• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color

Serwis Informacyjny o Lesku

Dołącz do nas!

Następne sukcesy Bieszczadzkich Żabek PDF Drukuj Email
 W dniu 28-29 października zespoły taneczne Bieszczadzkiego Domu  Kultury w Lesku :  Mini Żabki i Foks pojechały do Krakowa na Ogólnopolski Festiwal "Kontrakcja". Mini Żabki spośród 16 zespołów zostały wyłonione do Koncertu Galowego i zostały nagrodzone II nagrodą w kategorii od 7 do 11 lat, Foks natomiast za układ "Spotkanie przy studni" otrzymał wyróżnienie.

 

 

 

 

Przed Koncertem Galowym dzieci z Mini Żabek uczestniczyły w spotkaniu autorskim z Beatą Sarnowską- autorką książek dla dzieci. Spotkanie było bardzo ciekawe, a na koniec dzieci otrzymały mnóstwo upominków od Nowohuckiego Centrum Kultury. Nocleg dzieci miały  w Krakowie, a na następny dzień o godzinie 7.00 grupa Mini Żabek wyjechała do Pyskowic na IV Ogólnopolski Festiwal Taneczny "Pląsy Dramy". Spośród 17 prezentacji w kategorii etiuda taneczna nasz taniec "Niepożądani Goście" wywalczył I miejsce. W tym czasie zespół Foks brał udział w Krakowie w warsztatach tanecznych. Dziewczęta miały zajęcia z panem Markiem Owczarkiem, Panią Mileną  Jurczyk oraz Panią  Agatą Moląg. Były bardzo zadowolone z formy prowadzonych zajęć.  Wszyscy bardzo  zmęczeni, ale niezwykle szczęśliwi wrócili  do Leska. Należy podkreślić, że na obu festiwalach był bardzo wysoki poziom taneczny.

  

 

informacja: Bieszczadzkie Żabki

 

 
 
 
 
 
 
 

 


Wydawca portalu lesko.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 

 

  REKLAMA:

 

REKLAMA:


Miejsce na twoją reklamę KONTAKT

 

» Wyślij komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Zaloguj się lub zarejestruj.
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
Archiwalna Wypowiedź Starosty
Marek Pańko   
Agrobieszczady 2013r. Zapraszamy na nasz kanał < kliknij tutaj >

      

GRE Nieruchomości


Powierzchnia: 3737.0

Grunty - Lesko

Powierzchnia: 1532.0

Odwiedziło nas


Wyszukiwarka Pracy

Szukaj ofert pracy
praca.gratka.pl