• Narrow screen resolution
 • Wide screen resolution
 • Auto width resolution
 • Increase font size
 • Decrease font size
 • Default font size
 • default color
 • red color
 • green color

Serwis Informacyjny o Lesku

Dołącz do nas!

Lesko.net.pl
Armako Auto Gaz
 Jesteśmy firmą z branży motoryzacyjnej działającą na rynku od 1996 r. Od początku głównym kierunkiem naszej działalności jest montaż i serwis samochodowych instalacji gazowych. W tej branży posiadamy bardzo bogate doświadczenie zdobyte podczas licznych szkoleń oraz wieloletniej praktyki.

 
Country w Bieszczadach
 Lesko. XXX Edycja Country w Bieszczadach. 7 lipca ( piątek ) 2017r. godz. 20.00 - koncert: "Coach" , Cashflow". 8 lipca ( sobota ) 2017r. godz. 20.00 - "Rostkowski" , " Country Band " , " Party Tour " , " Colorado Band "

 
BLzK - spotkania w bibliotece
 JACEK CYGAN PISZE OŁÓWKAMI Pierwsze, jakże udane spotkanie w ramach 11. edycji Bieszczadzkiego Lata z Książką, odbywające się w leskiej bibliotece, rozpoczął Jacek Cygan. Został powitany śpiewająco przez gimnazjalistkę z Uherzec Mineralnych - Joannę Marcinik. Zaśpiewała ona piosenkę „Łatwopalni” napisaną dla M. Rodowicz.

 
XI edycja Bieszczadzkiego Lata z Książką
 W Lesku odbyła się XI edycja Bieszczadzkiego Lata z Książką. 17 czerwca w Bieszczadzkim Domu Kultury oraz Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyły się spotkania autorskie wybitnych ludzi kultury.

 
Zajęcia z programowania
 W ramach wymiany doświadczeń leski Klub Kodera działający przy Bibliotece Publicznej gościł młodzież z Ustrzyk Dolnych. Połączyły ich wspólne zainteresowania - robotyka i programowanie.

 
Spal tkankę tłuszczową
 Chcesz przyspieszyć proces redukcji tkanki tłuszczowej? Łączysz dietę z aktywnością fizyczną? Wspomóż się kapsułkami Slimbel Burn – przyspieszysz odchudzanie i zadbasz o prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

 
Zadbaj o zdrowie!
 Styl życia, który prowadzimy sprawia, że nasz organizm jest zwykle w coraz gorszym stanie.  Specjaliści w Centrach dietetycznych Naturhouse codziennie spotykają młodych ludzi w wieku  18-35 lat, których wiek metaboliczny wskazuje na osobę 50-letnią. Nastolatki mają problemy  ze zbyt wysokim poziomem cholesterolu, osoby w kwiecie wieku borykają się z miażdżycą.  Wydawałoby się, że to wyjątki, a jednak coraz bardziej powszechne.

 
Farby marki SEFRA
 Witamy. Prezentujemy nowość na polskim rynku - austriackie farby marki SEFRA.

 
Sigma Centrum Budownictwa
 Firma powstała w 2006 roku, jej założyciele natomiast posiadają wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i usługach budowlanych. Kapitał spółki w pełni pochodzi z naszego regionu. Siedziba główna jest w Krośnie.

 
Poglesz Sanok
 Agencja Pośrednictwa Pracy POGLESZ jest firmą świadczącą usługi w zakresie pośrednictwa pracy. Do chwili obecnej firma POGLESZ zatrudnia około 500 osób na terenie całego kraju i cały czas rozwija swoją działalność. W związku z tym faktem jesteśmy również mocno zainteresowani nawiązaniem współpracy z instytucjami lub firmami z Unii Europejskiej.

 
Ocieplenia dachów i poddaszy
 ISOCELL jest specjalistą w zakresie izolacji celulozowych i systemów szczelności powietrznej. Firma ISOCELL GmbH, powstała w roku 1992, ugruntowała swoją markę innowacyjną paletą produktów w zakresach izolacji celulozowych i systemów szczelności powietrznej w sektorze budowlanym i gwarantuje optymalną obróbkę na najwyższym poziomie. Przedsiębiorstwo zajmuje wiodącą pozycję również w zakresie projektowania maszyn do wdmuchiwania.

 
Powitanie lata
 W leskim amfiteatrze tanecznie powitaliśmy lato. Współorganizatorem imprezy była Lokalna Grupa Działania Nasze Bieszczady. Zespoły funkcjonujące przy Bieszczadzkim Domu Kultury zaprezentowały na scenie swój dorobek artystyczny: Kijanki, Mini Żabki, Bieszczadzkie Żabki , Foks młodszy i starszy, czyli ponad setka dzieci w wieku od 5 do 19 lat.

