Telefoniczny rozkład jazdy
Jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach 08:00-18:00
703 303 333
(2,08 zł za minutę połączenia brutto) --------------------------------------- Rozkład ważny od: 24.06.2007 Lesko, D.A.
Kierunek Odjazdy, wszystkie stanowiska
BALIGRÓD przez: Hoczew 07:40 S, 07:40 FW, 12:25 S, 15:50 F, 19:05 +JnN,
BEREŹNICA WYŻNA przez: Hoczew 07:20 S, 08:35 a, 10:20 F, 14:00 S, 16:00 F,
BUKOWIEC przez: Hoczew,Bereźnica Wyżna,Polańczyk,Terka 14:00 a,
BUKOWIEC przez: Hoczew,Polańczyk 08:30 CW, 09:05 NYV, 17:20 Fm, 17:20 CW,
BUKOWIEC przez: Hoczew,Polańczyk,Terka,Polanki 14:00 S,
BUKOWIEC przez: Solina,Polańczyk 09:32 W, 10:15 S,
CISNA przez: Baligród 14:50 S, 19:05 XJn,
CISNA przez: Myczkowce,Solina,Buk 09:45 FW*,
JANKOWCE 06:15 F, 07:20 F, 11:50 F, 14:10 F, 15:40 F, 19:05 Fn,
JAWOR przez: Myczkowce 13:50 FW,
KALNICA przez: Zagórz,Żukowe,Średnie Wielkie 11:05 F,
KATOWICE przez: Iwonicz-Zdrój,Krosno,Tarnów,Kraków 8:43 PU,
KRAKÓW przez: Iwonicz-Zdrój,Krosno,Tarnów 14:00 PN,
KRAKÓW przez: Sanok,Krosno,Tarnów 11:15 w@, 16:10 +JnN, 16:10 PW,
KROSNO przez: Sanok,Zarszyn,Besko,Rymanów 07:25 N, 08:05 L, 09:40 F, 12:05 AJn, 12:15 W, 12:37 W, 13:25 JL, 13:25 W, 14:50 N, 17:33 W, 19:45 D,
LESKO, MIASTO 06:50 CJN, 07:25 F, 07:32 S, 07:32 a, 14:40 F,
LESKO, OSIEDLE 05:47 F, 13:52 S, 14:52 CJN, 15:52 FJ,
LUBLIN przez: Sanok,Rzeszów,Janów Lubelski 05:45 PN,
LUTOWISKA przez: Ustrzyki Dolne 08:34 JL,
LWÓW przez: Ustrzyki Dolne 05:50 26rŁ, 16:20 26rŁ,
MANASTERZEC przez: Bezmiechowa Górna 06:35 6W, 06::50 F, 07:05 6JN, 08:15 F, 10:20 A, 13:50 F, 14:40 S, 15:35 F, 17:25 Fm, 19:30 Fn,
MIELEC przez: Sanok,Rzeszów,Kolbuszowa 08:50 Lł,
MYCZKOWCE przez: Uherce Mineralne,Zwierzyń 06:50 F, 12:20 aJ, 14:15 S, 15:35 F,
NOWY SĄCZ przez: Sanok,Krosno,Jasło,Gorlice 06:30 NV,
OLCHOWA przez: Zagórz,Tarnawa Górna 15:15 S,
PASZOWA przez: Olszanica 13:05 p,
POLANKI przez: Hoczew,Polańczyk,Bukowiec,Terka 06:05 S,
POLAŃCZYK przez: Hoczew 06:05 CJN, 07:25 F, 07:25 CW, 11:00 S, 11:50 F, 12:50 CW, 15:15 S,
POLAŃCZYK przez: Myczkowce,Solina 06:15 FJ, 06:15 W, 11:20 W, 17:10 W,
POLAŃCZYK przez: Solina 07:45 F, 07:45 CN, 11:05 NV, 12:27 Pw, 13:10 N, 14:10 PW, 14:15 FJ, 14:15 CJN, 14:40 W, 15:40 S, 15:50 gNYV, 19:10 N, 20:45 W,
POLAŃCZYK przez: Zwierzyń,Myczkowce,Solina 09:05 W,
PRZEMYŚL przez: Sanok,Załuż,Kuźmina,Bircza 18:40 57L,
RZESZÓW przez: Sanok,Brzozów 04:50 Ar, 06:25 F, 07:05 F, 07:05 CN, 08:45 N, 11:35 NYV, 11:40 L, 12:10 OV, 13:30 NV, 14:45 W, 15:50 JnN, 15:50 W, 16:45 N, 18:15 gNYV, 20:45 W,
