• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color

Serwis Informacyjny o Lesku

Dołącz do nas!

Lesko.net.pl
Ruszyła akcja Bieszczady to nie zadupie
 Inicjatorzy społecznej kampanii postanowili powiedzieć stop komunikacyjnemu wykluczeniu Bieszczadów.

 
Skorzystaj i zarejestruj się już dziś !!!
 Klinika Flebo, dr n. med. Wojciech Skibiński w Sanoku. Znajdują się tu podstawowe informacje o zabiegach: usuwania żylaków metodą obliteracji laserowej, skleroterapii piankowej oraz innych zabiegach oraz badaniach wykonywanych w klinice.

 
Wielkanocne Cudeńka
 Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku zaprasza wszystkie chętne osoby do  wzięcia udziału w wystawie rękodzieła pn. Wielkanocne Cudeńka.

 
Międzynarodowy Cyrk Safari w Lesku
 Nowy międzynarodowy program prezentują nowi artyści. Ponad 30 zwierząt. 5 wielbłądów , 5 koni fryzjerskich , alpaki , kuce , pony , pieski , kozy , węże dusiciele i inne . Orkiestra cyrkowa , klauni , ekwilibryści , akrobaci. Atrakcyjne akrobacje na wysokim lopingu. Serdecznie Zapraszamy !!! Pozostałe informacje j.n.

 
Wolne stanowisko urzędnicze Referenta w Wydziale Organizacji, Kadr i Nadzoru
 Informacja o wynikach naboru na wolne stanowisko urzędnicze Referenta w Wydziale  Organizacji, Kadr i Nadzoru w pełnym wymiarze czasu pracy w Starostwie Powiatowym w Lesku Rynek 1, 38-600 Lesko

 
Stop wypalaniu traw
 Mieszkańcy Powiatu Leskiego Wypalanie traw jest przestępstwem! Wypalanie traw jest zagrożone karą grzywny lub więzienia.

 
Z nami w Świat TRANSGAZ TRAVEL
 Świadczymy profesjonalne usługi dla firm, instytucji i klientów indywidualnych w zakresie lokalnego, krajowego i międzynarodowego transportu turystycznego.

 
Bella Install
 Wiosna zbliża się wielkimi krokami co oznacza, że rozpoczyna się sezon na wszelkiego rodzaju remonty,  prace budowlane i instalacyjne. Jeśli remontujesz mieszkanie, budujesz lub remontujesz dom i w 2017 roku zaplanowałeś np. wykonanie instalacji elektrycznej to już dziś zadzwoń do nas i zarezerwuj termin.

 
Studnie Głębinowe Dukla
 Serwis Robót Wiertniczych informuje czym jest studnia wedle prawa i sztuki budowlanej ?

 
Ocieplenia dachów i poddaszy
 ISOCELL jest specjalistą w zakresie izolacji celulozowych i systemów szczelności powietrznej. Firma ISOCELL GmbH, powstała w roku 1992, ugruntowała swoją markę innowacyjną paletą produktów w zakresach izolacji celulozowych i systemów szczelności powietrznej w sektorze budowlanym i gwarantuje optymalną obróbkę na najwyższym poziomie. Przedsiębiorstwo zajmuje wiodącą pozycję również w zakresie projektowania maszyn do wdmuchiwania.

 
Poglesz Sanok
 Agencja Pośrednictwa Pracy POGLESZ jest firmą świadczącą usługi w zakresie pośrednictwa pracy. Do chwili obecnej firma POGLESZ zatrudnia około 500 osób na terenie całego kraju i cały czas rozwija swoją działalność. W związku z tym faktem jesteśmy również mocno zainteresowani nawiązaniem współpracy z instytucjami lub firmami z Unii Europejskiej.

 
Darmowe szkolenia z zakresu "Ginących Zawodów"
 Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Lesku ogłasza nabór na bezpłatne szkolenia z zakresu „ginących zawodów” przeznaczone dla młodzieży w wieku do 25 lat.  W ofercie szkoleń: cukiernik, piekarz, wędliniarz, tkacz, rymarz, strzecharz,  kołodziej, kowal, kamieniarz, zdun.

 
Weremień "LESKO-SKI", 3 marca 2017 Slalom Gigant. Lista Startowa
 "III PODKARPACKIE MISTRZOSTWA SAMORZĄDOWE W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego Przewodniczącego Zarządu PSST"

 
Wyniki dalszego postępowania rekrutacyjnego
 Lista Kandydatów Spełniających wymogi formalne w postępowaniu rekrutacyjnym na wolne stanowisko urzędnicze księgowego w Powiatowym Centrum Usług Wspólnych w Lesku Rynek 1, 38-600 Lesko.

 
Tropem Wilczym - wyniki
 Dziękujemy za udział w BIEGU! Poniżej wyniki

 
Harmonogram Planowanych Szkoleń 2017
 Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego

 
Wichura na terenie powiatu leskiego
 W dniu 28.02.2017 r. na terenie powiatu leskiego strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej oraz z Ochotniczych Straży Pożarnych brali udział w 25 działaniach ratowniczych związanych z likwidacją skutków zniszczeń wyrządzonych przez silne wiatry.

