• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color

Serwis Informacyjny o Lesku

Dołącz do nas!

O bezpieczeństwie na festynie rodzinnym w Jankowcach PDF Drukuj Email
 Policjanci uczestniczyli w festynie rodzinnym, który odbył się w Jankowcach. Dzieci i ich rodzice mieli okazję porozmawiać o pracy policjantów i obejrzeć sprzęt, którego funkcjonariusze używają w codziennej służbie. W spotkaniu wziął udział również wilczek „Wyjek”, który rozdawał ulotki i opaski odblaskowe.

 

 

 

W niedzielne popołudnie policjanci udali się z wizytą na festyn rodzinny w Jankowcach. Podczas spotkania funkcjonariusze przypominali dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego zachowania się podczas spędzania wolnego czasu w domu, nad wodą, czy w górach. Z uwagi na zbliżający się rok szkolny poinformowali również o prawidłowym poruszaniu się po drodze. Seniorom zwracano uwagę na zachowanie czujności w kontaktach z nieznajomymi. 
 
W spotkaniu wziął udział policjant z Oddziałów Prewencji Policji, który wyjaśnił na czym polega jego służba. Dzieci, jak i dorośli, mogli obejrzeć radiowóz i sprzęt wykorzystywany w policyjnej służbie oraz wykonać „legitymację policyjną” z odciskami swoich palców.
 
Atrakcją dla dzieci był wilczek „Wyjek” - maskotka leskiej policji, który rozdawał dzieciom odblaski i ulotki „Bezpieczne Wakacje”.
 

 

informacja: KPP Lesko

 

 
 
 
 
 
 
 

 


Wydawca portalu lesko.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 

 

  REKLAMA:

 
 

REKLAMA:


Miejsce na twoją reklamę KONTAKT
» Wyślij komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Zaloguj się lub zarejestruj.
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
Archiwalna Wypowiedź Starosty
Marek Pańko   
Agrobieszczady 2013r. Zapraszamy na nasz kanał < kliknij tutaj >

      

GRE Nieruchomości


Powierzchnia: 3737.0

Grunty - Lesko

Powierzchnia: 1532.0

Odwiedziło nas


Wyszukiwarka Pracy

Szukaj ofert pracy
praca.gratka.pl