SANOK przez: Zagórz 07:45 S, 07:55 F, 08:10 FJ, 08:45 F, 09:20 S, 09:35 W<, 09:40 CN, 10:15 JL, 10:15 W, 10:20 JN, 10:20 FW, 10:20 H, 11:05 FJ, 11:05 W, 12:15 FJ, 12:15 CJN, 12:20 W, 12:50 JN/, 12:50 CW, 12:55 FW, 13:40 S, 14:20 W, 14:25 mN, 15:15 CJN, 15:45 CJN, 15:55 W, 16:05 W, 17:15 JN, 17:15 +JN, 17:15 W, 17:30 6JN, 17:50 CJgN, 17:50 W, 18:10 FJn, 18:35 nL, 18:40 FW, 18:50 W, 19:30 N>, 21:10 JN, 21:55 W, 22:00 CW,
SANOK przez: Załuż 06:10 F, 07:15 S, 07:15 aJ, 08:00 F, 09:50 F, 11:30 FJ, 12:40 FJ, 14:40 S,
SANOK, DĄBRÓWKA przez: Zagórz,Sanok 06:13 F, 07:13 S, 08:13 S, 14:13 S, 15:25 FJ,
SANOK,DMOWSKIEGO przez: Zagórz,Sanok 07:53 CJN, 09:13 FJ, 13:13 S, 15:13 FW, 16:18 FJ,
SOLINA przez: Uherce Mineralne 15:39 W,
SOLINA przez: Zwierzyń,Myczkowce 09:05 FJ, 12:20 S,
STALOWA WOLA przez: Sanok,Rzeszów,Nisko 17:05 Pw,
ŚREDNIA WIEŚ przez: Hoczew 06:45 S, 14:15 S,
ŚREDNIA WIEś przez: Hoczew,Dziurdziów 12:45 S,
ŚREDNIE WIELKIE przez: Zagórz,Żukowe 07:55 F, 13:50 S,
ŚREDNIE WIELKIE przez: Zagórz,Olchowa, Żukowe 15:15 a,
TARNOBRZEG przez: Rzeszów 15:35 W,
TERKA przez: Hoczew,Polańczyk,Bukowiec 06:05 aJ,
USTRZYKI DOLNE przez: Uherce 18:10 PmU,
USTRZYKI DOLNE przez: Olszanica 05:50 F, 06:50 FJ, 08:55 FW, 09:25 CJN, 09:55 OV, 11:05 S, 11:55 F, 13:10 F, 13:40 JnN, 14:20 N, 14:35 F, 15:10 FW, 16:50 NV, 17:20 PnL, 19:15 PJL, 19:54 PU, 20:00 PN&, 21:35 P5N, 22:25 N,
USTRZYKI DOLNE przez: Rudenka,Olszanica 15:10 S,
USTRZYKI GÓRNE przez: Cisna,Wetlina 07:05 W, 11:05 W, 12:25 W, 13:30 PW&, 16:35 W, 17:28 f, 19:15 PW&,
USTRZYKI GÓRNE przez: Solina,Polańczyk,Polana,Czarna Górna,Lutowiska 07:00 PW, 08:35 W,
USTRZYKI GÓRNE przez: Ustrzyki Dolne,Lutowiska 07:55 L, 08:34 W, 10:30 F, 10:30 CW, 13:40 FW, 15:35 N, 18:14 nN,
WARSZAWA przez: Rzeszów,Sandomierz,Zwoleń,Kozienice 09:30 PJnN, 09:30 PW,
WARSZAWA przez: Rzeszów,Sandomierz,Radom 12:45 PL,
WARSZAWA przez: Sanok,Lublin 19:15 PW,
WETLINA przez: Cisna 06:50 FJ, 07:55 W, 08:05 FJ, 14:00 JN, 15:05 D, 16:35 cJnN, 17:28 RnU, 19:05 KJnN,
WETLINA przez: Cisna,Żubracze 11:05 JN, 16:35 qJnN,
WOLA GÓRZAŃSKA przez: Hoczew,Polańczyk 06:05 W,
WOLA GÓRZAŃSKA przez: Solina,Polańczyk 12:35 S, 12:35 a,
WOŁOSATE przez: Cisna,Wetlina,Ustrzyki Górne 06:15 Pw&, 09:45 W*,
WOŁOSATE przez: Solina,Polańczyk,Polana,Lutowiska, Ustrzyki Górne 15:35 W,
WOŁOSATE przez: Ustrzyki Dolne,Lutowiska,Ustrzyki Górne 06:50 FW,
WROCŁAW przez: Kraków,Katowice 19:03 PW,
