• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color

Serwis Informacyjny o Lesku

Dołącz do nas!

10.04.2016 r. - Zawody Pływackie o Puchar Prezesa Białej Floty PDF Drukuj Email
 Dnia 10 kwietnia 2016 r. na naszym basenie odbyły się zawody pływackie o Puchar Prezesa Białej Floty.

 

 

 

Blisko 100 pływaków i pływaczek stawiło się na stracie.Gorąca atmosfera i wielkie emocje, nie tylko po stronie młodych sportowców ale i licznie przybyłej publiczności, która dzielnie wspierała swoich faworytów, spowodowała, że zawody miały wspaniałą oprawę.

Wszystkich którzy nie mogli być na zawodach zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego który przedstawia starty we wszystkich kategoriach.

 

 

Galeria Zdjęć : 

 

 

Film :

 

 

 


 Klasyfikacja :

Zawody pływackie o Puchar Prezesa Białej Floty
Rocznik 2009 i młodsi Przedszkole Dziewczynki grzbietowy 25m
Miejsce Imię i Nazwisko rocznik czas
1 Florek Aleksandra 2010 0:49,18
2 Mądry Maja 2009 0:51,78
3 Kowalik Julia 2009 0:53,75
Rocznik 2009 i młodsi Przedszkole Chłopcy styl grzbietowy 25m
Miejsce Imię i Nazwisko rocznik czas
1 Gierula Karol   0:31,21
2 Paprocki Fryderyk   0:35,43
3 Sajnóg Piotr   0:41,75
4 Lech Aleksander   0:44,84
5 Bończak Michał   0:53,28
6 Brojewski Szymon   0:53,56
7 Pasionek Mikołaj   0:55,37
8 Juchniewicz Karol   0:55,38
9 Siwarski Tomasz   0:57,31
10 Wysoczański Artur   0:57,72
11 Fedak Michał   1:09,25
12 Ziętek Olaf   1:18,91
13 Demko Filip   1:23,22
Rocznik 2008-2007 Kobiet dowolny 25m
Miejsce Imię i Nazwisko rocznik czas
1 Łybyk Kalina   0:26,66
2 Sobol Martyna   0:27,07
3 Sowa Emilia   0:27,28
4 Dziubinska Aleksandra   0:30,59
5 Chmura Natalia   0:30,91
6 Wilińska Weronika   0:31,75
7 Kalisz Aldona   0:35,47
8 Kędra Natalia   0:41,82
9 Giefert Martyna   0:42,97
Rocznik 2008-2007 Mężczyzn dowolny 25m
Miejsce Imię i Nazwisko rocznik czas
1 Babel Jakub   0:21,81
2 Orłowski Mateusz   0:23,47
3 Wojewódka Igor   0:25,12
4 Siwarski Marcin   0:25,82
5 Buczarski Filip   0:26,12
6 Wojewódka Dominik   0:27,75
7 Mazur Michał   0:27,88
8 Iwanieczko Piotr   0:29,62
9 Weimer Adam   0:30,47
10 Janicki Szymon   0:30,82
11 Dziedzic Mikołaj   0:32,00
12 Szelagiewicz Karol   0:40,18
13 Rysz Szymon   0:41,36
14 Jankowski Igor   1:02,79
Rocznik 2006-2005 Kobiet 50m styl dowolny
Miejsce Imię i Nazwisko rocznik czas
1 Turopolska paulina 2005 0:39,72
2 Kłosowicz Patrycja 2006 0:45,78
3 Ginda Vivien 2006 0:47,30
4 Maślany Julia 2006 0:51,90
5 Iga Sanecka 2006 0:52,72
6 Fedorysiak Martyna 2005 0:55,00
7 Kardasz Julia 2006 1:04,51
8 Rajchel Wiktoria 2005 1:08,00
9 Pasek Nikola 2005 1:10,06
Rocznik 2006-2005 Mężczyzn 50m styl dowolny
Miejsce Imię i Nazwisko rocznik czas
1 Nieznański Michał 2006 0:37,67
2 Grzebyk Leszek 2006 0:38,06
3 Jankowski Stanisław 2006 0:48,18
4 Markuc Kacper   0:55,81
5 Kaczmarski Michał 2006 0:56,86
6 Bodio Błazej   1:03,44
7 Rak Piotr   1:05,64
8 Morka Oliwier   1:05,67
9 Klus Michał   1:06,60
10 Szałankiewicz Maksymilian   1:11,68
11 Koczera Kacper   1:16,37
12 Domoń Dominik   1:22,98
13 Sajnóg Szymon   1:23,75
Rocznik 2004-2003 Kobiet 50m styl dowolny
Miejsce Imię i Nazwisko rocznik czas
1 Sanecka Julia   0:37,87
