• Narrow screen resolution
 • Wide screen resolution
 • Auto width resolution
 • Increase font size
 • Decrease font size
 • Default font size
 • default color
 • red color
 • green color

Serwis Informacyjny o Lesku

Dołącz do nas!

Lesko.net.pl
GRATULACJE !!! Jak widać, niemożliwe nie istnieje !
 Dwóch szybowników - najbardziej utytułowany pilot szybowcowy w historii, Sebastian Kawa oraz Piotr Bobula, pasjonat szybownictwa z Leska specjalizujący się w lotnictwie górskim, który wskrzesił szybowisko w Bezmiechowej, dokonali historycznego przelotu!

 
Powiat leski Krainą Szybowisk. Uchwała powiatu
 Od 18 grudnia 2017 roku powiat leski to Kraina Szybowisk. Rada podjęła uchwałę o promocji szybownictwa na tym terenie. Nazwa nawiązuje do chlubnych tradycji szybowniczych na tym obszarze. 

 
IX Gwiazdkowy Turniej Szachowy o Mistrzostwo Leska w 2017r.
 Zapraszamy na kolejny IX Gwiazdkowy Turniej Szachowy
o Mistrzostwo Leska w 2017 r.
Turniej odbędzie się w dniu 16.12.2017r. (SOBOTA)
w Hali Sportowej przy ul. Mickiewicza 16 w Lesku od godziny 9,30.   


 
VIII festyn parafialny w Jankowcach- relacja
 W niedzielę 20 sierpnia po raz VIII odbył się festyn parafialny w Jankowcach, z którego dochód przeznaczony zostanie na prace wykończeniowe nowego kościoła parafialnego.

 
Bezpieczna droga do szkoły
 Od początku nowego roku szkolnego lescy policjanci prowadzą działania pod nazwą "Bezpieczna droga do szkoły".

 
I Mecz Ligowy Dziewczyn. Sanovia Lesko - Korona Tuchla
 I Mecz Ligowy Dziewczyn. Sanovia Lesko - Korona Tuchla
Dzisiaj w godzinach 17:00 - 19:00

 
Dotacje finansowe i wsparcie w zakresie Ekonomii Społecznej
 Podkarpacki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Jaśle zaprasza osoby i instytucje działające lub zamierzające rozpocząć działalność w sektorze Ekonomii Społecznej do skorzystania ze wsparcia oferowanego w ramach projektu „Podkarpacki Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej”, realizowanego w ramach Działania 8.5 Regionalnego programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego.

 
Szkoła Medyczna - Sanocki MEDYK
 Szkoła Medyczna  - Sanocki „MEDYK”, to „Szkoła z tradycjami dobrego kształcenia”. Historia powstania sięga 1962 roku, kiedy to powołano Liceum Medyczne  - czyli  istniejemy na rynku edukacyjnym od ponad 50 lat.


 
Dietetyka kliniczna w Lesku
 Dietetyk Kliniczny Agnieszka Bilik - żywienie w chorobach - terapia otyłości i nadwagi - żywienie w aktywności fizycznej. Odpowiednia dieta ma przede wszystkim pomóc zachować zdrowie a co za tym idzie uniknąć niebezpiecznych chorób i ich powikłań.

 
Agrobieszczady 2017
 Zapraszamy na: XXII Targi Rzemiosła, Przedsiębiorczości i Leśnictwa, które odbędą się w dniach 29.30 lipca 2017r. w Lesku.

 
ZSKU Krosno
 Atrakcyjne kierunki w Zespole Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie. Nabór trwa do 25 sierpnia. Zapraszamy Szczegóły na: http://zespol.cku.krosno.pl . Tel. 13 43 688 21

 
Naturhouse Sanok - Rozmowa z Karoliną Wąsik
 Rozmowa z Karoliną Wąsik – dietetykiem z Centrum Dietetycznego Naturhouse w Sanoku  o tym jak skutecznie walczyć z otyłością i co możemy uczynić, by cieszyć się szczupłą sylwetką.

 
Zaproszenie na występ
 Amfiteatr w Lesku. Dnia 23 Lipca 2017r. ( Niedziela ) godz. 16.00. Występ Zespołu Polonijnego: "Dolina Polish Folk Dancers" oraz zespołu z Jankowiec "Bieszczadzka Rodzinka"

 
30 edycja COUNTRY W BIESZCZADACH
 W leskim amfiteatrze w dniach 7, 8 lipca 2017 r. odbyła  się 30 edycja „COUNTRY W BIESZCZADACH”.  Towarzyszył jej 20 jubileuszowy ZLOT MOTOCYKLOWY organizowany przez   Klub Motocyklowy Pirates of Roads z Krosna.