 
Bieszczadzkie Lato z Książką
 Lesko. Sobota, 17 czerwca 2017r. odbędzie się; " 11. Bieszczadzkie lato z książką "

 
Szkoła Medyczna - Sanocki MEDYK
 Szkoła Medyczna  - Sanocki „MEDYK”, to „Szkoła z tradycjami dobrego kształcenia”. Historia powstania sięga 1962 roku, kiedy to powołano Liceum Medyczne  - czyli  istniejemy na rynku edukacyjnym od ponad 50 lat.


 
Policealne Studium Farmaceutyczne w Krośnie
 Rok szkolny 2017/2018 - zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 13 marca 2017 r. ostatnia rekrutacja na  technika farmaceutycznego. Nie zwlekaj, zapisz się już dziś.

 
Uwaga gimnazjaliści
 Od 9 maja do 27 czerwca 2017r. trwa składanie podań przez kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych.

 
Powitanie lata w leskim amfiteatrze
 Lesko. Niedziela, 11.06.17r. Start godz. 17.00. Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku  i Lokalna Grupa Działania Nasz Bieszczady  Zapraszają na:

 
Sukcesy zespołów tanecznych BDK
 1.Festiwal Tańca "Złote Sznurowadło" II Miejsce - Inne Propozycje Zespoły do lat 12. 2.Dyplom dla Zespołu "Bieszczadzkie Żabki" za Zajęcie II miejsca. Inne Propozycje  Zespoły do 12 lat. Festiwal Tańca Złote Sznurowadło 2017r.  ...

 
Zabawy z robotami
 Wspólna zabawa robotami to prezent Biblioteki Publicznej w Lesku dla dzieci z okazji Dnia Dziecka. Ci, co przybyli na imprezę na pewno dobrze się bawili i każdy znalazł coś ciekawego dla siebie.

 
Zdjęcia i wyniki zawodów XIII Leski Bieg im. Jana Pawła II
 Prezentujemy najlepszych zawodników poszczególnych konkurencji : j.n.

 
Pg Partner - Pewny Partner w Biznesie
 Firma Partner istnieje na rynku już od 15 lat. Przez cały ten czas cieszy się uznaniem swoich klientów. Zapewniamy usługi najwyższej jakości. Każde nowe zlecenie traktujemy jako wyzwanie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie starając się dopasować usługi do jego potrzeb. 

 
Sedulus - Wir Suchen Dich!
 Praca w Niemczech i innych krajach Unii Europejskiej.  Świetlana przyszłość na wyciągnięcie ręki. Ten krok to szansa na rozwój i sukces w wybranej branży.

 
Dietetyka kliniczna w Lesku
 Dietetyk Kliniczny Agnieszka Bilik - żywienie w chorobach - terapia otyłości i nadwagi - żywienie w aktywności fizycznej. Odpowiednia dieta ma przede wszystkim pomóc zachować zdrowie a co za tym idzie uniknąć niebezpiecznych chorób i ich powikłań.

 
Południowo Podkarpacka Liga w Pływaniu - wyniki
 Wyniki zawodów Finałowych Południowo Podkarpackiej Ligi w Pływaniu oraz wyniki klasyfikacji generalnej.

 
Plener plastyczny
 23 maja 2017 roku dzięki uprzejmości Nadleśnictwa Lesko odbył się już po raz kolejny jednodniowy plener plastyczny.

 
Dni Leska 2017 - fotorelacja
 Trzy dni zabawy, atrakcji i muzyki przy pięknej pogodzie. Zapraszamy za rok !!! Zobacz zdjęcia j.n.

 
Zabawa z robotami
 Pokazy, budowanie i programowanie robotów

 
Barwne, gwarne, radosne Dni Leska 2017
 W tym roku Dni Leska odbyły się w dniach 26, 27, 28 maja 2017 r. Organizatorami byli Burmistrz Miasta i Gminy Lesko, Bieszczadzki Dom Kultury i Uczniowski Klub Sportowy Aquarius.

 
Modernizacja gospodarstw rolnych
 Nabór wniosków w ramach operacji typu „Modernizacja gospodarstw rolnych

 
Cyrk Korona w Lesku
 Lesko, Huzele nad Sanem. Start : 31.05.2017 - środa - godz.: 17:30. Serdecznie Zapraszamy Dorosłych i Dzieci.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 50 z 3594
 
Archiwalna Wypowiedź Starosty
Marek Pańko   
Agrobieszczady 2013r. Zapraszamy na nasz kanał < kliknij tutaj >   


  

    
     

   
   

GRE Nieruchomości


Powierzchnia: 3737.0
Cena: 450000.00 PLN


Grunty - Lesko

Powierzchnia: 1009.0
Cena: 49000.00 PLN

Grunty - Lesko

Powierzchnia: 1532.0
Cena: 77000.00 PLN

Odwiedziło nas


Wyszukiwarka Pracy

Szukaj ofert pracy
praca.gratka.pl