2 Przybyła Justyna   0:38,68
3 Stachyra Zuzanna   0:39,00
4 Tobiasz Lena   0:39,48
5 Roksana Tworzydlak   0:39,72
6 Warchoła Patrycja   0:54,85
7 Kardasz Marcelina   0:55,47
8 Kucharczyk Aneta   0:57,53
9 Latusek Kasia   0:58,19
Rocznik 2004-2003 Mężczyzn 50m styl dowolny
Miejsce Imię i Nazwisko rocznik czas
1 Karwoski Maksymilian 2004 0:39,60
2 Zubel Bartosz 2004 0:39,62
3 Weimer Paweł 2004 0:42,59
4 Bochnak Tomasz 2004 0:46,28
5 Galera Konrad 2003 0:47,03
6 Kruk Miłosz 2004 0:47,44
7 Fiałka Piotr 2003 0:48,62
8 Niedziela Jakub 2004 0:49,12
9 Domaradzki Konrad 2003 1:06,59
10 Migielicz Mateusz 2004 1:09,12
11 Mociosz Kacper 2004 1:21,28
Rocznik 2002-2000 kobiet 50m styl dowolny
Miejsce Imię i Nazwisko rocznik czas
1 Buszta Ula 2001 0:35,05
2 Jankowska Marcelina 2000 0:35,91
3 Fiałka Zofia   0:47,66
4 Wilińska Emilia   0:52,80
5 Śliwińska Nina   0:53,92
6 Wolak Ola   0:57,70
Rocznik 2002-2000 Mężczyzn 50m styl dowolny
Miejsce Imię i Nazwisko rocznik czas
1 Maślany Hubert   0:36,98
2 Mikołajczak Wiktor   0:37,62
3 Matuszewski Kacper   0:38,49
4 Kędra Filip   0:38,81
5 Benewiat Dawid   0:40,28
6 Pudełko Gabriel   0:43,00
7 Słotwiński Amadeusz   0:43,00
8 Szymański Mateusz   0:45,37
9 Zanik Tomasz   0:46,51
10 Baraniewicz Piotr   0:50,52
11 Ginda Eryk   0:54,61
Rocznik 2006-2005 Kobiet 25m styl motylkowy
seria Imię i Nazwisko rocznik czas
1 Turopolska Paulina 2005 0:22,72
2 Ginda Vivien 2006 0:23,59
3 Kłosowicz Patrycja 2006 0:25,03
4 Maślany Julia 2006 0:29,66
Rocznik 2006-2005 Mężczyzn 25m styl motylkowy
seria Imię i Nazwisko rocznik czas
1 Nieznański Michał 2006 0:22,12
2 Grzebyk Leszek 2006 0:22,75
3 Jankowski Stanisław 2005 0:28,12
Rocznik 2004-2003 Kobiet 25m styl motylkowy
seria Imię i Nazwisko rocznik czas
1 Przybyła Justyna 2004 0:19,22
2 Tobiasz Lena 2004 0:19,91
3 Stachyra Zuzanna 2004 0:20,81
4 Sanecka Julia 2004 0:21,69
5 Tworzydlak Roksana 2004 0:22,06
6 Kardasz Marcelina 2003 0:26,63
Rocznik 2004-2003 Mężczyzn 25m styl motylkowy
Miejsce Imię i Nazwisko rocznik czas
1 Weimer Paweł 2004 0:20,13
2 Karwoski Maksymilian 2004 0:21,75
3 Zubel Bartosz 2004 0:22,85
Rocznik 2002-2000 kobiet 50 m styl grzbietowy
seria Imię i Nazwisko rocznik czas
1 Buszta Ula 2001 0:41,88
2 Jankowska Marcelina 2000 0:43,04
3 Fijałka Zofia 2002 0:51,31
4 Wolak Ola   0:53,48
5 Wilinska Emilia   1:01,43
Rocznik 2002-2000 Mężczyzn 50 m styl grzbietowy
Miejsce Imię i Nazwisko rocznik czas
1 Matuszewski Kacper   0:42,34
2 Kędra Filip   0:47,78
3 Szymański Mateusz   0:50,28
4 Maślany Hubert   0:51,59
5 Benewiat Dawid   0:53,91
6 Mikołajczak Wiktor   0:56,13
100m open Kobiet styl dowolny
Miejsce Imię i Nazwisko rocznik czas
1 Buszta Ula 2001 1:21,21
2 Przybyła Justyna 2004 1:26,00
3 Jankowska Marcelina 2000 1:26,36
4 Sanecka Julia 2004 1:29,89
5 Stachyra Zuzanna 2004 1:30,00
6 Tworzydlak Roksana 2004 1:30,33
7 Turopolska Paulina 2005 1:42,12
8 Kłosowicz Patrycja 2006 1:50,97
9 Ginda Vivien 2006 1:52,92
100m Open Mężczyzn styl dowolny
Miejsce Imię i Nazwisko rocznik czas
1 Grzebyk Leszek 2006 1:27,53
2 Nieznański Michał 2006 1:29,31
3 Karwoski Maksymilian 2004 1:35,20
4 Weimer Paweł 2004 1:39,08
5 Zubel Bartosz 2004 1:37,67
6 Maślany Hubert 2002 1:41,15

 

Sztafeta 4x50m styl dowolny
Imię i Nazwisko czas Miejsce Klub
Buszta ula 2:32,81 I Aquarius II
Jankowska Marcelina
Grzebyk Leszek
Siwiński Marcin
Tworzydlak Roksana 2:39,11 II Aquarius III
Bober Helena
Zubel Bartosz
Maślany Hubert
Sanecka Julia 2:44,77 III Aquarius I
Turopolska Paulina
Karwoski Maksymilian
Nieznański Michał
Ginda Vivien 2:45,90 IV AquariusIV
Stachyra Zuzanna
Weimer Paweł
Trener Piotr
Fijałka Piotr 2:58,39 V Lesko 1
Bochnak Tomek
Tobiasz Lena
Przyła Justyna
Słotwiński Amadeusz 3:02,03 VI G/Lesko
Wilińska Emilia
Pudełko Gabriel
Fijałka Zofia

 

informacja: Basen Lesko

 

 
 
 
 
 
 
 

 


Wydawca portalu lesko.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 

 

  REKLAMA:

 
 

REKLAMA:


Miejsce na twoją reklamę KONTAKT

 

» Wyślij komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Zaloguj się lub zarejestruj.
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
Archiwalna Wypowiedź Starosty
Marek Pańko   
Agrobieszczady 2013r. 



Zapraszamy na nasz kanał < kliknij tutaj >



 
 
      

GRE Nieruchomości


Powierzchnia: 3737.0

Grunty - Lesko

Powierzchnia: 1532.0

Odwiedziło nas


Wyszukiwarka Pracy

Szukaj ofert pracy
praca.gratka.pl