• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color

Serwis Informacyjny o Lesku

Dołącz do nas!

Przedsiębiorstwo Sanatoryjno-Turystyczne Stomil PDF Drukuj Email
Fotorelacja z : "V Piknik Rodzinny w Rymanowie Zdroju"

 

 

 

Piknik organizowany przez PST „Stomil” Sp z o.o. na stałe wpisał się w kalendarz podkarpackich imprez.
W dniach 12-13 czerwca 2016 roku na terenach zielonych przy ulicy Zdrojowej w Rymanowie-Zdroju odbył się V Jubileuszowy Piknik Rodzinny zorganizowany przez Przedsiębiorstwo Sanatoryjno-Turystyczne „Stomil”. Impreza odbyła się pod Honorowym Patronatem Starosty Krośnieńskiego Jana Juszczaka oraz Burmistrza Gminy Rymanów Wojciecha Farbańca.
    W tym roku po raz trzeci udało nam się zorganizować dwudniową imprezę. Program pierwszego dnia Pikniku przeznaczony był dla wszystkich chętnych, którzy zdecydowali się spędzić wspólnie z nami niedzielne popołudnie i skorzystać z licznych atrakcji. Drugi dzień był dedykowany uczniom z okolicznych szkół. Łącznie odwiedziło nas około 1500 osób, w tym ponad 400 uczniów Szkół Podstawowych  z powiatów krośnieńskiego i sanockiego.
Organizatorzy przygotowali bardzo bogaty program, który zawierał takie elementy jak: edukacyjne, prozdrowotne, sportowo-rekreacyjne, artystyczne, a także z zakresu bezpieczeństwa oraz moc atrakcji dla najmłodszych.
Szczególne słowa uznania uczestnicy kierowali w stronę osób zaangażowanych w realizację paneli edukacyjnego i prozdrowotnego. Pielęgniarki oraz fizjoterapeuci udzielali konsultacji specjalistycznych oraz wykonywali podstawowe pomiary i badania medyczne. Bardzo atrakcyjne nagrody ufundowała Grupa Nowy Styl w konkursach Mały Rehabilitant, Mały Dietetyk, Mała Pielęgniarka,.  Dietetycy z firmy Natur House udzielali porad z zakresu zdrowego odżywiania oraz dokonywali pomiarów analizatorem składu ciała.
Wyjątkową atrakcją były pokazy samolotów Morane Rallye formacji Cellfast Flying Team.  Uczestnicy Pikniku mieli również możliwość podziwiania widoków z balonu grupy Cellfast Balloon Team.
Dla fanów sportu przygotowano  występy grup gimnastycznych „Spartanie” (uczestników konkursu „Mam talent”) i Flying High oraz karateków z KSW „Garyu” Krosno. Gromkimi brawami przyjęto pokaz MMA – grupy Trenera Adama Tomasika.
Na scenie wystąpili: dzieci i młodzież z GOK Rymanów, zespoły -  „Duet Eden”, „Pegaz”, „Cool Band”. Występy artystyczne zakończył koncert zespołu Inity Sounds. 
Wiele atrakcji zorganizowano również dla najmłodszych, w tym m.in. miasteczko ruchu drogowego WORD, pokaz ratownictwa wysokościowego Komendy Miejskiej PSP z Krosna. Hitem okazały się motocykle i radiowóz policyjny z Komendy Miejskiej Policji z Krosna i Komisariatu Policji z Rymanowa, pokazy sprzętu do ratownictwa wodnego OSP z Rymanowa i Posady Dolnej.  Niezwykle ciekawe stoiska z licznymi konkursami i nagrodami przygotowało Nadleśnictwo Rymanów oraz firma Aviva, która zapewniła dodatkowa atrakcję w postaci zdjęć z maskotką „Pan Pikuś”. Najmłodsi uczestnicy opanowali zjeżdżalnie, kule wodne i inne atrakcje „miasteczka zabaw” oraz mieli możliwość przejażdżki kucykiem. Ogromną radość sprawiły dzieciom malowanie twarzy oraz balonowe zoo.
Wiele się również działo w ramach panelu sportowo – rekreacyjnego gdzie pod okiem trenerów z elitarnej Szkółki Piłkarskiej „Beniaminek” amatorzy piłki nożnej mogli spróbować swoich sił i zweryfikować umiejętności. Bardzo dużą popularnością cieszyły się pokazy oraz instruktaże prowadzone przez zawodników drużyny Rugby Klub Sanok.
Podczas imprezy firma Glob Cars prezentowała najnowsze modele samochodów marki Opel i Ford, co było niewątpliwą atrakcją szczególnie dla Panów.
Nie zabrakło również licznych stoisk handlowych i kulinarnych. Niedzielny wieczór zakończył dancing „Pod gwiazdami” przy muzyce na żywo.
Dzięki pomocy ponad 100 partnerów i sponsorów oraz zaangażowaniu uczniów z Zespołu Szkół nr 1 i nr 5 w Sanoku, studentów Państwowej Wyższej szkoły Zawodowej w Krośnie, organizatorzy zrealizowali bardzo bogaty i urozmaicony program oraz przeprowadzili liczne zabawy i konkursy, w których rozdano ponad 150 upominków dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 


Wydawca portalu lesko.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 

 

  REKLAMA:

 
 

REKLAMA:


Miejsce na twoją reklamę KONTAKT
» Wyślij komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Zaloguj się lub zarejestruj.
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
Archiwalna Wypowiedź Starosty
Marek Pańko   
Agrobieszczady 2013r. Zapraszamy na nasz kanał < kliknij tutaj >

      

GRE Nieruchomości


Powierzchnia: 3737.0

Grunty - Lesko

Powierzchnia: 1532.0

Odwiedziło nas


Wyszukiwarka Pracy

Szukaj ofert pracy
praca.gratka.pl