• Narrow screen resolution
 • Wide screen resolution
 • Auto width resolution
 • Increase font size
 • Decrease font size
 • Default font size
 • default color
 • red color
 • green color

Serwis Informacyjny o Lesku

Dołącz do nas!

Lesko.net.pl
Prognoza pogody i ostrzeżenia meteorologiczne
 Średnioterminowa prognoza pogody dla województwa podkarpackiego na okres: od godz. 19:30 dnia 23.02.2017 (czwartek) do godz. 19:30 dnia 28.02.2017 (wtorek)

 
Praca Lesko !!!
 Informacja o wynikach wyboru na wolne stanowisko urzędnicze Inspektora w Wydziale Architektury i Budownictwa w wymiarze 3/5 etatu na okres 6 miesięcy w Starostwie Powiatowym w Lesku Rynek 1, 38-600 Lesko. Powiatowe Centrum Usług Wspólnych Ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze księgowego w PCUW w Lesku w wymiarze 1 etatu. Nabór na wolne stanowisko urzędnicze referent w wydziale organizacji, kadr i nadzoru w pełnym wymiarze czasu pracy.

 
Sigma Centrum Budownictwa
 Firma powstała w 2006 roku, jej założyciele natomiast posiadają wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i usługach budowlanych. Kapitał spółki w pełni pochodzi z naszego regionu. Siedziba główna jest w Krośnie.

 
Chcesz uniknąć pożaru? Sprawdź swój komin
 Czad i sadza to dwie największe zmory sezonu grzewczego. Strażacy odnotowują coraz większą liczbę pożarów sadzy w kominach. A przecież tych pożarów można łatwo uniknąć – wystarczy sprawdzić stan swojego komina. Nasza firma oferuje  frezowanie oraz rozwiercanie kominów. Solidnie i profesjonalnie wykonana przez  nas usługa zapewni Państwu bezpieczeństwo Wasze i Waszej rodziny.

 
Sklepy Wrangler i Lee
 Punkty sprzedaży : Galeria Sanok Jagiellońska 30, 38-500 Sanok. Galeria Elijot Ip Legionów 17, 38-400 Krosno - Serdecznie Zapraszamy !!!

 
Škoda Auto Serwis
 Firma Auto Bączek jest autoryzowanym dealerem marki ŠKODA. Zajmujemy się sprzedażą nowych i używanych samochodów oraz oryginalnych części i akcesoriów tej marki. Oferujemy także obsługę posprzedażną i serwisową. Posiadamy własne Centrum Napraw Powypadkowych oraz Okręgową Stację Kontroli Pojazdów.

 
Mikropożyczki - Fundacja Wspomagania Wsi
 Pożyczki unijne dla przedsiębiorców z województwa podkarpackiego. Oprocentowanie: 2,83% w skali roku. Do 40 000 zł. Okres kredytowania do 4 lat

 
Konkurs dla uczniów i rodziców na tekst nowego hymnu Szkoły Podstawowej im. Wincentego Pola w Lesku
 W słowach hymnu powinno znaleźć się odniesienie do osoby patrona szkoły - Wincentego Pola. Podpisane prace należy składać - do 20 marca - do biblioteki szkolnej.

 
Dziesięć lat minęło...
 Lutowe spotkanie leskiego Dyskusyjnego Klubu Książki miało szczególnie uroczysty charakter, gdyż łączący pasjonatów literatury Klub obchodził właśnie jubileusz dziesięciolecia swojego istnienia.

 
Tropem Wilczym - III Edycja Biegu Patriotów Polskich ku Pamięci Żołnierzy Wyklętych
 Starosta Leski – Andrzej Olesiuk i Przewodniczący Rady Powiatu Leskiego – Marek Małecki zapraszają do udziału w biegu

 
Nauka na instrumentach dętych
 Bdk Lesko ogłasza nabór osób chętnych do nauki gry na instrumentach dętych blaszanych

 
Pomóżmy PANI GRAŻYNIE
 Jak Pomoc ? Przekaż 1% podatku. Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży "Caritas"

 
Zaproszenie na wernisaż
 Bdk Lesko mała galeria zaprasza na wystawę  : "Wspomnienie o Bolesławie Baranieckim"

 
"Pomoc na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich"
 Od 13 marca do 11 kwietnia 2017 r. odbędzie się nabór wniosków w ramach Poddziałania "Pomoc na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich".

 
Koncert Lwowskiej Narodowej Orkiestry Kameralnej Akademia
 W sali widowiskowej BIESZCZADZKIEGO DOMU KULTURY w Lesku odbył się niezwykły koncert. Na scenie zagościła LWOWSKA ORKIESTRA KAMERALNA AKADEMIA

 
Bieszczady odcięte od świata. Arriva wygasza działalność, pracę straci 190 osób
 Podjęliśmy trudną decyzję o zakończeniu działalności w regionie Bieszczady, obejmującym oddziały w trzech miejscowościach: Ustrzyki Dolne, Sanok, Brzozów.

