• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color

Serwis Informacyjny o Lesku

Dołącz do nas!

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa PDF Drukuj Email
 Policjanci leskiej komendy od poniedziałku dyżurują na leskim rynku informując mieszkańców i turystów o sposobie korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Mapa jest narzędziem dającym możliwość informowania Policji o miejscach i zdarzeniach, które wpływają na poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. Działając wspólnie możemy wpłynąć na poziom bezpieczeństwa w naszej miejscowości.

 

 

 

Poprzez interaktywną stronę internetową każdy ma możliwość zgłoszenia zagrożenia bezpieczeństwa publicznego. Dostęp do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa możliwy jest ze stron internetowych podkarpackiej Policji (komendy wojewódzkiej oraz komend miejskich i powiatowych). Zgłoszenie nanosi się na wyświetlonej mapie zagrożeń poprzez interfejs użytkownika, postępując zgodnie z przewidzianym algorytmem.
 
Każde naniesione na mapę zagrożenie wywoła odpowiednią reakcję. Policja ma 2 dni na podjęcie zgłoszenia i 5 dni na weryfikację naniesionej informacji. Jeśli informacja potwierdzi się, policjanci nadają jej status „potwierdzone” i dążyć będą do usunięcia konkretnego zagrożenia. Z jednego komputera można zgłosić jedno zagrożenie na dobę.
 
Pamiętajmy, że zgłoszenie na mapie nie są traktowane przez Policję, jako wezwanie do pilnej interwencji. Takie przypadki należy zgłaszać telefonicznie dzwoniąc na numer alarmowy 997 lub 112.
 
Policjanci jeszcze dziś w godzinach od 11 do 16 pełniąc dyżur na leskim rynku będą informować mieszkańców powiatu o praktycznym wykorzystaniu nowego serwisu policyjnego Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.
 
 
informacja: KPP Lesko 

    

 
 
 
 
 
 
 

 


Wydawca portalu lesko.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 

 

  REKLAMA:

 

REKLAMA:


Miejsce na twoją reklamę KONTAKT
» Wyślij komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Zaloguj się lub zarejestruj.
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
Archiwalna Wypowiedź Starosty
Marek Pańko   
Agrobieszczady 2013r. Zapraszamy na nasz kanał < kliknij tutaj >

      

GRE Nieruchomości


Powierzchnia: 3737.0

Grunty - Lesko

Powierzchnia: 1532.0

Odwiedziło nas


Wyszukiwarka Pracy

Szukaj ofert pracy
praca.gratka.pl