ZAŁUŻ 15:25 S,
ZASŁAW 22:45 Fm,
ZATWARNICA przez: Ustrzyki Dolne,Lutowiska 09:25 F, 09:25 CW, 18:00 N,
ZATWARNICA przez: Ustrzyki Dolne,Lutowiska,Nasiczne 12:20 N,
ZAWADKA przez: Olszanica,Paszowa,Stańkowa,Ropienka 06:10 S, 16:00 S,
ZAWADKA przez: Olszanica,Ropienka 08:15 F, 14:15 a,
ZAWADKA przez: Rudenka,Olszanica,Ropienka,Stańkowa 14:15 S,
ZAWÓZ przez: Hoczew,Polańczyk,Bukowiec 15:15 CJN, 15:15 W, 19:10 CJgN, 19:10 W, 19:25 FJg,
ZAWÓZ przez: Hoczew,Polańczyk,Górzanka 12:50 S, 12:50 a, 15:15 aJ, 15:15 S,
ZAWÓZ przez: Hoczew,Polańczyk,Terka,Bukowiec 08:30 F,
ŻUBRACZE przez: Cisna,Liszna 13:20 FJ,
LEGENDA:
! - w niedziele i święta kursuje z Ustrzyk Dolnych & - do Sanoka kurs pośpieszny * - połączenie kolejowo-autobusowe, oczekuje na przyjazd pociągu @ - od Sanoka kurs pośpieszny ^ - z Krosna odjazd z stanowiska "RADTURU" + - kursuje w dni świąteczne /niedziele i święta/ 5 - kursuje w piątki 6 - kursuje w soboty 7 - kursuje w niedziele a - kursuje w dni robocze wolne od nauki szkolnej A - nie kursuje w niedziele i święta b - kursuje w dni nie będące dniami nauki szkolnej c - kursuje codziennie oprócz piątków C - kursuje w soboty, niedziele i święta D - nie kursuje 24-26, 31 XII, 1.I, Wielką Sobotę i 2 dni Wielkanocy E - nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych F - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku g - nie kursuje 24 grudnia J - nie kursuje od 1 lipca do 31 sierpnia L - nie kursuje 25-26 grudnia, 1 stycznia i dwa dni Wielkanocy l - nie kursuje w dni poświąteczne m - nie kursuje 24 i 31 grudnia n - nie kursuje 24, 31 grudnia i w Wielką Sobotę N - nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy O - kursuje codziennie P - kurs pośpieszny q – kursuje w piątki w dni robocze Q - nie kursuje w Boże Ciało r – nie kursuje 24 grudnia i w Wielką Sobotę S - kursuje w dni nauki szkolnej t - nie kursuje 23,24,30,31. grudnia, w Wielki Piątek i Sobotę U - nie kursuje 25 grudnia, Nowy Rok i pierwszy dzień Wielkanocy v – 24 i 31 grudnia nie kursuje na odcinku Brzozów - Jaśliska V - kurs przyśpieszony w - kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych W - kursuje od 1 lipca do 31 sierpnia x - kursuje w piątki i soboty y - kursuje w soboty po dniu roboczym w ZPG Y - nie kursuje 26 grudnia
---------------------------------------
Telefoniczny rozkład jazdy
Jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach 08:00-18:00
703 303 333
(2,08 zł za minutę połączenia brutto)
|