 
Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 48-letniego mężczyzny
 Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 48-letniego mieszkańca Cisnej. Ciało mężczyzny, z ranami postrzałowymi znaleziono w jego domu. Do sprawy przesłuchano jego 14-letniego syna

 
Dyplom dla gminy Lesko
 Gmina Lesko zajęła 3 miejsce w Rankingu Zrównoważonego Rozwoju Jednostek Samorządu Terytorialnego

 
Karnawałowa Randka Małżeńska
 11 lutego 2017 r. w Bieszczadniku przy Al. Jana Pawła II odbędzie się bezalkoholowa impreza dla małżeństw. Planowany czas karnawałowej randki: godz. 18.00 – 24.00 (prosimy o punktualne przybycie). W programie przewidziane są dwa ciepłe posiłki oraz kawa i ciasto. Całość poprowadzi kameralny zespół. Ramowy program j.n.

 


 
Praca w Lesku !!!
 Ogłoszenie o naborze na stanowisko pracy w BFE Lesko. Nabór na wolne stanowisko urzędnicze. Informacje j.n.

 
Apteki: Powiat Leski 2017r
 Rozkład dyżurów całodobowych aptek ogólnodostępnych w roku 2017 na obszarze Powiatu Leskiego

 
Witkowska Ubezpieczenia
 Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług ubezpieczeniowych. Nasza firma istnieje 10 –lat a doświadczenia pracowników sięgają lat dziewięćdziesiątych. Kompleksowo obsługujemy klientów indywidualnych i firmy z Sanoka i terenu całego kraju. Staramy się dostosować każdą ofertę ubezpieczeniową do życzeń i potrzeb klientów. Współpracujemy z 17 renomowanymi firmami ubezpieczeniowymi co umożliwia porównanie ofert, zakresów ubezpieczeń i składek w jednym biurze.

 
Sigma Daniel Lenio
 Firma działa w branży samochodowych warsztatów z szerokim zakresem realizowanych prac. Firma zatrudnia wykwalifikowanych mechaników z bogatym doświadczeniem, którzy z łatwością poradzą sobie także z niezwykle zaawansowanymi pracami naprawczymi. Punkt naprawczy posiada także nowoczesny sprzęt diagnostyczny i zapewnia terminową i szybką realizację powierzonych usług z troską o każdy szczegół w dobrej cenie.

 
Centrum Motocykli Skuterów-Quadów
 Firma nasza działa na rynku od 1999 roku. Jesteśmy Autoryzowanymi Dealerami oraz serwisantami wielu renomowanych marek motocyklowych. W ofercie posiadamy motocykle nowe i używane oraz skutery i Quady.

 
Szkoła Medyczna - Sanocki MEDYK
 Szkoła Medyczna  - Sanocki „MEDYK”, to „Szkoła z tradycjami dobrego kształcenia”. Historia powstania sięga 1962 roku, kiedy to powołano Liceum Medyczne  - czyli  istniejemy na rynku edukacyjnym od ponad 50 lat.


 
Dlaczego Warto Foliować Szyby w Szybexie?
 Firma SZYBEX dzięki 12 letniemu doświadczeniu oferuje przyciemnianie szyb samochodowych za pomocą kilku metod nakładania specjalistycznych foli m.in. metoda bez innowacyjna, którą można przyciemnić 90% modeli samochodów lub poprzez wyciąganie tapicerki, gdy jest taka potrzeba.

 
Konkurs tańca
 IV Konkurs Tańca "Własne Twórczości"

 
Tresowany mężczyzna - TEATR
 Teatr bo tak. " Tresowany mężczyzna " Sala Widowiskowa Bieszczady Domu Kultury w Lesku.

 
XV Festiwal Kolęd i Pastorałek Bieszczadzkie kolędowanie
 Uroczystość, która odbyła się 15 stycznia 2017 r. w Wołkowyi otworzył ks. Adam Chrząszcz, proboszcz parafii rzymskokatolickiej w Wołkowyi, która była głównym organizatorem konkursu. Tegoroczna edycja przebiegała w 5 kategoriach. W konkursie udział wzięło 21 uczestników, w tym chóry i zespoły wokalne.

 
Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu
 Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu - święto uchwalone 1 listopada 2005 roku przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w celu uczczenia pamięci ofiar pochodzenia żydowskiego, pomordowanych w czasie II wojny światowej przez nazistowskie Niemcy. W ten sposób Zgromadzenie odrzuciło nieuznawanie jako wydarzenia historycznego. Datę obchodów wyznaczono na 27 stycznia – rocznicę wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau w 1945 roku.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 50 z 3507
 
Archiwalna Wypowiedź Starosty
Marek Pańko   
Agrobieszczady 2013r. Zapraszamy na nasz kanał < kliknij tutaj >

   


     
     

   
   

    


GRE Nieruchomości


Powierzchnia: 3737.0
Cena: 450000.00 PLN


Grunty - Lesko

Powierzchnia: 1009.0
Cena: 49000.00 PLN

Grunty - Lesko

Powierzchnia: 1532.0
Cena: 77000.00 PLN

Odwiedziło nas


Wyszukiwarka Pracy

Szukaj ofert pracy
praca.gratka.pl