• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color

Serwis Informacyjny o Lesku

Dołącz do nas!

Informacja dla odbiorców energii elektrycznej i paliw gazowych PDF Drukuj Email
 Uprzejmie zawiadamia się, że Urząd Regulacji Energetyki  postanowił przeprowadzić dwumiesięczny monitoring działalności sprzedawców energii elektrycznej i paliw gazowych w oparciu o informacje uzyskane od Odbiorców.

 

 

 

Został stworzony formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej URE, za pośrednictwem którego Odbiorcy mogą informować o napotkanych nieprawidłowościach w działaniach sprzedawców energii i gazu. Należy podkreślić, że zgłoszenia, które wpłyną do URE za pośrednictwem przedmiotowego formularza, nie będą traktowane jako wnioski o podjęcie indywidualnych interwencji, ich charakter będzie jedynie poznawczy i podlegający analizie zjawiska.
Przeprowadzona w wyniku monitoringu URE analiza problemów zgłoszonych przez Odbiorców stanie się podstawą do ewentualnego podjęcia dalszych działań, w ramach przysługujących Prezesowi URE kompetencji.

Informacja i formularz nieprawidłowości (docx)


WAŻNE!
Zgłoszenia, które wpłyną za pośrednictwem powyższego formularza, nie będą traktowane przez URE jako wnioski o podjęcie indywidualnych interwencji. Będą one weryfikowane przez Urząd w celu ustalenia skali oraz obszaru występowania zjawiska zgłaszanych przez Odbiorców problemów
.

Formularz stworzony został na potrzeby ustalenia skali oraz obszaru występowania zjawiska zgłaszanych przez Odbiorców problemów z firmami energetycznymi. W tym celu, jak również w trosce o wyeliminowanie ewentualnych nadużyć związanych z możliwością zgłoszenia nieprawidłowości, wymagane jest podanie danych identyfikujących Odbiorcę i punkt poboru energii elektrycznej lub paliw gazowych. Zgłoszenia przyjmowane są jedynie za pośrednictwem niniejszego formularza.
WAŻNE!
Zgłoszenie przekazane na formularzu nie będzie traktowane przez Urząd Regulacji Energetyki (URE) jako wniosek o podjęcie indywidualnej interwencji. Będzie ono weryfikowane przez URE w celu ustalenia skali oraz obszaru występowania zjawiska zgłaszanych przez Odbiorców problemów

 

informacja: Starostwo Powiatowe Lesko

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 


Wydawca portalu lesko.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 

 

  REKLAMA:

 
Miejsce na twoją reklamę KONTAKT
» Wyślij komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Zaloguj się lub zarejestruj.
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
Archiwalna Wypowiedź Starosty
Marek Pańko   
Agrobieszczady 2013r. Zapraszamy na nasz kanał < kliknij tutaj >

      

GRE Nieruchomości


Powierzchnia: 3737.0

Grunty - Lesko

Powierzchnia: 1532.0

Odwiedziło nas


Wyszukiwarka Pracy

Szukaj ofert pracy
praca.gratka.pl