• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color

Serwis Informacyjny o Lesku

Dołącz do nas!

Lesko.net.pl
Mecz dziewczyny chłopcy
 Zapraszamy dziewczyny do udziału w treningach. Już w najbliższą sobotę o godz. 13,00 sparing.  Dziewczyny przeciwko chłopakom. Oj, będzie się działo. Zapraszamy

 
6 Senioriada w Lesku
 BDK Lesko zaprasza na: "Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów"

 
Narodowe Święto Niepodległości
 Burmistrz Miasta i Gminy Lesko oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Lesku zapraszają na uroczystość 11 listopada. 

 
Spotkanie autorskie z W. Mołodyńskim
 Odległy czas II wojny światowej tkwi wciąż w pamięci, tych którzy go przeżyli. Takim świadkiem wojennej zawieruchy jest Witold Mołodyński, autor książki Bieszczadzkie okupacje 1939-1945. W Bibliotece Publicznej w Lesku w dniu 11 października 2016 r. spotkali się z nim czytelnicy oraz osoby pamiętające te minione wydarzenia.

 
Leskie spotkanie w Bdk
 Burmistrz Miasta i Gminy Lesko oraz Dyrektor Bieszczadzkiego Domu Kultury zapraszają na: " Leskie spotkania z poezją i piosenką"

 
Spotkanie z Adrianem Zandbergiem
 Razem Podkarpackie i Razem Przemyśl serdecznie zapraszają na serię spotkań z Adrianem Zandbergiem, członkiem Zarządu Krajowego Partii Razem, podczas których porozmawiamy o naszym programie, bieżącej działalności oraz planach na przyszłość.

 
Zaproszenie na mecz piłki nożnej
 Po pechowo przegranym meczu z liderem grupy A1 STARTEM Rymanów (bramki w minutach 89 i 90+1 karny) gościć będziemy drużynę JAWORNIK Czarna. Nasz niedzielny przeciwnik po 9 kolejkach zajmuje wysoką 6 pozycję w tabeli z dorobkiem 15 punktów. W ostatnim meczu pokonali oni LOTNIARZA Bezmiechowa 1:0.

 
Szkoła dla rodziców
 Indywidualna Praktyka Psychoterapii i Diagnozy Psychologicznej Marcin Patronik zaprasza na Trening Kompetencji Wychowawczych. Zajęcia są bezpłatne przeznaczone dla rodziców. Ilość miejsc jest ograniczona.

 
Będziemy bliżej siebie
 Indywidualna Praktyka Psychoterapii i Diagnozy Psychologicznej Marcin Patronik zaprasza na trening komunikacji w rodzinie tj. warsztaty z dziećmi od 13 do 17 roku życia.

 
Gomar V - Okna i Drzwi Brzozów
 Firma Gomar z Brzozowa zajmuje się sprzedażą i montażem okien i drzwi. Nasza firma znana jest na rynku z bogatej oferty okien i drzwi zarówno używanych sprowadzanych z Niemiec, jak i okien nowych. Szeroki wybór kolorów i typów okien daje możliwość naszym klientom znaleźć w składzie odpowiedni model, który idealnie będzie pasował do ich domu. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółową OFERTĄ firmy.

 
Zlot Młodzieży PTSM
 Informacja z przebiegu XXXIX Wojewódzkiego Zlotu Młodzieży PTSM w Bieszczadach „Lesko 2016”

 
Spotkanie autorskie z Elżbieta Sobieszczuk
 W BDK w Lesku odbędzie się spotkanie z autorką książki "Chudnij z miłością do siebie". Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy!


 
Narodowy Dzień Sportu na Orliku
 Piękna pogoda, wspaniała zabawa i sportowe emocje na wysokim poziomie towarzyszyły turniejowi piłki nożnej z okazji Narodowego Dnia Sportu.

 
Biała Laska 2016
 Wzorem lat ubiegłych w leskim schronisku młodzieżowym BIESZCZADNIK odbyło się spotkanie integracyjno-szkoleniowe z okazji święta DNIA BIAŁEJ Laski, propagujące idę dostrzegania i niesienia pomocy osobom niewidomym i słabowidzącym.

 
Stader - Produkcja Rolet i Bram
 Rolety i bramy oferowane są w wielu systemach umożliwiających  dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb klienta oraz  możliwych rozwiązań architektonicznych. Produkty wytwarzane są tylko na bazie komponentów  uznanych firm w branży osłonowej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty firmy Stader. Dział pomiaru i wyceny: ul. Jana Pawła II 31c/11, 38-500 Sanok.

 
Wystawa fotograficzna
 Czarnobyl 30 lat po, fotografie autorstwa Urszuli Wałachowskiej.  Zaprasza Mała Galeria BDK Lesko.

