• green color

Serwis Informacyjny o Lesku

Do³±cz do nas!

Wis³ok Sieniawa 3-2 Sanovia Lesko - Fotorelacja PDF Drukuj Email
 Nie wysz³a inauguracja zawodnikom Sanovii Lesko w pierwszym po 40 latach meczu w klasie A. Nasza Dru¿yna uleg³a Wis³okowi 3-2, choæ po 30 minutach to Sanovia prowadzi³a 0-2.

W pierwszych minutach meczu zawodnicy Wis³oka Sieniawa rzucili siê ostro do ataku. Warunkami fizycznymi zdecydowanie górowali nad Nasz± Dru¿yn±, dziêki czemu wygrywali niemal ka¿de pojedynki g³ówkowe w ¶rodku pola. Wiêkszo¶æ ich ataków koñczy³a siê rzutami ro¿nymi, oraz rzutami wolnymi z przed "szesnastki".

Sanovia gro¼nie kontratakowa³a czego wynikiem by³a pierwsza bramka w tym meczu. W 15 minucie prostopad³ym podaniem zosta³ obs³u¿ony Damian Sidorowicz, w sytuacji sam na sam strzeli³ wprost w bramkarza, a do odbitej pi³ki podbieg³ Sylwester Biesiada, który wpakowa³ pi³kê do siatki. Kolejne minuty meczu to g³ównie walka w ¶rodku pola, mnóstwo fauli oraz niecelnych zagrañ.

Ataki Wis³oka najczê¶ciej koñczy³y siê w obrêbie Naszego pola karnego, gdzie skutecznie interweniowa³ m.in Robert Gembu¶. W 30 minucie meczu pada druga bramka dla Sanovii. Akcjê ¶rodkiem pola poprowadzi³ Pawe³ Rajchel, poda³ do wychodz±cego na czyst± pozycjê Rafa³a Czenczka, a ten górnym strza³em w ¶rodek bramki nie da³ szans Gromadzie. W tym momencie wydawaæ by siê mog³o, ¿e 3 punkty zgodnie z planem pojad± do Leska...nic bardziej mylnego. Gospodarze rzucili siê do ataku, wynikiem czego by³a szybko zdobyta bramka kontaktowa. Pi³kê nad interweniuj±cym B±kiem podci±³ Sebastian Bolanowski i zrobi³o siê 1-2.

Kilka okazji do zdobycia bramki zmarnowali zawodnicy z Leska - strzelali kolejno Rafa³ Czenczek, Pawe³ Rajchel oraz Sylwester Biesiada, niestety pi³ka za nic nie chcia³a wpa¶æ do bramki gospodarzy. Kolejny kontratak Wis³oka zakoñczy³ siê bramk± wyrównuj±c±. Pi³ka wêdrowa³a jak po sznurku pomiêdzy zawodnikami z Sieniawy, a strza³em z pierwszej pi³ki w d³ugi róg popisa³ siê Dawid Miklaszewski. Do przerwy wynik remisowy.

Relacjonuj±c drug± po³owê powinienem ograniczyæ siê do kilku s³ów opisuj±c poczynania Naszego Zespo³u - chaos, niedok³adno¶æ, brak pomys³u na grê. Gospodarze po przerwie z³apali przys³owiowy wiatr w ¿agle i z ka¿d± akcj± rozkrêcali siê co raz bardziej...czego wynikiem by³ gol na 3-2, który zupe³nie podci±³ skrzyd³a Sanovii. Zawodnikom zaczê³y puszczaæ nerwy, a sêdziowie tego dnia nie byli w ¿yciowej formie.

W 80 minucie meczu z boiska za drug± ¿ó³t± kartkê wylecia³ Konrad Baraniewicz. Pi³karze Sanovii nie odpuszczali i starali siê do koñca walczyæ choæby o remis. Najlepsz± szansê do zdobycia bramki wyrównuj±cej mia³ £ukasz Podsobiñski, lecz po jego strzale bramkarz wybi³ pi³kê na rzut ro¿ny. Gospodarze kilkukrotnie mogli podwy¿szyæ wynik spotkania, lecz ta sztuka na szczê¶cie im siê nie uda³a, a mecz zakoñczy³ siê wynikiem 3-2.

Podsumowuj±c - zabrak³o konsekwencji w grze, opanowania oraz boiskowego cwaniactwa. Zap³acili¶my A-klasowe "frycowe", o którym trzeba jak najszybciej zapomnieæ. W najbli¿sz± niedzielê kolejny mecz z udzia³em leskiej Sanovii. Mecz z Orionem Pielnia planowany jako mecz u siebie, w tej rundzie rozegrany zostanie na wyje¼dzie (w Dudyñcach) 19-go sierpnia o godzinie 16:30.

Nasza Dru¿yna wyst±pi³a w sk³adzie:
M.B±k - £.Sowa, R.Gembu¶, K.Baraniewicz (¯+¯=CZ), £.Podsobiñski- D.Ochmañski,
M.Gembu¶, Pawe³ Rajchel, R.Czenczek (30' GOL) - D.Sidorowicz, S.Biesiada (15' GOL)