• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color

Serwis Informacyjny o Lesku

Dołącz do nas!

Lesko.net.pl
Akcja Znicz 2016
 Od 28 października do 2 listopada br. w powiecie leskim przeprowadzona zostanie akcja „Znicz”. W tym czasie dla zapewnienia bezpieczeństwa na drogach będzie pełnić służbę więcej funkcjonariuszy niż zwykle, w szczególności w rejonach cmentarzy, kościołów oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Przypominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

 
Prognoza pogody w weekend Wszystkich Świętych
 Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych  w Krakowie, w dniach: 28.10.16r. - 02.11.16r., przewiduje Średnioterminową Prognozę Pogody dla woj. Podkarpackiego.

 
Prognoza pogody 24-29.10.16r.
 Średnioterminowa Prognoza Pogody dla Woj. Podkarpackiego

 
Nowość Szybex Sanok
 Innowacyjny System: Polerowanie Lamp/Reflektorów Samochodowych w Firmie Szybex Sanok. Serdecznie Zapraszamy !!!

 
Narodowe Święto Niepodległości
 Burmistrz Miasta i Gminy Lesko oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Lesku zapraszają na uroczystość 11 listopada. 

 
Poetyckie uniesienia w BDK
 W Bieszczadzkim Domu Kultury w Lesku 22 października 2016 r. odbyło się Spotkanie z poezją i piosenką pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Lesko. Wszystkich obecnych serdecznie powitała Bożena Czuryk – dyrektor BDK w Lesku, po czym rolę prowadzącego przejął pomysłodawca i inicjator imprezy Mirosław Welz.

 
Czarnobyl - 30 lat po...
 W Małej Galerii BDK w Lesku otwarto wystawę fotograficzną pt. Czarnobyl - 30 lat po …

 
Starostwo Powiatowe w Lesku uprzejmie informuje
 Wstrzymany ruch na drodze powiatowej Nr 2271R Podkamionka - Zwierzyń - Średnia Wieś na odcinku 1,400 km

 
Szkolenie dla hodowców i posiadaczy świń z terenu powiatu leskiego
 Powiatowy Lekarz Weterynarii w Lesku informuje o organizowanym  szkoleniu dla hodowców i posiadaczy świń z terenu powiatu leskiego. Następnie podajemy informacje na temat afrykańskiego pomoru świń (ASF).

 
Program badań w kierunku wykrywania raka płuca
 Jeszcze tylko dwa miesiące na bezpłatne badania tomografem w kierunku nowotworów płuc w Affidea!

 
Nagrody dla dyrektorów
 Starosta Leski - Andrzej Olesiuk docenił pracę dyrektorów leskich szkół.

 
Konferencja Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Lesku
 W dniu 7 października 2016r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Lesku odbyła się Konferencja nt. „Współpraca Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Lesku z przedszkolami, szkołami i placówkami oświatowymi Powiatu Leskiego w zakresie wspierania rozwoju dziecka ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi”, zorganizowana przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Lesku.

 
Starostwo Powiatowe Lesko
 XXVII Sesja Rady Powiatu Leskiego

 
Informacja ARiMR
 Zmiana przepisów dotyczących identyfikacji i rejestracji zwierząt.


 
Mecz dziewczyny chłopcy
 Zapraszamy dziewczyny do udziału w treningach. Już w najbliższą sobotę o godz. 13,00 sparing.  Dziewczyny przeciwko chłopakom. Oj, będzie się działo. Zapraszamy

 
6 Senioriada w Lesku
 BDK Lesko zaprasza na: "Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów"

 
Spotkanie autorskie z W. Mołodyńskim
 Odległy czas II wojny światowej tkwi wciąż w pamięci, tych którzy go przeżyli. Takim świadkiem wojennej zawieruchy jest Witold Mołodyński, autor książki Bieszczadzkie okupacje 1939-1945. W Bibliotece Publicznej w Lesku w dniu 11 października 2016 r. spotkali się z nim czytelnicy oraz osoby pamiętające te minione wydarzenia.

 
Leskie spotkanie w Bdk
 Burmistrz Miasta i Gminy Lesko oraz Dyrektor Bieszczadzkiego Domu Kultury zapraszają na: " Leskie spotkania z poezją i piosenką"

 
Spotkanie z Adrianem Zandbergiem
 Razem Podkarpackie i Razem Przemyśl serdecznie zapraszają na serię spotkań z Adrianem Zandbergiem, członkiem Zarządu Krajowego Partii Razem, podczas których porozmawiamy o naszym programie, bieżącej działalności oraz planach na przyszłość.