 
Pg Partner - Pewny Partner w Biznesie
 Firma Partner istnieje na rynku już od 15 lat. Przez cały ten czas cieszy się uznaniem swoich klientów. Zapewniamy usługi najwyższej jakości. Każde nowe zlecenie traktujemy jako wyzwanie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie starając się dopasować usługi do jego potrzeb. 

 
Apteki: Powiat Leski 2017r
 Rozkład dyżurów całodobowych aptek ogólnodostępnych w roku 2017 na obszarze Powiatu Leskiego

 
Škoda Auto Serwis
 Firma Auto Bączek jest autoryzowanym dealerem marki ŠKODA. Zajmujemy się sprzedażą nowych i używanych samochodów oraz oryginalnych części i akcesoriów tej marki. Oferujemy także obsługę posprzedażną i serwisową. Posiadamy własne Centrum Napraw Powypadkowych oraz Okręgową Stację Kontroli Pojazdów.

 
Sigma Centrum Budownictwa
 Firma powstała w 2006 roku, jej założyciele natomiast posiadają wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i usługach budowlanych. Kapitał spółki w pełni pochodzi z naszego regionu. Siedziba główna jest w Krośnie.

 
Studnie Głębinowe Dukla
 Serwis Robót Wiertniczych informuje czym jest studnia wedle prawa i sztuki budowlanej ?

 
Sedulus - Wir Suchen Dich!
 Praca w Niemczech i innych krajach Unii Europejskiej.  Świetlana przyszłość na wyciągnięcie ręki. Ten krok to szansa na rozwój i sukces w wybranej branży.

 
Lokalna Grupa Działania Nasze Bieszczady
 Spotkania informacyjne związane z organizowanym naborem wniosków o powierzenie gruntów w ramach poddziałania 19.2

 
Country w Bieszczadach przez lata
 Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku Zaprasza. Wystawa Mała Galeria - Wystawa Czynna Lipiec - Sierpień 2017r.

 
Szachy z angielskim
 Szachy z Językiem Angielskim. Wakacyjny Kurs dla dzieci od lat 7.  Pilotażowe Zajęcie o godz. 15.30 w dniu : 13 lipca 2017r.  Zgłoszenia do 12.07.2017r. Kontakt: e-mail: gdziura@wp.pl , tel. 579-067-769

 
Rusza Program Modernizacyjny Dla Rolników
 29 czerwca rusza program dotyczący modernizacji gospodarstw rolnych. Rolnicy mogą ubiegać się o środki  na inwestycje w rozwój produkcji mleka krowiego, a także prosiąt i bydła mięsnego.

 
Country w Bieszczadach
 Lesko. XXX Edycja Country w Bieszczadach. 7 lipca ( piątek ) 2017r. godz. 20.00 - koncert: "Coach" , Cashflow". 8 lipca ( sobota ) 2017r. godz. 20.00 - "Rostkowski" , " Country Band " , " Party Tour " , " Colorado Band "

 
Ostrzeżenie meteorologiczne.
 Nazwa biura IMGW - PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie

 
Armako Auto Gaz
 Jesteśmy firmą z branży motoryzacyjnej działającą na rynku od 1996 r. Od początku głównym kierunkiem naszej działalności jest montaż i serwis samochodowych instalacji gazowych. W tej branży posiadamy bardzo bogate doświadczenie zdobyte podczas licznych szkoleń oraz wieloletniej praktyki.

 
BLzK - spotkania w bibliotece
 JACEK CYGAN PISZE OŁÓWKAMI Pierwsze, jakże udane spotkanie w ramach 11. edycji Bieszczadzkiego Lata z Książką, odbywające się w leskiej bibliotece, rozpoczął Jacek Cygan. Został powitany śpiewająco przez gimnazjalistkę z Uherzec Mineralnych - Joannę Marcinik. Zaśpiewała ona piosenkę „Łatwopalni” napisaną dla M. Rodowicz.

 
XI edycja Bieszczadzkiego Lata z Książką
 W Lesku odbyła się XI edycja Bieszczadzkiego Lata z Książką. 17 czerwca w Bieszczadzkim Domu Kultury oraz Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyły się spotkania autorskie wybitnych ludzi kultury.

 
Zajęcia z programowania
 W ramach wymiany doświadczeń leski Klub Kodera działający przy Bibliotece Publicznej gościł młodzież z Ustrzyk Dolnych. Połączyły ich wspólne zainteresowania - robotyka i programowanie.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 50 z 3536
 
Archiwalna Wypowiedź Starosty
Marek Pańko   
Agrobieszczady 2013r. Zapraszamy na nasz kanał < kliknij tutaj > 


  

    
     


   
GRE Nieruchomości


Powierzchnia: 3737.0

Grunty - Lesko

Powierzchnia: 1532.0

Odwiedziło nas


Wyszukiwarka Pracy

Szukaj ofert pracy
praca.gratka.pl