• green color

Serwis Informacyjny o Lesku

Dołącz do nas!

Region: Bieszczadzcy pogranicznicy najlepsi po raz trzeci PDF Drukuj Email
 Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej rok 2014 kończy wielkim sportowym sukcesem. W klasyfikacji sportowej Straży Granicznej, Bieszczadzki OSG zdobył  pierwsze miejsce.

Funkcjonariusze BiOSG pokonali 12 drużyn reprezentujących oddziały, ośrodki szkolenia Straży Granicznej oraz Komendę Główną SG . Bieszczadzki OSG jest najlepszy z całej Straży Granicznej już trzeci rok z rzędu.

Do klasyfikacji brano pod uwagę 7 imprez sportowych Straży Granicznej, które odbyły się w tym roku.:
1. Mistrzostwa SG w Narciarstwie Klasycznym – Bieg Piastów – reprezentacja BiOSG zajęła I miejsce
2. Międzynarodowe Mistrzostwa SG w Strzelaniu – BiOSG – III miejsce
3. Mistrzostwa SG w Piłce Siatkowej Plażowej – BiOSG – VI miejsce
4. Mistrzostwa SG w Biegach Przełajowych na dystansie 15 km – Jarosławiec- BiOSG V miejsce
5.  Mistrzostwa SG w Piłce Nożnej – BiOSG – III miejsce
6. Najlepsi w SG – BiOSG III miejsce
7. Mistrzostwa SG w Siatkówce – BiOSG IV miejsce

Łącznie w klasyfikacji sportowej Bieszczadzki OSG zdobył 79 punktów, II miejsce z  77 punktami zajęła drużyna z Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych SG w Lubaniu a trzecie Warmińsko-Mazurski Oddział SG – 70 punktów.

Ostatnimi zawodami, jakie zostały rozegrane w tym roku były Mistrzostwa SG w Piłce Siatkowej, które odbyły się na początku grudnia w Kętrzynie. Drużyna BiOSG zdobyła tam IV miejsce a por. SG Tomasz Szeremeta (PSG Wojtkowa) został najlepszym zawodnikiem atakującym mistrzostw. Jedyną kobietą,  która brała udział w całym turnieju była plut. SG. Irmina Sikora (PSG Medyka).

Serdecznie gratulujemy wszystkim funkcjonariuszom Bieszczadzkiego OSG, którzy mieli swój udział w tegorocznych sukcesach sportowych Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej!