• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color

Serwis Informacyjny o Lesku

Dołącz do nas!

Ciekawa wystawa w BDK PDF Drukuj Email
 W Małej Galerii Bieszczadzkiego Domu Kultury w Lesku 14 grudnia o godz. 13:00 odbył się wernisaż wystawy prac nauczycieli Liceum Plastycznego, funkcjonującego przy Zespole Szkół Technicznych i Artystycznych . 

 

 

 

 Swoje prace zaprezentowali : Oksana Kulczycka mieszkająca w Sanoku- nauczycielka specjalności artystycznej w zakresie podstaw projektowania i aranżacji przestrzeni , Andrzej Kijowski mieszkający w Komańczy- nauczyciel malarstwa, Waldemar Kordyaczny mieszkaniec Leska, nauczyciel specjalności artystycznej w zakresie projektowania graficznego i technik graficznych i najmłodszy wiekiem i stażem Sebastian Trafalski mieszkający w Stefkowej, nauczyciel malarstwa i rzeźby. Gospodarz obiektu Bożena Czuryk, dyrektor BDK przywitała wszystkich obecnych a szczególnie serdecznie uczniów ZSTiA .Następnie głos zabrał dyrektor  Grzegorz Brajewski , który podziękował pracownikom BDK za zorganizowanie wystawy , a uczniom podkreślił jej szczególne znaczenie zarówno edukacyjne jak i wychowawcze.Kolejno wypowiedzieli się sami artyści Waldemar Kordyaczny i Andrzej Kijowski  na temat zaprezentowanych prac. Wystawa jest czynna do 24 stycznia 2017 r.  od poniedziałku do piątk, w godz. od 8:00 do 20:00 . Zapraszamy ! 

Zdjęcia TU

 

 
 

 

informacja: BDK

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 


Wydawca portalu lesko.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 

 

  REKLAMA:

 

REKLAMA:


Miejsce na twoją reklamę KONTAKT

 

» Wyślij komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Zaloguj się lub zarejestruj.
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
Archiwalna Wypowiedź Starosty
Marek Pańko   
Agrobieszczady 2013r. Zapraszamy na nasz kanał < kliknij tutaj >

      

GRE Nieruchomości


Powierzchnia: 3737.0

Grunty - Lesko

Powierzchnia: 1532.0

Odwiedziło nas


Wyszukiwarka Pracy

Szukaj ofert pracy
praca.gratka.pl