 
Chcesz uniknąć pożaru? Sprawdź swój komin
 Czad i sadza to dwie największe zmory sezonu grzewczego. Strażacy odnotowują coraz większą liczbę pożarów sadzy w kominach. A przecież tych pożarów można łatwo uniknąć – wystarczy sprawdzić stan swojego komina. Nasza firma oferuje  frezowanie oraz rozwiercanie kominów. Solidnie i profesjonalnie wykonana przez  nas usługa zapewni Państwu bezpieczeństwo Wasze i Waszej rodziny.

 
Sigma Centrum Budownictwa
 Firma powstała w 2006 roku, jej założyciele natomiast posiadają wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i usługach budowlanych. Kapitał spółki w pełni pochodzi z naszego regionu. Siedziba główna jest w Krośnie.

 
Centrum Motocykli Skuterów-Quadów
 Firma nasza działa na rynku od 1999 roku. Jesteśmy Autoryzowanymi Dealerami oraz serwisantami wielu renomowanych marek motocyklowych. W ofercie posiadamy motocykle nowe i używane oraz skutery i Quady.

 
Mikroinstalacje OZE - dotacje dla mieszkańców
 W związku z ogłoszeniem przez Zarząd Województwa Podkarpackiego naboru wniosków o dofinansowanie projektów w ramach osi priorytetowej III. CZYSTA ENERGIA działania 3.1 Rozwój OZE „projekty parasolowe” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020 i kryteriów wyboru projektów Gmina Lesko ogłasza uzupełniający nabór deklaracji uczestnictwa w projekcie dla mieszkańców Gminy Lesko.

 
Wieczór poetycko-teatralny
 Powiatowa i Miejska Biblioteka w Lesku zaprasza na: Wieczór poetycko - teatralny 

 
Spotkania informacyjne Fundusze europejskie na rozpoczęcie działalności gospodarczej
 Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych spotkaniach informacyjnych dotyczących wsparcia z funduszy europejskich na rozpoczęcie działalności gospodarczej - ze szczególnym uwzględnieniem dotacji dla osób bezrobotnych i biernych zawodowo powyżej 29 roku życia, znajdujących się w szczególnej sytuacji na rynku pracy.

 
Wystawa wspomnieniowa...
 W Małej Galerii BDK 24 lutego 2017 r. otwarto wystawę poświęconą ś.p. Bolesławowi Baranieckiemu, leszczaninowi, który mimo tego, że na stałe osiadł w Warszawie skrzętnie dokumentował historię naszego miasta i przekazywał swoją wiedzę i wspomnienia kolejnym pokoleniom.

 
Mistrzostwa Samorządowe w Narciarstwie Alpejskim
 III PODKARPACKIE MISTRZOSTWA SAMORZĄDOWE W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego Przewodniczącego Zarządu PSST

 
Samoobrona kobiet
 Plan jest prosty. Założenia jasne i konkretne. Samoobrona Kobiet to projekt bezpłatnych szkoleń, które odbywają się w 30 polskich miastach. Najlepsi wojskowi instruktorzy uczą i pokazują Polkom, jak doskonalić umiejętności i techniki samoobrony, po to, aby w razie niespodziewanego ataku czy znalezienia się w sytuacji zagrażającej osobistemu bezpieczeństwu potrafiły sobie z nimi poradzić.

 
Ogłoszenie Bdk Lesko
 Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku ogłasza nabór młodych muzyków z terenu powiatu leskiego do Orkiestry Dętej BDK w Lesku.

 
Praca Lesko !!!
 Informacja o wynikach wyboru na wolne stanowisko urzędnicze Inspektora w Wydziale Architektury i Budownictwa w wymiarze 3/5 etatu na okres 6 miesięcy w Starostwie Powiatowym w Lesku Rynek 1, 38-600 Lesko. Powiatowe Centrum Usług Wspólnych Ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze księgowego w PCUW w Lesku w wymiarze 1 etatu. Nabór na wolne stanowisko urzędnicze referent w wydziale organizacji, kadr i nadzoru w pełnym wymiarze czasu pracy.

 
Sklepy Wrangler i Lee
 Punkty sprzedaży : Galeria Sanok Jagiellońska 30, 38-500 Sanok. Galeria Elijot Ip Legionów 17, 38-400 Krosno - Serdecznie Zapraszamy !!!

 
Škoda Auto Serwis
 Firma Auto Bączek jest autoryzowanym dealerem marki ŠKODA. Zajmujemy się sprzedażą nowych i używanych samochodów oraz oryginalnych części i akcesoriów tej marki. Oferujemy także obsługę posprzedażną i serwisową. Posiadamy własne Centrum Napraw Powypadkowych oraz Okręgową Stację Kontroli Pojazdów.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 50 z 3529
 
Archiwalna Wypowiedź Starosty
Marek Pańko   
Agrobieszczady 2013r. Zapraszamy na nasz kanał < kliknij tutaj >


   


      
      

   
   
GRE Nieruchomości


Powierzchnia: 3737.0
Cena: 450000.00 PLN


Grunty - Lesko

Powierzchnia: 1009.0
Cena: 49000.00 PLN

Grunty - Lesko

Powierzchnia: 1532.0
Cena: 77000.00 PLN

Odwiedziło nas


Wyszukiwarka Pracy

Szukaj ofert pracy
praca.gratka.pl