• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color

Serwis Informacyjny o Lesku

Dołącz do nas!

"Trzeźwy poranek" oraz "Alkohol i narkotyki" - podsumowanie PDF Drukuj Email
 56 kierujących, którzy usiedli za kierownicą mimo wypitego wcześniej alkoholu ujawnili wczoraj rano podkarpaccy policjanci w ramach działań "Trzeźwy poranek". Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość 13 346 kierujących pojazdami na drogach Podkarpacia. Zatrzymali 45 uprawnień do kierowania. W piątek w działaniach "Alkohol i Narkotyki" policjanci wyeliminowali z ruchu 29 kierujących pod wpływem alkoholu.

 

 Policyjna akcja "Trzeźwy poranek" rozpoczęła się wczoraj  o godz. 4.  Funkcjonariusze wyposażeni w przenośne urządzenia do badania stanu trzeźwości prowadzili działania, których celem była poprawa bezpieczeństwa użytkowników dróg i eliminowanie z ruchu tych, którzy stwarzają realne zagrożenia - nietrzeźwych kierowców. Policjanci skontrolowali w tym czasie 13 346 kierowców. Ujawnili 56 kierujących, którzy wcześniej pili alkohol. U 26 kierujących pojazdami mechanicznymi badanie wykazało ponad 0,5 promila. Ci kierowcy poniosą odpowiedzialność za popełnienie przestępstwa. Pozostałych 30 odpowie za wykroczenie. W czasie działań policjanci zatrzymali 45 uprawnień do kierowania.

W piątkowych działaniach "Alkohol i Narkotyki" policjanci mieli na celu eliminowanie z dróg nietrzeźwych kierujących oraz tych, którzy usiedli za kierownicę pod wpływem narkotyków. Na podkarpackich drogach policjanci skontrolowali 10 452 kierowców. Ujawnili 32 kierujących pod wpływem alkoholu. U 13 kierujących pojazdami mechanicznymi badanie wykazało ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie. Pozostałych 19 odpowie za wykroczenie. Policjanci zatrzymali 16 uprawnień do kierowania. Jeden z kontrolowanych kierowców nie zastosował się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

 

 

 
 

 

                                                                                                                                                    informacja: KWP Rzeszów

 

 
   
 
 

Wydawca portalu lesko.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 

  

REKLAMA:


Miejsce na twoją reklamę KONTAKT

 

 

 

» Wyślij komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Zaloguj się lub zarejestruj.
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
Archiwalna Wypowiedź Starosty
Marek Pańko   
Agrobieszczady 2013r. Zapraszamy na nasz kanał < kliknij tutaj >

      

GRE Nieruchomości


Powierzchnia: 3737.0

Grunty - Lesko

Powierzchnia: 1532.0

Odwiedziło nas


Wyszukiwarka Pracy

Szukaj ofert pracy
praca.gratka.pl