 
IV ultraMaraton Bieszczadzki
 Już w najbliższą niedzielę biegacze będą zmagać się w ultraMaratonie Bieszczadzkim. Jesień pokolorowała już Bieszczady ferią barw, więc poza wysiłkiem będzie sporo wrażeń wizualnych.

 
Zaproszenie na spotkanie
 PiMBP Lesko zaprasza na spotkanie autorskie z Witoldem Mołodyńskim autorem książki "Bieszczadzkie okupacje"

 
Teatr Maska w Lesku
 Serdecznie zapraszamy na spektakl Katarzyny Kawalec.

 
Niepubliczna Oświata w Sanoku
 Nowa Oferta Studiów Podyplomowych i Liceum Dla Dorosłych. Serdecznie Zapraszamy !!!

 
Projekt "Dotacja Na Start"
 Do 35.000 zł Na Własną Firmę. Zapraszamy Osoby Niepracujące i Bierne Zawodowo, powyżej 29 Lat, które są: - Rolnikami lub Domownikami (dodatkowe punkty), - Kobietami, Niepracującymi powyżej 12 m-cy, -Osobami z Orzeczoną Niepełnosprawnością, -Osobami powyżej 50 Lat.

 
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
 Policjanci leskiej komendy od poniedziałku dyżurują na leskim rynku informując mieszkańców i turystów o sposobie korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Mapa jest narzędziem dającym możliwość informowania Policji o miejscach i zdarzeniach, które wpływają na poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. Działając wspólnie możemy wpłynąć na poziom bezpieczeństwa w naszej miejscowości.

 
Weź paragon ze sobą
 Pod hasłem „Weź paragon ze sobą” w całym kraju rusza ogólnopolska kampania informacyjna Ministerstwa Finansów. Akcja ma uświadomić Polakom z czym wiąże się nie wydawanie paragonów fiskalnych na stacjach paliwowych i nie zabieranie ich ze sobą w przypadku otrzymania. Kampania prowadzona będzie od września do listopada 2016 roku.

 
Policjanci rozmawiają z dziećmi o bezpieczeństwie na drodze
 Policjanci ruchu drogowego odwiedzili szkoły powiatu leskiego w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły”. Funkcjonariusze omawiali podstawowe zasady bezpieczeństwa pieszych użytkowników dróg, a z najmłodszymi dziećmi przeprowadzili praktyczną naukę przekraczania jezdni.

 
Olszanica wygrała sprawę o dowóz uczniów
 W wyniku rezygnacji z leskich szkół dosyć znaczącej ilości uczniów, Barbara Jankiewicz, burmistrz Leska złożyła skargę do Regionalnej Izby Obrachunkowej. Wyrok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, który zapadł w Rzeszowie, został podtrzymany w następnej instancji Warszawie.

 
Rozgrywki w piłce siatkowej MLS - zapisy na sezon 2016/2017
 Informujemy, że został ogłoszony nabór drużyn, które chciałyby uczestniczyć w rozgrywkach: Miejskiej Ligi Siatkówki.

 
Informacja UMiG Lesko
 Komunikat Szefa Obrony Cywilnej Burmistrza Miasta i Gminy Lesko

 
Profesjonalne remonty kominów
 Miałeś pożar komina ? popękał ? Smoła i dym przechodzi przez ścianę ?. Firma F.P.H.U "WIĘCUŚ" Marek Więckowski, ul.Piłsudskiego 48, 38-600 Lesko. http://www.rozwiercaniekominow.pl , http://www.kominy.lesko.net.pl

 
Firma Komax - wszystko do biura
 Firma Komax - wszystko do biura, czyli: tonery, atramenty, rolki kasowe, artykuły szkolne, papiery, kasety, ksero

 
Armako,- auto na gaz
 Jesteśmy firmą z branży motoryzacyjnej działającą na rynku od 1996 r. Od początku głównym kierunkiem naszej działalności jest montaż i serwis samochodowych instalacji gazowych. W tej branży posiadamy bardzo bogate doświadczenie zdobyte podczas licznych szkoleń oraz wieloletniej praktyki.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 50 z 3386
 
Archiwalna Wypowiedź Starosty
Marek Pańko   
Agrobieszczady 2013r. Zapraszamy na nasz kanał < kliknij tutaj >
  


    
    


  
   


    
GRE Nieruchomości


Powierzchnia: 3737.0
Cena: 450000.00 PLN


Grunty - Lesko

Powierzchnia: 1009.0
Cena: 49000.00 PLN

Grunty - Lesko

Powierzchnia: 1532.0
Cena: 77000.00 PLN

Odwiedziło nas


Wyszukiwarka Pracy

Szukaj ofert pracy
praca.gratka.pl