• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color

Serwis Informacyjny o Lesku

Dołącz do nas!

Lesko.net.pl
Promocja -15% do końca czerwca 2016r. "RJ-Parkiety"
 Jesteśmy firmą wielopokoleniową z dużym doświadczeniem w branży stolarsko - parkieciarskiej. Zajmujemy się układaniem parkietów, produkcją schodów, stolarką artystyczną oraz renowację i konserwację podłóg. Projekty wykonujemy z drewna krajowego i egzotycznego. Kładziemy duży nacisk na jakość i estetykę wykonywanych prac oraz terminowość.

 
Frezowanie rozwiercanie kominów
 F.P.H.U "WIĘCUŚ" Marek Więckowski - http://www.kominy.lesko.net.pl , http://www.okna.lesko.net.pl   

 
Amelia Usługi Dekoracyjne
 Firma dekoracyjna AMELIA istnieje na rynku od 2006 roku. Przygotowujemy dekoracje sal, kościołów, samochodów, dekoracje plenerowe, wystawy, oprawę scen estradowych  i imprez firmowych.

 
Traf - Małgorzata Różycka | Partner Handlowy OKNOPLAST
 Na rynku sanockim istniejemy od 2006 roku. Z Firmą OKNOPLAST współpracujemy od 2007 roku. W wyborze dostawcy stawiamy na jakość oraz solidność producenta. Naszym celem jest dopasowanie produktu do potrzeb klienta, zadowolenie z usługi montażu stolarki oraz serwisem po montażowym. Naszą dewizą jest hasło: „ Zadowolony Klient Zawsze Poleci Naszą Firmę”.

 
Woda Alkaliczna Java
 Wodę można już degustować oraz  kupić w Lesku, w nowo otwartym Centrum Dystrybucji Wody Alkalicznej JAVA ul. Piłsudskiego 56, gdzie świeża, wprost ze źródła dociera dla wygody Klientów z Sanoka, Ustrzyk, Leska i całych Bieszczadów. Szczegóły pod nr tel. 885 811 885

 
Wypożyczalnia samochodów Moto-Rent
 Miałeś kolizję z oc sprawcy w ostatnich trzech latach? Wyślij nam swój kosztorys naprawy uszkodzonego samochodu a my zaproponujemy dopłatę bez żadnych formalności. Gotówka od ręki!

 
F.H.U. Stanisław Morawski Okna -Drzwi
 Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty mojej firmy, więcej informacji pod adresem http://www.oknaidrzwi.ustrzyki.pl,- pozdrawiam wszystkich klientów ,- Stanisław Morawski.

 
Firma Komax - wszystko do biura
 Firma Komax - wszystko do biura, czyli: tonery, atramenty, rolki kasowe, artykuły szkolne, papiery, kasety, ksero

 
ElektroWat  Usługi Elektryczno-Chłodnicze
 Klimatyzacja i Wentylacja, Instalacje Elektryczne, Piorunochrony, Fotowoltaika, 38-500 Sanok, Malownicza 4, tel. 600 874 819, http://elektrowat.com

 
Klinika Flebo Sanok
 Znajdują się tu podstawowe informacje o zabiegach leczących żylaki, pajączki naczyniowe i badaniach wykonywanych w Klinice.  Zapraszam do zapoznania się z nimi.

 
Pg Partner pewny partner w biznesie
 Firma Partner istnieje na rynku już od 15 lat. Przez cały ten czas cieszy się uznaniem swoich klientów. Zapewniamy usługi najwyższej jakości. Każde nowe zlecenie traktujemy jako wyzwanie.

 
Osk Duet Lesko
 Zapraszamy na kursy nauki jazdy i nie tylko ! - Lesko,  ul. Piłsudskiego 50, dworzec PKS, tel. 664 912 980, 666 553 397, Pn-Pt 9:00 – 16:00

 
16 maja 2016 r.- Symbolika Zawodu Pielęgniarki
 W dniu 16 maja 2016 roku w Instytucie Medycznym PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku odbyła się kolejna już Uroczystość  Symboliki Zawodu Pielęgniarki. Po raz pierwszy odbyła  się w Centrum Sportowo-Dydaktycznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku.

 
Światowej sławy Jazz Trio Filipa Wojciechowskiego na estradzie BDK w Lesku
 Niepowtarzalna okazja, aby posłuchać genialnych aranżacji jazzowych chopinowskich utworów. W ramach II edycji „Wawer Music Festival w Bieszczadach” odbędzie się występ Jazz Trio Filipa Wojciechowskiego.

 
Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
 Grupa nieformalna Razem dla Bezmiechowej oraz Lokalna Grupa Działania Nasze Bieszczady : Zaproszenie do realizacji inicjatywy pt: Rodzinna wioska Bezmiechowa. Termin realizacji od 04.05.16r. do 29.07.16r. Spotkanie organizacyjne 24.05.16r. godz. 17.00 w świetlicy wiejskiej Bezmiechowej Górnej.

 
Policealne Studium Farmaceutyczne w Krośnie
 W krótkim czasie możesz zdobyć poszukiwany na rynku pracy zawód. Nie musisz mieć matury. Nieważne ile masz lat. Wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 36 z 3223
 Leśnik Baligród 2:3 Sanovia Lesko - bramka: Sylwester Biesiada


Agrobieszczady 2013 - wypowiedź Starosta Marek Pańko   Sesja Rady Powiatu Leskiego - część VIZapraszamy na nasz kanał >>>clik
    
    

    

   


 

GRE Nieruchomości


Powierzchnia: 3737.0
Cena: 450000.00 PLN


Grunty - Lesko

Powierzchnia: 1009.0
Cena: 49000.00 PLN

Grunty - Lesko

Powierzchnia: 1532.0
Cena: 77000.00 PLN

Odwiedziło nas


Wyszukiwarka Pracy

Szukaj ofert pracy
praca.gratka.pl