 
Zaproszenie na mecz piłki nożnej
 Po pechowo przegranym meczu z liderem grupy A1 STARTEM Rymanów (bramki w minutach 89 i 90+1 karny) gościć będziemy drużynę JAWORNIK Czarna. Nasz niedzielny przeciwnik po 9 kolejkach zajmuje wysoką 6 pozycję w tabeli z dorobkiem 15 punktów. W ostatnim meczu pokonali oni LOTNIARZA Bezmiechowa 1:0.

 
Szkoła dla rodziców
 Indywidualna Praktyka Psychoterapii i Diagnozy Psychologicznej Marcin Patronik zaprasza na Trening Kompetencji Wychowawczych. Zajęcia są bezpłatne przeznaczone dla rodziców. Ilość miejsc jest ograniczona.

 
Będziemy bliżej siebie
 Indywidualna Praktyka Psychoterapii i Diagnozy Psychologicznej Marcin Patronik zaprasza na trening komunikacji w rodzinie tj. warsztaty z dziećmi od 13 do 17 roku życia.

 
Gomar V - Okna i Drzwi Brzozów
 Firma Gomar z Brzozowa zajmuje się sprzedażą i montażem okien i drzwi. Nasza firma znana jest na rynku z bogatej oferty okien i drzwi zarówno używanych sprowadzanych z Niemiec, jak i okien nowych. Szeroki wybór kolorów i typów okien daje możliwość naszym klientom znaleźć w składzie odpowiedni model, który idealnie będzie pasował do ich domu. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółową OFERTĄ firmy.

 
Zlot Młodzieży PTSM
 Informacja z przebiegu XXXIX Wojewódzkiego Zlotu Młodzieży PTSM w Bieszczadach „Lesko 2016”

 
Spotkanie autorskie z Elżbieta Sobieszczuk
 W BDK w Lesku odbędzie się spotkanie z autorką książki "Chudnij z miłością do siebie". Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy!


 
Narodowy Dzień Sportu na Orliku
 Piękna pogoda, wspaniała zabawa i sportowe emocje na wysokim poziomie towarzyszyły turniejowi piłki nożnej z okazji Narodowego Dnia Sportu.

 
Biała Laska 2016
 Wzorem lat ubiegłych w leskim schronisku młodzieżowym BIESZCZADNIK odbyło się spotkanie integracyjno-szkoleniowe z okazji święta DNIA BIAŁEJ Laski, propagujące idę dostrzegania i niesienia pomocy osobom niewidomym i słabowidzącym.

 
Stader - Produkcja Rolet i Bram
 Rolety i bramy oferowane są w wielu systemach umożliwiających  dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb klienta oraz  możliwych rozwiązań architektonicznych. Produkty wytwarzane są tylko na bazie komponentów  uznanych firm w branży osłonowej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty firmy Stader. Dział pomiaru i wyceny: ul. Jana Pawła II 31c/11, 38-500 Sanok.

 
Wystawa fotograficzna
 Czarnobyl 30 lat po, fotografie autorstwa Urszuli Wałachowskiej.  Zaprasza Mała Galeria BDK Lesko.

 
IV ultraMaraton Bieszczadzki
 Już w najbliższą niedzielę biegacze będą zmagać się w ultraMaratonie Bieszczadzkim. Jesień pokolorowała już Bieszczady ferią barw, więc poza wysiłkiem będzie sporo wrażeń wizualnych.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 50 z 3399
 
Archiwalna Wypowiedź Starosty
Marek Pańko   
Agrobieszczady 2013r. Zapraszamy na nasz kanał < kliknij tutaj >
  


    
    

 
  
   


    
GRE Nieruchomości


Powierzchnia: 3737.0
Cena: 450000.00 PLN


Grunty - Lesko

Powierzchnia: 1009.0
Cena: 49000.00 PLN

Grunty - Lesko

Powierzchnia: 1532.0
Cena: 77000.00 PLN

Odwiedziło nas


Wyszukiwarka Pracy

Szukaj ofert pracy
praca.gratka.pl