• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color

Serwis Informacyjny o Lesku

Dołącz do nas!

Sedulus - Wir Suchen Dich! PDF Drukuj Email
 Praca w Niemczech i innych krajach Unii Europejskiej.  Świetlana przyszłość na wyciągnięcie ręki. Ten krok to szansa na rozwój i sukces w wybranej branży.

 

 
 

O firmie

Sedulus SP. Z.o.o. to wykwalifikowana firma działająca na rynku HR. Zajmujemy się kompleksową rekrutacją i selekcją.  Podczas prowadzenia działalności zdobyliśmy uznanie naszych klientów,  dzięki umiejętności dostarczania najlepszych rozwiązań na wszystkich szczeblach  organizacyjnych. Dzięki codziennej współpracy z klientami udało nam się poznać  wymagania, a także oczekiwania naszych partnerów.  Nasza praca w szybkim tempie optymalizuje dobór pracowników,  co zapewnia firmie długofalowy sukces na rynkach międzynarodowych.  Jeszcze przed jej założeniem, udało nam się zrealizować szereg celów,  które tworzą misję, jaką postawiliśmy przed sobą.

 
Dla pracowników
Informacje


Nasza firma zrzesza ludzi, którzy mają olbrzymie doświadczenie w pracy za granicą,  dzięki temu doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakie są główne problemy tych,  którzy decydują się o wyjazd poza granicę Polski w poszukiwaniu pracy.  Jednym z podstawowych problemów jest niepewność. Jeżeli masz znajomych,  którzy już przebywają za granicą to mniej więcej – z ich relacji – poznałeś tamten „inny świat”.  Jeśli nie, z pewnością odczuwasz szereg wątpliwości.

Kolejny problem to nieznajomość języka niemieckiego.  Chciałbyś wyjechać za granicę, lecz nie wiesz jak załatwić szereg formalności,
od czego zacząć i z kim złapać „pierwszy kontakt” .  Sedulus to ODPOWIEDŹ na wszystkie wątpliwości.  Jeżeli jesteś osobą, która chcę pracować za granicą, na pewno udzielimy  Ci fachowej pomocy. Liczymy na to, że dzięki naszej pomocy nie tylko  znajdziesz pracę, ale będziesz miał także pewność, że dobry start  w Niemczech jest możliwy!
Dla pracodawców

Nasz organizacja nie skupia się tylko i wyłącznie na tym, aby udzielić pomocy pracownikom.  Drugim, niezwykle istotnym elementem dla naszego sukcesu są oczywiście pracodawcy.  W obecnej sytuacji, znalezienie wykwalifikowanych pracowników jest niezwykle trudnym zadaniem.  Rynek obecnie boryka się z nadmiarem pracowników, którzy realizują najprostsze prace,  jednak istnieje niedobór tych, którzy mogliby się zająć takimi zadaniami, jak chociażby  obsługa sieci w firmie.

Bardzo często się zdarza, że poszukiwania odpowiedniego pracownika zajmują wiele tygodni,  a nawet miesięcy. W przypadku dużych firm, taki zastój często wiąże się z ogromnymi kosztami.  Dlatego też postanowiliśmy stworzyć coś w rodzaju bazy fachowców.
Dzięki temu będziemy w stanie w krótkim czasie dostarczyć pracodawcom dokładnie  takiego pracownika, jakiego potrzebują.

Zakładając, że jesteś właścicielem biura, który potrzebuje kogoś kto zajmie się postawieniem serwera i opieką nad serwerownią. Nic prostszego - wystarczy kontakt z nami, a my w jak  najszybszym czasie postaramy się znaleźć odpowiedniego pracownika.  Dla nas najważniejsze jest, aby Twój biznes mógł rozwinąć się w odpowiedni sposób.  Chcemy, abyś mógł pracować z wykwalifikowanymi ludźmi, z których każdy będzie w stanie  wnieść coś cennego i wartościowego do Twojego zespołu, tym samym wznosząc  Twój biznes na nowy, lepszy poziom.

 

 

Kontakt

Siedziba Opole
Sedulus Sp. z o.o.

ul. Ozimska 48/19
45-368 Opole
+48 608 554 697
+48 609 728 321
+48 886 697 206
rekrutacja@sedulus.pl
www.sedulus.pl


Godziny otwarcia biura:
poniedziałek - piątek
9.00 - 17.00

 

 

 
Filia Rzeszów
Sedulus Sp. z o.o.

ul. Krakowska 7
35-111 Rzeszów
+48 793 210 674
+48 664 970 651
kontakt@sedulus.pl


Godziny otwarcia biura:
poniedziałek - piątek
9.00 - 17.00


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 


Wydawca portalu lesko.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 

 

  REKLAMA:

 

REKLAMA:


Miejsce na twoją reklamę KONTAKT
» Wyślij komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Zaloguj się lub zarejestruj.
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
Archiwalna Wypowiedź Starosty
Marek Pańko   
Agrobieszczady 2013r. Zapraszamy na nasz kanał < kliknij tutaj >

      

GRE Nieruchomości


Powierzchnia: 3737.0

Grunty - Lesko

Powierzchnia: 1532.0

Odwiedziło nas


Wyszukiwarka Pracy

Szukaj ofert pracy
praca.gratka.pl