• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color

Serwis Informacyjny o Lesku

Dołącz do nas!

Bieszczady odcięte od świata. Arriva wygasza działalność, pracę straci 190 osób PDF Drukuj Email
 Podjęliśmy trudną decyzję o zakończeniu działalności w regionie Bieszczady, obejmującym oddziały w trzech miejscowościach: Ustrzyki Dolne, Sanok, Brzozów.

 

 

 

Pomimo wielokrotnych prób naprawczych takich jak: reorganizacja siatki połączeń, optymalizacja rozkładu jazdy, racjonalizacja kosztów, czy „walka” o pasażera oddziały w Bieszczadach nadal przynoszą duże straty.
Straty te pogłębiają się znacznie z roku na rok.  Osiągnęły poziom, który nie jest możliwy do zaakceptowania przez spółkę.

 

 


 

Czujemy odpowiedzialność zarówno za swoich pracowników i pasażerów, dlatego o naszej decyzji informujemy już teraz. Wypełnimy wszystkie zawarte dotychczas zobowiązania umowne w tym regionie. Zakończenie przewozów nastąpi z końcem czerwca tego roku.  

Spółka robi wszystko, by zminimalizować negatywne skutki zakończenia przewozów. Podjęła działania by sprzedać zorganizowaną część przedsiębiorstwa i w ten sposób zabezpieczyć miejsca pracy przez nowego nabywcę. Arriva zaproponuje pracownikom możliwość zatrudnienia w innych lokalizacjach w Polsce i za granicą wraz z pomocą w relokacji i zapewnieniem dodatkowych świadczeń. Pracownicy, którzy nie zdecydują się na zmianę lokalizacji w ramach Grupy otrzymają dobre warunki zakończenia pracy.
Arriva umożliwi też zainteresowanym pracownikom zamykanych oddziałów zakup części majątku na preferencyjnych zasadach. Przewoźnik podejmie współpracę z Urzędem Pracy, by wypracować inne możliwości wsparcia zawodowego.

Decyzja o zamknięciu regionu bieszczadzkiego jest podyktowana odpowiedzialnością za kondycję całego przedsiębiorstwa i wszystkich pracowników spółki Arriva w Polsce. 

 

 


 

 

informacja: Arriva Bus - Fot. facebook.com/Arriva Bus Transport Polska

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 


Wydawca portalu lesko.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 

 

  REKLAMA:

 

REKLAMA:


Miejsce na twoją reklamę KONTAKT
» Wyślij komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Zaloguj się lub zarejestruj.
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
Archiwalna Wypowiedź Starosty
Marek Pańko   
Agrobieszczady 2013r. Zapraszamy na nasz kanał < kliknij tutaj >

      

GRE Nieruchomości


Powierzchnia: 3737.0

Grunty - Lesko

Powierzchnia: 1532.0

Odwiedziło nas


Wyszukiwarka Pracy

Szukaj ofert pracy
praca.gratka.pl