas


Wyszukiwarka Pracy

Szukaj ofert pracy
praca.gratka.pl