• green color

Serwis Informacyjny o Lesku

Dołącz do nas!

Orzeł Kontap Pustyny 3-3 Sanovia Lesko (1-0) PDF Drukuj Email
 Orzeł po raz drugi na swoim boisku zremisował 3-3 Wśród kibiców pozostał niedosyt, bo Sanovia gola zdobyła w doliczonym czasie gry (sędzia przedłużył mecz o 4 minuty). Punkt dla gości uratował J. Zięba, precyzyjnie wykonując rzut wolny z 16 m.

Był to mecz walki, w którym gospodarze objęli prowadzenie po akcji Krauza, zagraniu do L. Szelca, który z narożnika pola karnego dośrodkował, a. Wierdak strzałem z lewej nogi pokonał Barbarę, W końcówce I polowy kotłowało się na polu karnym Orla, ale Biesiada nie zdołał wbić piłki do siatki. Po przerwie Klamut wygrał dwa razy pojedynki z Biesiada, który za trzecim razem w sytuacji sam przed bramkarzem Orła znalazł sposób na pokonanie bramkarza gospodarzy. W 61 min po zagraniu L. Szelca i strzale Krauza piłka trafiła w słupek. Orzeł objął prowadzenie po zagraniu M. Nycza do Wierdaka i strzale tego drugiego z 8 m. Biesiada doprowadził do remisu po mocnym strzale pod poprzeczkę Biesiady. Ozdobą meczu był gol Krauza na 3-2. Napastnik Orla bezpośrednio po koźle piłki strzelił z. narożnika pola karnego pod poprzeczkę. Goście wyrównali po precyzyjnym strzale J. Zięby z rzutu wolnego. Zakręcona piłka przeleciała nad stojącymi w murze piłkarzami Orla i zaskoczyła Klamuta.

1-0 Wierdak (28), 1-1 Biesiada (57), 2-1 Wierdak (64), 2-2 Biesiada (68) 3-2 Krauz
(79), 3-3 J. Zięba (96+.2).

Orzeł: Klamut - Habrat (50 Ostrowski) Żywiec, Dubis, Szuber (76 Sokołowski  - M. Nycz, Bodnar, L. Szelc, Gonet (88 Graba) – Wierdak, Krauz.

Sanovia: Barbara - B. Czenczek (70 Armata) W. Kogut, Maciejewski, Niedziocha - Klaczak (46 Tylka), J. Zięba, Ł. Sowa  (60 Lupa), Paszkowski - M. Czenczek, Biesiada.

Sędziowali: Michał Siwak oraz, Dariusz Domaradzki Jacek Śnieżek (grupa brzozowska).

Żółte kartki: Krauz, Gonet - J. Zięba, Paszkowski, Biesiada.