• green color

Serwis Informacyjny o Lesku

Do³±cz do nas!

Sanovia Lesko 4-0 Prze³om Besko PDF Drukuj Email

Dru¿yna Sanovii Lesko w niedzielê, 6 kwietnia pokona³a na swoim stadionie dru¿ynê "Prze³omu" Besko. Do przerwy wynik brzmia³ 2-0 dla Sanovii.

Bramki strzelali kolejno Paszkowski - po koronkowej akcji z Ochmañskim i Marcinem Czenczkiem, bez k³opotu wpakowa³ pi³kê z 5 metrów do bramki go¶ci. Drug± bramkê dla Sanovii zdoby³ fantastycznym strza³em z rzutu wolnego, z ok. 20 metrów Jacek Ziêba. Gra prowadzona by³a pod dyktando gospodarzy. Formacja obrony nie da³a siê zaskoczyæ, gra³a bardzo odpowiedzialnie. W drugiej po³owie obraz gry nie uleg³ zmianie. W 50 minucie, Jacek Ziêba do³o¿y³ kolejn±, trzeci± bramkê dla gospodarzy. Po strzale z rzutu wolnego pi³ka wpad³a w samo okienko bramki strze¿onej przez Dzioka. W 88 minucie rezerwowy zawodnik Sanovii Lesko - Konrad Bem- ustali³ wynik spotkania na 4-0 strzelaj±c p³asko w krótki róg bramki go¶ci. Wynik ten niew±tpliwie napawa optymizmem przed kolejnymi ligowymi spotkaniami. Atmosfera w dru¿ynie jest bardzo dobra, miejmy nadzieje, ¿e prze³o¿y siê to na wyniki w meczach ligowych.